برش لیزر فلزات صدرا لیزر

برش لیزر فلزات – صدرا لیزر
برش لیزر

خرید اقساطی دستگاه برش لیزر یکی از امتیازاتی است که شرکت مبین تک در اختیار مشتریان خود قرار داده است. یعنی 0.01 میلیمتر اختلاف در بین فرمان داده شده و اجر وجود دارد. بله، برخی دستگاه های مرغوب که در معدود کارگاه های ایران موجود هستند، می توانند همزمان کار حکاکی و برش را انجام دهند. تیوب لیزر 40w W4 رسی قابلیت استفاده به صورت رومیزی دقت حکاکی بالا بروی انواع.. شرکت همیارلیزر همواره با واردات تیوب های رسی که بهترین برند از تیوب های لیزر می باشد همواره سعی دارد که در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. پس در نتیجه برای انتخاب گاز مناسب برای عمل برش هم باید به نظر مشتری و هم به نوع فلز مورد نظر توجه نمود. لیزر کات یا حکاکی به وسیله لیزر اگرچه به طور کلی دو کار جداگانه را انجام می دهند، اما همانطور که گفته شد، برخی از لیزرها با ویژگی هایی هم برای برش لیزر و هم حکاکی با لیزر مناسب هستند، طراحی شده است. در زیر توضیح جامعی از روش برش لیزر و حکاکی لیزری ارائه شده است که خواندن آن قطعا به اطلاعات تان خواهد افزود. برش لیزری از یک پرتو کاملا متمرکز استفاده می¬کند که به عنوان یک منطقه متاثر از حرارت در طول فرآیند برش عمل می¬کند و آسیب حرارتی قابل توجهی به سطح مجاور وارد نمی¬کند.

نور متصاعد شده از این عناصر به صورت اشعههای نامنظم و کم انرژی هستند که باید در یک جهت قرار گیرند. این قطعه توسط پانل ال سی دی با کاربر در ارتباط است و کاربر ، تنظیمات برش را به آن اعمال می کند. گاهی اوقات بسیاری از مردم از تفاوت بین لیزر کات (برش لیزری) و حکاکی به وسیله لیزر می پرسند؛ اینکه تفاوت آن ها در چیست. از روش برش لیزر می توان برای برش اشکال (مانند حروف، علائم و برچسب ها) و همچنین مواردی که نیاز به حکاکی دارند، استفاده کرد. همانطور که گفته شد یکی از نکات لازم در هنگام خرید این محصولات، توجه به قیمت آنها است. قبل از این که وارد این حرفه شوید و اقدام به خرید دستگاه برش لیزر نمایید بهتر است کمی با دستگاه لیزر و کارکرد آن معایب احتمالی و هزینه های آن آشنا شوید. لیزر کات یا همان برش لیزر یک فرآیند جداسازی حرارتی است؛ به این معنی که گرمای حاصل از پرتوی لیزر در داخل مواد نفوذ می کند ( برخلاف حذف مواد که در روش حکاکی انجام می گیرد ) سپس در طی یک پروسه، یک فایل خطی مانند فایلهایی با فرمت EPS، AI یا Cdr به لیزر ارسال می شود و لیزر، طراحی را دریافت، بارگذاری و پردازش می کند و شکل را با پرتو لیزر برش می دهد. This data has be en gen​erated with t he help ​of G᠎SA C onte nt Gen erat​or D᠎em over᠎si᠎on!

این روش پردازش را حکاکی شبکه ای می نامند. در گذشته های نه چندان دور تابلوساز ، برای برش متریال های متعدد از جمله چوب ترموود ، ورق کامپوزیت ، ورق پی وی سی ، پلکسی ، از قیچی دستی یا اره برقی استفاده می نمود که استفاده از این روش ها ، نه تنها تایم زیادی را نیاز داشت بلکه سبب ایجاد لبه های موج دار در متریال ها می شد و همچنین روند ساخت و پیاده سازی یک تابلوی تبلیغاتی که به عنوان تابلو مغازه ، تابلو شرکتی و یا تابلو فروشگاهی نصب می شد ، مدت زمان بیشتری طول می کشید اما برش لیزری روند کار ساخت تابلو را تسریع نموده و کاری که در گذشته توسط دست در ظرف زمان بلند مدت انجام می گرفت امروزه به واسطه استفاده از دستگاه برش لیزری توسط گروه تابلوسازی نمارنگ در ظرف مدت زمان بیست و چهار ساعت آماده می شود . پاسخ : توان تیوب لیزر به صورت نموداري و طي يک سيکل به مرور زمان کاهش پيدا مي کند و حتي اگر تيوب مورد استفاده هم قرار نگيرد، گاز تيوب ليزر به مرور خارج شده و توان کاهش مي يابد. توصیه می کنیم اگر به دنبال محصولی عالی هستید و یا می خواهید حکاکی به یاد ماندنی بر روی اجناس تان داشته باشید، پویان فرم فلز خوارزمی را در اولویت تان قرار بدهید.

آیا دستگاه های لیزر می توانند حکاکی و برش را همزمان انجام دهند؟ برای انجام برش از دستگاه های قوی تر استفاده می شود. در این نوع برش به جای لیزر از نوک فرز جهت برش استفاده میشود. دلیل این انتخاب، استفاده از ابزار برشی متناسب با چوب است و با توجه به آن تغییراتی در ساختار دستگاه به وجود آمده است. پاسخ : به احتمال خيلي زياد تنظيم ارتفاع لنز لیزر به هم خورده هم چنين از سلامت لنز و آينه سرهد مطمين شويد. سوال: دستگاه من يک مرتبه قدرت برشش خيلي کم شد, آينه ها و لنز تنظيم هستند و تميز, فقط وقتي چسب کاغذي روي آينه دوم ميزنم براي تنظيمات, وقتي پالس ميزنم يک بيضي حاصل مي شه که دورش مي سوزه و مرکزش سالمه. لازم به ذکر است لنز لیزر و تنظيم آينه لیزر ها را نيز بررسي کنيد. دستگاه سی ان سی توانست با ورود خود به صنایع مختلف، تحولات بسیاری را ایجاد کند. گاز داخل تیوب لیزر مخلوطی از گاز co2 و چند گاز دیگر است که بر اثر یونیزه شدن توسط دو الکترود که در انتهای دو سوی تیوب می باشند و دارای اختلاف پتانسیل بالایی هستند ، پرتو لیزر تولید می کند.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.