امروز حرم الهی نماد صلابت مبارزه مستضعفان با ظالمان است.

[ad_1]

ایسنا/ لرستان استاندار لرستان گفت: امروز حرم امن الهی نماد صلابت مبارزه مظلومان با ظالم است.

فرهاد زیویار در پیامی از مردم ولایی و انقلابی استان خواست تا در راهپیمایی روز قدس حضور پرشور داشته باشند. در این پیام آمده است: اسرائیل رژیمی است که کودکان را می کشد.

امروز حرم الله مظهر قدرت مستضعفان در مبارزه با ظالمان است و هر مسلمان آزاده ای حمایت از مردم مظلوم فلسطین را با فریاد عدالت خواهی در برابر این ظلم واجب می داند.

تردیدی نیست که با تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) بر نابودی آینده اسرائیل، پایان فتنه صهیونیستی در راه است و شیرینی آزادی قدس مظلوم به زودی ذائقه مسلمانان را شیرین خواهد کرد. و همه کسانی که در جهان به دنبال آزادی هستند.

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به فرمان تاریخی امام راحل روز قدس نامگذاری شده است، ما به عهد خود با ملت فلسطین وفا کرده و با نفرت از رژیم غاصب صهیونیستی، حمایت خود را از فلسطین مظلوم با شرکت در روز قدس اعلام می کنیم. راهپیمایی . . .

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مؤمن و روزه دار و با درود بیکران به روح تابناک رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمه الله، ملت ظالم و خداجو را دعوت می نمایم. لرستان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس. برگ زرین به افتخار این خطه انقلابی.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.