بهترین بازی های اندروید؛ ۲۴ بازی رایگان به لینک دانلود آنها چطور

دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

روی هر کدام از چارخانه ها عددی نوشته شده که در واقع امتیازی است که در صورت از بین رفتن آن چارخانه به شما تعلق میگیرد.

دانلود بازی برای کامپیوتر

بنابراین، این بستگی به شما دارد که کدام طرف را به پیروزی برسانید. Intellijoy یک توسعه دهنده بازیهای اندروید است که در فروشگاه گوگل پلی فعال است.

دانلود بازی کامپیوتر

بازیک فروشگاه تخصصی بازی ایرانسل است که با عضویت در آن امکان تجربه انواع بازی های مهیج اندرویدی برای دوستداران بازی های موبایلی فراهم می شود.

یکی از بهترین بازی های موبایلی که ژانر وحشتناکی دارد همین بازی “The ghost” است. البته همه بازیهای این سازنده از کیفیت بالایی برخوردار نیستند.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

طراحی های بازی سه بعدی هستند و مثل همه بازی های نقش آفرینی، نمای بازی در حالت سوم شخص و از بالا می باشد تا دید خوبی نسبت به محیط داشته باشید.

دانلود بازی کامپیوتری

بازی زیاد سخت نیست، و مانند همه بازیهای رایگان، با گذشت زمان شدت عمل بیشتری پیدا میکند. بازی Destiny Warfare در زمان آینده اتفاق می افتد، وقتی که بشریت از محدودیت های توسعه تکنولوژی پیشی می گیرد و دنیا دچار هرج و مرج می شود.

خبر خوب این است که Geometry Wars را می توان هم در تلفن های Android و هم در تبلت بازی کرد.

بازیهای LEGO از جمله بهترین بازیهای گوشی برای کودکان است. این بازی برای کودکان زیر ۳ سال نیز مناسب است.

دانلود بازی ها

این یک بازی ارزان قیمت است که تبلیغات اضافه و خریدهای درون برنامهای ندارد. این دستگاه گاهی اوقات دارای اشکال و به طور بالقوه چند مشکل تعادل است، اما این مشکلاتی که از آنها شکایت میشود بسیار جزئی هستند.

در این بازی 20 تیم سه نفره وجود دارد و در یک نقشه بسیار بزرگ با یکدیگر به رقابت می پردازند.

همچنین قرصهای جالبی هم وجود دارند که سرعت Mr Leggs را بهشدت زیاد میکنند! بازی ترافیک رایدر یک بازی موتورسواری جذاب قدیمی است که با توجه به قدیمی بودن آن گرافیک خیلی بالایی ندارد، اما به دلیل گیم پلی بسیار جذاب هنوز هم بهترین بازی موتور سواری اندروید محسوب میشود.

با نصب این بازی برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان می توانید یک بازی نقش محور جالب با گرافیک دو بعدی بسیار زیبا شبیه بازی های قدیمی و گیم پلی مبتنی بر نوبت را تجربه کنید.

بازی پلنگ صورتی یک بازی بسیار مناسب برای کودکان است. این بازی دنباله یکی از بهترین بازی های مسابقه ای برای اندروید است که بسیار خوب طراحی شده.

بهترین بازی های مسابقه ای برای اندروید – این یکی از جدیدترین بازی های مسابقه ای برای اندروید است که به گرافیک رنگی، فرضیه و کنترلهای ساده مجهز است.

بهترین بازی های مسابقه ای برای اندروید – این یکی از جدیدترین بازی های مسابقه ای برای اندروید است. والدین هم از بازیهای آن استقبال کردهاند.

توسعه دهنگان هنوز هم قابلیتهای جدیدی به این بازی اضافه میکنند. در این بازی با به یکدیگر متصل کردن حروف باید کلمه مورد نظر را پیدا کنید و سکه جمع آوری کنید.

ماموریت مورد نظر خود را انتخاب کنید، به عنوان یک مهاجم که دشمنان را تکه پاره می کند اسلحه خود را برداشته و به هیچ کس رحم نکنید یا به عنوان دیده بان و چراغ…

برای باز کردن مراحل جدید، شخصیتها و آیتمهای جدید، باید امتیازهای زیادی جمعآوری کنید که مجبور میشوید چندین بار یک سطح را بازی کنید، اما همهی مراحل بازی سرگرم کنندهاند.

در این بازی باید یک سفینه فضایی را هدایت کنید، و در مسیر حرکت خود موانع و دشمنانی که سر راهتان قرار دارند را از بین ببرید.

در بازی ۱۰۰۰۰۰۰۰ هدف اصلی شما این بود که ۱۰ میلیون امتیاز جمع کنید و به آزادی برسید! بازیهایی در زمینه یادگیری حروف الفبا و شمارش اعداد جزو بازی موبایل برای کودکان ۷ ساله است که به تازگی خواندن و نوشتن را یاد میگیرند.

