برش لیزری فلزات Iran tejarat.com

برش لیزری فلزات – Iran-tejarat.com
برش لیزر فلزات, برش لیزر فلزات صنعتی, دستگاه برش لیزر فلزات

در دستگاه های لیزر CNC که عمدتاً در برش لیزری فلزات استفاده می شود، دقت کمتر از 20 میکرون به دست می آید. به ازای هر بیست سوراخ در متر مربع هزینه ای بین 1 الی 5 ریال به قیمت ها اضافه خواهد شد. هزینه برش لیزری ورق استیل با گاز نیتروژن و برش دستگاه فایبر 22 ریال به ازای هر میلی متر است. مجموعه صنعتی پارسا به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در صنعت برش فلزات به وسیله دستگاههای برش لیزر، خط مشی خود را در جهت ارتقای صنعت کشور و افزایش سطح کیفی محصولات مرتبط قرار داده است. دستگاه جوش لیزر یکی دیگر از انواع دستگاه های لیزر صنعتی است که از نوین ترین روش های جوشکاری محسوب می شود، جهت آشنایی با کاربرد دستگاه جوش لیزر در صنعت کلیک نمایید. • لازم به ذکر است، قیمت هایی که در این مطلب مشاهده می کنید، طبق تعرفه های کانون ورقکاری فلزی ایران ، مصوب آبان سال 1396 نوشته شده است. دستگاه فلزات با تیوب لیزر co2 قابلیت برش 12 میلیمتر را دارا نیست شما برای برش 12 میلیمتر باید از دستگاههای فایبر با توان بالای 500 وات استفاده کنید که با توجه به سایز و توان دستگاه قیمتها تفاوت میکند .  This h as been g en er ated wi th the help ᠎of GSA Conte​nt G​ener᠎at or D emover si on!

دستگاه برش لیزر فلزات

در این نوع برش ، دستگاه برش لیزر فایبر، ورق آهن را تا ضخامت 10 میلی متر با کیفیت قابل قبول و مطلوب برش می زند. خدمات برش لیزری ورق گالوانیزه با گاز نیتروژن و برش دستگاه فایبر در مجموعه آهن تاپ انجام می شود که هزینه ای معادل 22 ریال به ازای هر میلی متر مربع در بر خواهد داشت. برش این ورق های فلزی با دستگاه برش لیزری فایبر و به دلیل حساسیت بیشتر فقط با گاز نیتروژن انجام می شود. ⚡️ در برش لیزر فلزات به دلیل عدم تماس مستقیم کاتر با ورق در حال برش کیفیت برش بسیار بالا خواهد بود. اما امروزه به دلیل عمر طولانی دستگاه های دست دوم و خرابی احتمالی قطعات و بالا بودن قیمت قطعات دستگاه برش لیزر دیگر خرید دستگاه برش لیزر استوک صرفه اقتصادی ندارد. قطر این تیر به طور معمول بین 0.06-0.08 اینچ (1.5-2.0 میلی متر) است. هزینه برش لیزری ورق استیل با گاز اکسیژن یا هوا و با دستگاه برش لیزری فایبر 14 ریال به ازای هر میلی متر است .

لیزر این ماشین از قدرت نفوذ خوبی در مواد برخوردار است.

و به وسیله لیزر برش های خوبی بر روی ورق ها انجام خواهد داد. طیف وسیعی از فلزات و سطوح مختلف را می توان به وسیله آن برش داد. با کامل ترین صورت برای شما ورق برش داده را تحویل خواهد داد. ورق های آلومینیوم ،مس و برنج نیز در مجموعه آهن تاپ برش داده می شوند. برای اطلاع از قیمت برش لیزر ورق های فلزی در مجموعه آهن تاپ با مطالعه این مطلب با ما همراه باشید. نسل جدید دستگاه برش لیزر فایبر برای فلزاتی مثل آهن و استیل مناسب بوده و دارای تکنولوژی کنترل از راه دور در قدرت های 300 و 500 وات برای برش فلزات با ضخامت بالا می باشد. بهترین مین برد با قیمت مناسب کدام است؟ لیزر این ماشین از قدرت نفوذ خوبی در مواد برخوردار است. زمانی که اجزای مغناطیسی و الکتریکی هم طراز باشند لیزر منجسم در نظر گرفته میشود. این سرعت زمانی بیشتر به چشم خواهد آمد که شما سفارشی با تیراژ بالا و قطعات زیاد داشته باشید. گارگاه برش لیزر فلزات نیک (کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی) در محله خرمدشت البرز، شهرستان کرج و خیابان بهشتی، کشتزار واقع شده است و بهصورت شبانهروزی به مراجعهکنندگان خدمات ارائه میدهد.

برش لیزر فلزات

دستگاه برش لیزر فلزات تک میز برای مشتریانی مناسب است که حجم کار زیادی ندارند. بسیاری از اشخاص و کسب و کارها که تصمیم به خرید دستگاه ليزر فلزات میکنند یکی از سوالات اولیه و اساسی آنها، انتخاب دستگاه لیزر برش مناسب میباشد. همچنین مراکز ارائه خدمات به دانشجویان نیز برای ماکت سازی نیازمند دستگاه لیزر می باشند. برای بررسی ضخامت برش لیزر باید چند عامل را تجزیه و تحلیل کرد . 90 را در لیست قیمت دستگاه های حکاکی و برش دریافت نمایید. در ادامه قصد داریم به جوانب گوناگون راه اندازی یک کسب و کار با استفاده از این دستگاه ها و همچنین معرفی صنایعی که به سادگی با استفاده از خرید یک دستگاه لیزر صنعتی و دریافت آموزشهای مربوط به عملکرد آن ها بتوانید به کسب درآمد برسید، بپردازیم. همچنین در برش لیزر، ضایعات کمتری نسبت به سایر روش­های برش ایجاد می­ شود. در برش با اکسیژن انرژی حاصل از سوختن ماده همراه با اکسیژن نیز به کمک لیزر میآید و نتیجه نسبت به برش نیتروژن امکان برش سطوح با قطر بالاتر و با سرعت بیشتر وجود دارد ولی درعوض کیفیت برش نسبت به برش با نیتروژن پایینتر است.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.