بازی جدید آمریکایی ها در برابر ایران

[ad_1]

بازی جدید آمریکایی ها در برابر ایران

موضع سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا و فضای ایجاد شده از سوی رسانه های غربی در زمینه فعال سازی بازی “سرزنش” نشان می دهد که کشورهای غربی به ویژه آمریکا قصد دارند به رویکرد غیرسازنده خود ادامه دهند که این موضوع باعث طولانی شدن مذاکرات می شود. ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، ند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: اگر ایران به عدم همکاری در مذاکرات هسته‌ای ادامه دهد، ایالات متحده آمریکا را ترک خواهد کرد.
اظهارات این مقام آمریکایی در حالی است که واشنگتن، مقصر اصلی شرایط کنونی، روند مذاکرات را به تعویق انداخت و با پافشاری بر مواضع غیراصولی خود، نتوانست به نتیجه مناسبی دست یابد.
ساعاتی پیش خبرگزاری رویترز بر اساس روال همیشگی خود با استناد به منابع جعلی مدعی شد که موضع ایران در مذاکرات هسته ای درباره بازگشت باقری به وین سخت تر شده و تیم ایرانی حتی درخواست تجدید نظر در مورد برخی از مواردی که قبلاً توافق شده بود، شده است. توافق نامه ها در مورد مسائل
این ادعای غیرواقعی در شرایطی مطرح می‌شود که هیچ موضوع جدیدی از سوی ایران مطرح نشده و تنها مواردی پیگیری می‌شد که از ابتدای مذاکرات با خواسته‌های اصلی ایران همخوانی داشت و به نوعی در خط قرمز کشورمان قرار داشت.
انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.