این یک نسخه پورت از ورژن کامپیوترهای شخصی است که یکی از بهترین بازیهایی است که در سال 2019 عرضه شد و دارای 100 بازی و 100 مسابقه است.

بازیکنان میتوانند وسایل خود را شخصی سازی کنند، آنها را برای مسیری خاص تنظیم کنند وموارد دیگر. بازی های اکشن دوبعدی بعد از سالها بار دیگر محبوبیت ویژهای را طیفی از بازیکنان بهدست آوردهاند.

در سال ۲۰۲۰ فری فایر روزانه ۸۰ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان داشته و بعلاوه در حال حاضر هم یکی از رکوردداران «تعداد دفعات دانلود» در جهان به حساب میآید و از بهترین بازی های اندروید است.بدون شک هواداران بازیهای بتل رویال، فری فایر را نیز میشناسند، هر چند این دسته از کاربران عموماً این بازی را در حد پابجی و کال آف موبایل و یا حتی فورت نایت نمیبینند، اما فری فایر هم مخصوصاً در نسخهی موبایلی جذابیتهای خاص خود را دارد و از بهترین بازیهای اندروید محسوب میشود.

اما این آزمایشات از کنترل خارج شده و در حال شیوع می باشد. سرعت بالغ شدن بچهها در حال افزایش است.

Vector، از آن دست بازیهایی است که لحظات هیجانانگیزی را برای بازیکن بههمراه دارد. ممنون که با ما همراه بودید.

از کودکان خردسال که بازیهای سادهتری را دوست دارند تا کودکان بزرگتر که دنبال بازی باب اسفنجی میگردند، همگی با بازیهای مناسب کودک سرگرم خواهند شد.

برخی از بازیهای این توسعه دهنده عبارتند از: Connect the Dots و Kids Painting که بیشتر جنبه تفریحی دارند. توسعه دهنده T-Ball دارای بازیهای مسابقهای زیادی است و همهی آنها مناسب هستند.

این بازی دارای پنج کلاس کارتها، حالت حرفهای، کارتهای قابل تنظیم و چند طرح مختلف کنترل است. علاوه بر این، دارای مکانیک بالاتر از حد متوسط، سطح دشواری متفاوت و کنترلهای قابل تنظیم برای بازی بازیکن در برابر بازیکن است.

نسخه کامل این بازیها از سرویسهای داخلی قابل دانلود و نصب است. بازی با هدف مخاطب جهانی ساخته شده است که از کاراکاتر ها و استایل قدیمی نسخه های کلاسیک فاینال فانتزی استفاده کرده که سبکی جدید از نقش افرینی را ارائه می دهد.

تمام تلاش این مجموعه تولید بازیهایی است که دارای ارزش آموزشی هستند. از نظر فنی، این یک شبیه ساز مسابقه است.

ما در این مطلب انزل وب، ۱۵ تا از بهترین بازی اندروید جدید برای کودکان را که کاملا ایمن هستند، معرفی معرفی میکنیم.

جایی که باید در پنج مرحله، زندان خود را از صفر بسازید و مواردی همچون ظاهر رئیس، بودجه اولیه و اندازه زمین زندان را مشخص کنید.در این بازی، بازیکنان با رویدادهای بحرانی از جمله آتشسوزی، شورش زندانیان یا درگیری زندانیان روبهرو میشوند که باید با اتخاذ بهترین تصمیم، شرایط را به حالت عادی برگردانند.

گاهی اوقات حتی بزرگترها هم جذب این بازی میشوند. به روزرسانیهای بازی با سرعت زیادی انجام میشود و برخی از شخصیتها پشت دیوارهای پرداخت قفل میشوند.

همانطور که گفته شده بازی Armored Squad: Mechs vs Robots حالت های مختلف را شامل می شود، در حالت آنلاین می توانید به صورت چند نفره با کاربران سراسر جهان رقابت کنید و یا در حالت آفلاین بیش از 60 ماموریت و مرحله منحصر به فرد را پشت سر بگذارید.

چیزی که این بازی را منحصر به فرد میکند این است که از سرویس اندروید تی وی و NVIDIA Shield تی وی پشتیبانی میکند و همچنین میتوانید از از آن به عنوان کنترلر بازیهای دیگر استفاده کنید.

بازی اسمش هیت هر از چند گاهی به روز رسانی دریافت میکند تا کاربران از تجربه آن خسته نشوند. با توجه به بازیهایی که در این چند سال اخیر عرضه شدهاند میتوان متوجه شد که سری Dragon Ball پس از مدتی غیبت دوباره تجدید حیات کرد و اخیرا هم حضور پررنگی در صنعت بازی داشته است؛ Dragon Ball Heroes هم گواه این موضوع است.

کسانی که به دنبال یک تجربه واقع بینانه هستند ممکن است نا امید شوند. تقریبا تمام بازیهای این توسعه دهنده نیز رایگان است.

