آلومینیوم و بلیط های متعدد جام حذفی

[ad_1]

تیم فوتبال آلومینیو اراک برای اولین بار در تاریخ خود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی راه یافت و به گفته رقبای خود می تواند تاریخ بزرگی را رقم بزند.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی موفق شد کار بزرگی انجام دهد و در ورزشگاه آزادی در حضور هواداران این تیم با نتیجه 3 بر 2 مقابل پرسپولیس به برتری رسید و عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت.

آلومینیوم در طول حضور خود در جام حذفی وضعیت متفاوتی داشت و به جز چند سال خاص، عملکرد چندان خوبی نداشت. تیم اراکی چهاردهمین حضور خود را در جام حذفی انجام می دهد، در حالی که آلومینیو بهترین عملکرد خود را در نیمه نهایی تاکنون انجام داده است.

طبق نظرسنجی ها، آلومینیوم پیش از این فصل و در 13 دوره اخیر این مسابقات دو بار موفق شده به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی راه پیدا کند و این بهترین آمار آلومینیومی قبل از این فصل در جام حذفی است. این اولین بار در فصل 84-83 رخ داد که تیم اراکی از مسابقات انصراف داد.

فصل بعدی آلومینیوم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به فصل گذشته باز می گردد. این تیم اراکی ابتدا در ضربات پنالتی تیم فوتبالدوستان را شکست داد و در مرحله یک هشتم نهایی با 2 گل از سد تراکتورسازی تبریز گذشت اما در مرحله یک چهارم نهایی نتوانست گل گهر سیرجان را پشت سر بگذارد و با نتیجه 3 بر یک در برابر دانش آموزان امیر قلعه نویی شکست خورد.

اما آلومینیوم در این فصل نقش زیادی در جام حذفی داشت و برای اولین بار در تاریخ خود به نیمه نهایی جام حذفی رسید. سرخپوشان اراکی در این فصل از سد تیم های فجرسپاسی، سپاهان و پرسپولیس گذشتند و در مرحله نیمه نهایی به مصاف دیگر تیم شگفت انگیز خلیج فارس ماهشهر خواهند رفت. آنها امیدوارند در هر زمان دیگری به فینال این رقابت ها راه یابند و اولین عنوان قهرمانی خود را در این مسابقات کسب کنند.

آلومینیوم اراک روز دوشنبه 30 فروردین ماه در چارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی کشور از ساعت 20:30 در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف تیم فوتبال خلیج فارس ماهشهر می رود.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.