آشنایی با دستگاه برش لیزر استیل و ویژگی ها و مزایای آن (7)

آشنایی با دستگاه برش لیزر استیل و ویژگی ها و مزایای آن
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

این روش به خاطر داشتن دقت بسیار بالا در ایجاد برش، روشی اثربخش و بهینه خواهد بود. دستگاه برش لیزر آهن با داشتن تکنولوژی فایبر، نسبت به دستگاه های دیگر برش قابلیت برش آهن تا ضخامت های بالا را دارد ولی قیمت تمام شده این دستگاه های برش فایبر بیشتر خواهد بود. زمانی که نیروی انسانی بخواهد روند برش زدن را اجرا نماید، این کار نیازمند صرف زمان و هزینههای زیادی خواهد بود. هوا گاز نیز دردسر های خاص خودش را داشت اما با اختراع فناوری سی ان سی دیگر برش لیزر استیل به حرفه ای ترین وجه ممکن صورت می گیرد . استفاده از برش لیزر استیل میتواند کیفیت برش را به شکل قابل توجهی افزایش دهد. آیت ماندگار- با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاههای مدرن، صنایع مختلف خدماتی میتوانند خدمات خود را به بهترین شکل و در سریعترین زمان ممکن ارائه دهند.

دستگاه برش لیزر استیل

در زمانهای گذشته برش استیل به صورت دستی و با بهره گیری از ابزارآلات مکانیکی انجام میشده است اما امروزه برش لیزر استیل باعث شده است تا روند برش زدن محصولات استیل به اشکال و قطعات مختلف به بهترین شکل انجام شود. برای انجام برش استیل ابتدا باید اشعه لیزر به درستی آماده شود تا بتوان برشهای مورد نظر را به شکل دلخواه انجام داد. وجود مزایای فراوان در استفاده از شیوه برش لیزر برای صنایع مختلف، به عنوان یکی از راهکارهای مؤثر در جهت کاهش هزینههای امروزی است. اما با گسترش یافتن فناوری و علم لیزر، به مرور زمان برش لیزر استیل جایگزین روشهای سنتی گردید که طریقه انجام کار و مزایای این روش در ادامه خواهد آمد. برش لیزر استیل فرایندی است که در صنایع ظریف اهمیت دارد و این به خاطر ویژگیهای استیل و کاربرد فراوانش در صنعت میباشد. به عنوان مثال قیمت دستگاه برش لیزر فلزات بسیار بیشتر از قیمت دستگاه برش لیزر غیر فلزات می باشد. شرکت پژوهان صنعت با بهره مندی از تیم متخصص ارائه دهنده فناوری نوین لیزر مانند خدمات لیزر، برش لیزر سی ان سی، خدمات پانچ cnc و خدمات برش لیزر با قیمت مناسب میباشد.

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم این دستگاه یکی از نمونه دستگاه های برش لیزر فلزات می باشد. در شیوه استفاده از برش با لیزر، برای برش زدن استیل به قطعات مختلف از تابش لیزر که از یک خروجی قوی لیزر بر روی سطح جسم تابیده میشود، استفاده میکنند. با انجام فرایند برش لیزری بر روی ورقه ی آلومینیومی، میزان زاویه آن تغییر خواهد کرد؛ به این نکته توجه داشته باشید که کار به نحوی با دقت انجام شود که این زاویه درست باشد. در فرایند برش لیزر استیل، تاباندن اشعه لیزر برروی ورقههای استیل سبب ایجاد برش و سوختگی در آن ناحیه میشود و در نتیجه برشی تمیز و یک دست را ارائه میدهد. انجام خدمات برش لیزر به صورت حرفه ای . برش لیزر استیل را بهجرات میتوان از مدرنترین و ظریفترین صنایع امروزی نامید. در برش توسط اشعه لیزر، از آنجا که اشعه به صورت کانونی می تابد، قطعات قبل و بعد از برش تغییر دمای نا محسوسی دارند در نتیجه خواص مکانیکی و فیزیکی متریال مورد استفاده حفظ میگردد. در عصر تکنولوژی که تمامی صنایع سعی در بروزرسانی تجهیزات خود دارند برش ورقههای استیل از طریق دستگاههای لیزر توانسته گام بزرگی در جهت افزایش سرعت تولید و بالابردن دقت و ظرافت در برش آن و حفظ ساختار فلز و مهمتر از همه افزایش کیفیت لبه برش و منظم شدن برشها، بردارد. Da ta was c re​ated wi᠎th t᠎he  help of G​SA Content G​enerator  DE​MO!

برش لیزر استیل

در واقع در برش به واسطهی تخلیهی الکتریکی و یا تابش یک لامپ، مواد مولد لیزر تحریک شده و اشعه لیزر را تولید میکنند. مواد مولد لیزر به کمک جریان الکتریکی تهیه شده و با استفاده از تکههای آینه به اجسام مختلف انعکاس داده میشود. وجود لیزر در صنایع مختلف باعث افزایش سرعت خدمات رسانی به مشتریان شده است. لیزر یکی از برجسته ترین اختراعات قرن بیستم است که موارد استفاده فراوانی از آن در علوم الکترونیک، کامپیوتر، پزشکی و… شرکت پارسیان لیزر نیز با اشراف بر این موارد و با هدف خدمات رسانی و تأمین نیاز بازار کار به این نوع تولیدات تأسیس، و قدمهای مثبتی در زمینه برش لیزری این ماده و سایر مواد فلزی و غیر فلزی مورد نیاز برداشته است. بدنه دستگاه ها، پلتفرم ها و استراکچرهای صنعتی از مواردی هستند که در برشکاری آن ها از دستگاه برش لیزر استفاده می شود. اگر میخواهید در مورد خدمات برش زدن استیل با لیزر بیشتر بدانید بهتر است تا پایان همراه ما باشید. برش لیزر امروزه در بسیاری از حرفهها از صنعت تا پزشکی به کار گرفته میشود از کاربردهای لیزر در صنعت میتوان به اعمال برش به وسیله آن بر روی متریالهای مختلف اشاره نمود. با توجه به تنوع طرح ها ( پیشنهاد بیش از 2.000 طرح درب لیزری توسط ماهان لیزر ) انتخاب مشتریان با توجه به سلایق گوناگون راحت تر شده و شما مشتریان عزیز می توانید هر طرحی که مدنظر دارید توسط ماهان لیزر تحویل بگیرید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد برش لیزری استیل تهران لطفا از سایت ما دیدن کنید.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.