اسپری اکتیو درای مناسب آقایان است

اسپری اکتیو درای مناسب آقایان است
مام ضد تعریق بیوآکوا, مام زیر بغل

حقیقت این است که هیچ آرایش صورت یا لباس فاخری به اندازه خوش بو تمیز بودن نمیتواند جلب توجه کند و به افراد عزت نفس و آرامش بدهد. با این وجود، مطالعات دیگر در این زمینه به هیچ گونه شواهد و مدارکی مبنی بر خطرناک بودن این محصولات دست نیافته اند. برند مام در سال 1888 در فیلادلفیا توسط فردی به نام ادنا مورفی ثبت شد. اگرچه پارابن در بسیار از محصولات آرایشی، بهداشتی و غذایی مورد استفاده قرار میگیرد، اما اکنون سال ها است که این ماده در دئودورانت ها، انواع مام و به طور کلی محصولات ضد تعریق به کار برده نمیشود. البته توجه کنید که ترکیبات آلومینیوم تنها در دئودورانتها موجود نیستند و آنها را میتوان در اکثر محصولات آرایشی و بهداشتی پیدا کرد. به صورت کلی، زمانی که پوست شیو شده است، به راحتی میتواند ترکیبات آلومینیوم را جذب کند. دانشمندان در دهه اخیر کشف کردهاند که ترکیبات آلومینیوم موجود در مام یا دئودورانت به راحتی جذب پوست میشود و میتواند موجب ابتلا به فراموشی یا آلزایمر در سنین بالا شود. این ماده به راحتی جذب پوست شده و بر روی هورمونهای بدن تأثیر میگذارد.

مام زیر بغل

این محصول از قابلیت آنتی باکتریالی منحصر به فردی برخوردار است که از تجمع انواع باکتری در نواحی زیر بغل بانوان جلوگیری کرده و با جلوگیری از بروز بوی بد عرق، فرد را در تمام روز با عطری خوش و آرامش بخش همراه می کند. ولی از آن­جایی که کلمه مام بدن در بین ما ایرانیان جا افتاده است، برای آن که نوشته­های ما غیر طبیعی به نظر نرسد و راحت بتوانید آن را درک کنید، ما نیز از کلمه مام استفاده می­کنیم. دئودرانتها و ضد عرقها با هم فرق دارند؛ اما در ساختار مامهای بدن ممکن است همزمان فرمولاسیون بازدارنده عرق و خنثی کننده بوی ناخوشایند آن به کار رفته باشد. مامهای ضد عرق از 24 تا 96 ساعت روی پوست ماندگاری دارند. هیچ چیز بدتر از رده سفید رنگ اسپری ضد تعریق روی لباس رنگی نیست. در سال 2016 میلادی نیز یک بررسی منظم دیگر نتیجه گرفت که هیچ ارتباطی بین سرطان پستان و استفاده از ضد تعریق ها وجود ندارد. نویسندگان چندین ارزیابی و آزمایش انجام دادهاند و به این نتیجه رسیده اند که هیچ ارتباطی میان استفاده از مام زیربغل آلومینیوم دار و خطر ابتلا به سرطان سینه وجود ندارد. چون معطّر کردنِ محلّ اقامت، اجتماع و خوابگاه نزد ایرانیان از آیین های نیک و مهم محسوب می شده است افراد برجسته برای انجام دادنِ این کار و نشان دادن آداب دانی و تشخّصِ خویش، ترنجِ زرینِ بویا به دست می گرفته و در مکان ها و ملاقات های مهم حاضر می شده اند.

مامها یا رولهای ضد تعریق بدن از قدیمیترین محصولات برای کنترل بو و تولید عرق هستند که در انواع زنانه، مردانه یا اسپرت تولید مام روزی ضد تعریق بیوآکوا میشوند. یکی دیگر از جایگزینهای طبیعی برای دئودورانتها و مامها این است که از آبلیمو استفاده کنید. آیا استفاده از مام در بارداری بی خطر است؟ در حالی که مطالعه حاکی از وجود پارابنهاست اما نشان نمیدهد که پارابنها باعث به وجود آمدن تومور شدهاند. تعریق بدن امری طبیعی و مربوط به همه ی انسان هاست، گاهی این تعریق با بوی بد خود باعث اذیت خود شخص و دیگران می گردد، این جاست که مام بدن به عنوان یکی از انواع راه حل ها برای از بین بردن این بوی بد به کار گرفته می شود. به مرور زمان، رسوب آلومینیوم در کلیه اتفاق میافتد و مشکلات جبران ناپذیری را برای افراد به دنبال خواهد داشت. کافه پیانو با روایتی درباره اندیشه و طرز فکر نویسنده درباره لباس و پوشاک و تأثیر آن بر روی فرد، در انجام کارهای اساسی و مهم آغاز میشود. این روزها روی میز آرایش بانوان و آقایان حتما یکی از انواع بهترین مام بدن دیده میشود. این محصول هم بهعنوان بهترین مارک دئودورانت زنانه و هم ضد عرق کاربرد دارد.

طی تحقیقاتی که بر روی مغز افراد مبتلا به آلزایمر انجام شده است، دانشمندان کشف کردهاند که در مغز آنها، بیش از یک فرد معمولی فلز آلومینیوم وجود دارد و همین فلز سمی، تأثیر بسیار زیادی بر روی عصبهای مغز گذاشته و در نهایت موجب فراموشی و آلزایمر شده است. هنگامیکه تب برطرف شد و دمای بدن به ۳۷ درجه طبیعی رسید، شما احساس گرما می کنید و عرق می نمایید. اگر احساس کردید که زیر بغل شما خنک است، سعی کنید با چند حرکت کششی کمی زیر بغل خود را گرم کنید. ضمناً به خاطر داشته باشید آبی را که از راه عرق کردن از دست میدهید با مصرف مایعات (ترجیحاً آب) و سبزیجات آبدار مانند کاهو، خیار، گوجه فرنگی و میوهها حتماً جایگزین نمایید تا بدن شما دچار مشکل کم آبی نشود. مام زیربغل خود را به اندازه کافی در این ناحیه رول کنید. این رول فاقد الکل بوده و ترکیباتی فعال برای از بین بردن بوی عرق دارد. Th is h as  be​en cre at᠎ed by GSA Con᠎te nt᠎ G enerat or Dem​oversion !

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.