اسکین کر(پاکسازی تخصصی پوست) سارا موحدی متخصص پوست و مو

اسکین کر(پاکسازی تخصصی پوست) – سارا موحدی – متخصص پوست و مو
پوسته کر

به عبارتی دیگر، این قطعات در کنار هم باعث تمیزی و خشکی سیستم برودتی می شود و معمولا بعد از کندانسور و قبل از لوله مویین و شیر انبساط، در خط مایع نصب می شود. از راههایی که می توان به زمان تعویض فیلتر درایر یا کر پی برد بررسی وضعیت سایت گلاس است که معمولا بعد از فیلتر درایر نصب می گردد. یکی از محصولات این شرکت پوسته سه کر کستل مدل 4413/11 سایز 3/8-1 با قابلیت تعویض هسته است. علاوه بر این شما با تماس با مهندسین مشاوره فروش شرکت دامون میتوانید از قیمت روز محصولات با خبر شوید. در تمامی سیستم های تبرید تراکمی، وجود هرگونه رطوبت و ناخالصی علاوه بر فاسد شدن گاز مبرد و روغن تبرید، موجب واکنش شیمیایی و تولید اسید و لجن می گردد که باعث از بین رفتن قطعات جانبی سیکل تبرید و به خصوص کمپرسور می شود و همچنین طول عمر سیکل تبرید را کاهش می دهد. و علاوه بر آن تمامی ذرات جامد و ناخالصی ها را از بین ببرد. همچنین این کر درایرها جاذب های بسیاری قوی برای حذف رطوبت به شمار می روند و از قابلیت بالایی برای حذف ناخالصی های جامد برخوردارند. This content has been wri​tt en ᠎by G SA Con te nt Gener​ator D​em oversion᠎!

کر درایر یک هسته مرکزی جامد بوده که در ساختمان فیلتر درایرها به کار رفته است. از یک پوسته شامل فیلتر و یک درایر یا کر قابل تعویض تشکیل شده است که در داخل پوسته قرار می گیرد. در صورت تعویض کر درایر باید سریع این کار انجام شود زیرا اگر این قطعه در هوای بیرون قرار گیرد به سرعت رطوبت هوا را جذب می کند که باعث اشباع شدن و عدم کارایی آن می شود. پوسته کر درایر با هسته تعویض پذیر جهت جلوگیری از ورود ذرات ریز مانند خاک ،روغن،رطوبت و اسید تولید شده توسط رطوبت به داخل مبرد به کار می رود. 1. فیلتر درایر هرمتیک یا بسته و 2. فیلتر درایر با هسته قابل تعویض. فیلر درایر وسیله ای برای حذف ناخالصی سیستم تبرید مانند رطوبت، اسید، لجن و غیره می باشد که در دو نوع فیلتر درایر هرمتیک (بسته) و فیلتر درایر با مغزی قابل تعویض (کر درایر) در خطوط مایع و ساکشن سیستم تبرید نصب می گردد.

یکی از محصولا این شرکت فیلتر درایر با قابلیت تعویض هسته یا همان پوسته کر قیمت پوسته کر کستل است. هسته جامد را ميتوان با اسفنج مقايسه کرد که توانايي جذب آب را دارد. از ویژگی های برجسته آلومینای فعال، قابلیت استفاده در محدوده بزرگی از مبردها است، همچنین قابلیت بسیار مناسبی جهت حذف ناخالصی های جامد نیز دارد. فیلتر درایر از یک صفحه داخلی و یک بلوک تشکیل شده که در بین آن یک رینگ بزرگ قرار گرفته شده است که وظیفه گرفتن مواد جامد را بر عهده دارد. آلومینای فعال یک ساختار متخلخل است، که به واسطه این سطح متخلخل سطح تماس بالایی را ایجاد می کند. اما مولکولار سیو یا غربال مولکولی جاذب دیگری است که از آلومینوسیلیکاتهای فلزی بلوری تشکیل شده است در واقع زئولیتی است با ساختار کریستالی بسیار متخلخل که براساس اندازه حفرات خود دسته بندی می شود. ظرفیت و ابعاد و اندازه سیستم برودتی هر چه بزرگ تر می شود، به تعداد کر ها هم اضافه می شود، یعنی سیستم برودتی که پوسته چهار کر را بر آن می بندند، از نظر ظرفیت، بزرگ تر از سیستم برودتی ست که پوسته سه کر را بر آن می بندند. عملکرد پوسته کر به این گونه است که وقتی مایع مبرد وارد آن می شود، کر داخل پوسته مواد ناخالصی و رطوبت را به خود جذب می کند. Po​st was g enerated by GSA Content Ge​ne ra to᠎r DE MO!

محل قرار گیری فیلتر درایر در سردخانه و سیستم تبرید در اکثر مواقع در خط مایع و قبل از شیر انبساط یا اکسپنشن ولو می باشد ولی در شرایط خاص می توان فیلتر درایر را در خط ساکشن، قبل از کمپرسور نصب کرد و اصطلاحا به فیلتر درایر نصب شده در خط مکش فیلتر سوختن نیز می گویند. محل قرارگیری پوسته کر دقیقا قبل از رسیور است و بنابراین رطوبت اضافی و مواد خارجی به کمک توریهای شبکه ای، به همراه مایع مبرد وارد رسیور نخواهد شد. پوسته کر در یک چرخه سرمایشی در خط مایع و بعد از شیر خروجی رسیور، و قبل از لوله مویین یا شیر انبساط نصب می شود. که لبه آن به صفحه داخلی چسبیده و مانع از ورود کثیفی ها به لوله خروجی در حین کار می شود. یک سیستم سرمایشی در فرآیند تولید سرما مقدار رطوبت بالایی دارد که برای درست کار کردن آن باید بتوان این رطوبت اضافه را از سیستم حذف نمود. اگر در حال جایگزین کردن یک کمپرسور سوخته هستید، یک فیلتر مکش را برای محتوای اسیدی آن تهیه کنید.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.