بافت تابلو فرش چهره سفارشی فرش روز

بافت تابلو فرش چهره سفارشی – فرش روز
تابلو فرش چهره

عوامل مختلفی روی قیمت تابلو فرش عکس چهره تاثیر می گذارد که مهم ترین آن ها سایز تابلو فرش و کیفیت و نوع تابلو فرش می باشد . تابلو فرش ها بدلیل کوچک بودن هم قیمت پایین تری داشت هم زودتر آماده می شدند بنابراین همه قشر مردم براحتی می توانستد آن را تهیه کنند. که از این میان نخ اکرولیک بهترین نخ تابلو فرش ماشینی می باشد که علاوه بر ماندگاری و کیفیت درجه یک بودن این نخ ، ظاهری دستباف گونه به تابلو فرش می دهد. در این زمینه تابلو فرش چهره که چند سالی است در میان جوانان رواج پیدا کرده است و جایگاه خود در بازار هنر افزایش داده است که پیشنهاد مفید می باشد. رنگ آمیزی فوق العاده در این مدل تابلو فرش و هزینه پایین آن به نسبت بافت چهره این روش را در میان عموم مردم محبوب واقع کرده است. در این روش چاپ چهره در حرارت بالاتر از ۱۵۰ درجه انجام می گیرد و در آن می توان بیش از ۴۵۰ رنگ مختلف استفاده کرد. این تابلو فرش ترکیبی از مناظر طبیعی به همراه مثلا کلبه های بکر می باشد و یا بناهای تاریخی و یا ترکیبی از فضای روستایی با طبیعت روستایی می باشد. This art icle was creat ed by GSA Con tent​ G᠎en​erator Dem​oversion.

حتی می توان گفت یک تابلو فرشی عمری حدود یک صده را دارد.

طرح و نقشه تابلو فرش مورد نظر شما باید اصیل ایرانی باشد. اما از نظر کیفیت باید گفت که تابلو فرش چاپی کیفیت و ماندگاری کمتری نسبت به تابلو فرش ماشینی دارند و بنابراین باید مراقبت ویژه تری از آنها به عمل اورد. شما نیز به خوبی می دانید در هیچ جای کره زمین نمی توانید حرارت طبیعی بالای ۱۵۰ درجه پیدا کنید؛ در نتیجه می توانید تابلو فرش خود را با اطمینان خاطر با آب ولرم و تهیه محلول ذکر شده شستشو و تمیز کنید. برای سفارش تابلو فرش چهره چاپی در سایزهای دلخواه خود نیز می توانید اقدام کنید . حتی می توان گفت یک تابلو فرشی عمری حدود یک صده را دارد. تابلو فرشی که تصاویر حیوانات در آن بافت زده می شود و اکثر از حیواناتی نظیر اسب یا ببر و یا قو استفاده می شود. پس از گذشت این مدت یک تابلو فرش جالب و جذاب در اختیار مشتری قرار می گیرد. تابلو فرش یکی از نمادهای اصیل ایرانی در دنیا شناخته شده و بافت عکسهای شخصی و خانوادگی و مناسبتها در تابلو فرش هنری زیباست و به عنوان هدیه ای گرانبها و ماندگار، جالب و ارزشمند می باشد . امروزه طرح های تابلو فرش های حیوانات بسیار متنوع شده اند طوری که طرح هایی مانند گربه را نیز در خود جای داده اند.

به گونه ای که برای مراسم هایی مانند , ازدواج , تولد , جشن فارغ التحصیلی , می توان از ان استفاده کرد. اگر می خواهید در ذهن بهترین و با ارزش ترین افراد زندگی خود ماندگار شوید لازم است کادوی خاص و ماندگاری را به او اهدا کنید تا هر زمان که به آن نگاه کند تصویر شما در ذهن او تداعی شود. نوع قاب برای تابلو فرش هدیه خود را انتخاب نمایید. بعد از بافت در قالب قاب نیز عکسی مجددا برای شما ارسال می نماییم تا تایید نهایی شما را جلب کنیم. اما شرکت بابت قاب کردن تابلو فرش شما هزینه ای را دریافت نمی کند. برای چاپ چهره بر روی تابلو فرش در ابتدا لازم است تصویر مورد نظر مشتری بر روی کاغذهای مخصوصی که برای این منظور در نظر گرفته شده اند پرینت گرفته شود سپس ادامه کار با استفاده از دستگاه سابلیمیشن انجام می گیرد. از نظر ظاهری هم چاپ عکس روی فرش تفاوت زیادی با تابلو فرش بافته شده دارند و روح فرش درونشون نمایان نیست. کیفیت نخ تابلو فرش باید حتما درجه یک باشد و شما حتما باید در تابلو فرش دستباف نخ پشم و پنبه و بخصوص ابریشم را چک نمایید و در تابلو فرش ماشینی و چاپی نخ اکرولیک را حتما تشخیص دهید.

تابلو فرش چهره

اگر می خواهید بیشتر طراحی و ساخت تابلو فرش چهره آشنا شوید تا انتهای این مقاله از سری مقالات راهنمای خرید تابلو فرش ما را یاری نمایید. بله ، درست است ، اما پلی استر نخ خوبی است ، اما ما نمی توانیم با نخ ابریشم کار کنیم و این بافت فرش است ، زیرا نخ ابریشم تصویر چاپ را نگه نمی دارد و ما سعی می کنیم نخ ابریشم را فقط تو ریشه آن بکار ببریم. همچنین بوی حاصل از سوختگی ابریشم طبیعی باید شبیه بوی موی سوخته باشد . بدین شکل که در دمای اتاق ۱۶ گرم سولفات مس به همراه۱۵۰ میلی لیتر آب و ۱۰ گرم گلیسیرین حل می کنید و به آن به صورت تدریجی سود سوزآور اضافه می کنید تا محلول درست شود بک تکه کوچکی از نخ ابریشم را داخل محلول بیندازید و اگر حل شد ابریشم تابلو فرش طبیعی خواهد بود. شما مشتری عزیز می توانید طرح یا عکس مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید و در ابعاد موجود تابلو فرش چاپی خود را دریافت نمایید. اگر به فکر یک هدیه خاص با هزینه کم هستید پیشنهاد ما به شما تابلو فرش های ماشینی با کیفیت دستبافت ولی هزینه ی بسیار کمتر است.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.