Bubadu یک استودیوی توسعه دهنده بازیهای کودکانه است. این بازی شامل چند مرحله است که تلاش میکند مفهوم زمان را به خوبی به کودکان آموزش دهد.

این بازی پریمیوم است که چیز بدی نیست، اما لازم است که بدانید. یکی از فجیع ترین بازیهای مسابقهای است که در رادار وجود دارد.

همچنین قابلیت پاور آپ وجود دارد که در میانه بازی به شما کمک میکند. بازی حتی بهشما اجازه میدهد تا قطعهای را ذخیرده کرده و در زمان مناسب از آن استفاده کنید.این نکته را بهخاطر داشته باشید که مسیر مورد نظر شما منحصربهفرد نیست و میتوانید با استفاده از شیرینیها و راههای مختلف مسیر را پیدا کنید.

مدتها از زمان انتشار بازی Dead by Daylight روی کنسولها میگذرد. حتی آزمایشات زمانی هم وجود دارد و شما میتوانید در هر مسیر زمان خود را کاهش دهید.

Outbreak The New Nightmare تجربه ای نفس گیر از ژانر بازی های ترسناک و Survival برای شما به وجود می آورد .

شما می توانید با دانلود این بازی در جنگ شرکت کنید و به عنوان یکی از سربازهای تاریخ ساز با دیگران جنگ نمایید.

بخشی از بازیهای آن به صورت رایگان در اختیار قرار داده میشود. هیچچیز بهتر از یک بازی جدید برای سرگرمی نیست.

نوع بازیهای تولیدی Endless به منظور بازی باگوشی برای کودکان است. بازی Toca Boca یکی از محبوبترین بازیهای اندروید برای کودکان است.

در زمینه بازیهای کودکان و دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر نوجوانان فعالیت میکند. در گوروگوا، با کنار هم قرار دادن تعدادی تصویر، مثل یک پازل، داستانی خلق میکند.

این بازی تا امروز بیشتر از ۳ میلیون بار دانلود شده و امتیاز خیلی بالایی هم از گیمرها دریافت کرده.

همچنین ویژگی های معمول، از جمله اتومبیل برای باز کردن، حالت کمپین، ترکهای مختلف و گزینه های تنظیم را دارد.

The Planet Crafter یک بازی ماجراجوی جهان باز بقای فضایی است. بازی روی تجربه تک نفره متمرکز شده است و شما تنها با مشکلات تنظیم روبرو می شوید، اما انواع سبک های مسابقه ای و ویژگی های کوچک مانند پشتیبانی از کنترل کننده سخت افزاری را نیز تجربه میکنید.

در بازی Skullgirls بازیکنان کارکترهای خود را انتخاب کرده و مبارزات خود را به صورت تک نفره، تیم های دو به دو و یا سه به سه انجام دهید.

من ۶ روز پیش این بازی رو به شما در خواست دادم و الان دارم تیتر اول سایت میبینمش! در اول این بازی شما شخصیت خود را می سازید و شما می توانید کلاس قهرمان خود و نژاد آن را مشخص کنید.

با نگهداشتن انگشتتان روی صفحه می توانید به این لاستیک شتاب دهید و باید آن را تا انتهای مسیر خط پایان پیش ببرید.

نسخهی پولی آن به مبلغ ناچیز 2.99 دلار است. Fast & Furious: Legacy یک بازی مسابقهای اکشن با گرافیکی فوقالعاده است.

بازی وکتور در سبک رانر و الهام گرفته از ورزش پارکور است. البته برخی از بازیهای این مجموعه گران هستند.

​This w​as creat​ed by GSA  Content Ge ne᠎rator  DE MO!

بهترین بازی های مسابقه ای برای اندروید – این مجموعه یکی از محبوب ترین بازیهای مسابقهای درگ است. برخی از این بازیها در رده بازیهای آموزشی هستند اما برخی نیز صرف سرگرمکننده هستند.

اگر ما بازی مسابقهای دیگری را برای اندروید از قلم انداختهایم، در بخش نظرات به ما بگویید. در این مطلب بهترین بازی های استراتژیک اندروید و آی او اس را شناخته و آنها را دانلود خواهیم کرد.

این بازی دنبالهای برای Death Moto 3 محسوب میشود که هرچند پیشرفتهای زیادی کرده اما همچنان به اصول اولیه بازی های سرگرمکننده و محبوب قبلی پایبند است.

استودیوی نینتندو باید کمی تراکنش های خرد را کاهش دهد، در غیر این صورت این یک بازی سرگرم کننده موبایلی است و فقط کافی است Mario Kart احساس کند که یک بازی Mario Kart است.

این مسئله مهمی نیست، ما فقط میخواهیم شما را مطلع کنیم و همچنین بر بستر آفلاین نیز موجود است. تاکید این سازنده نیز بر تولید بازیهای آموزشی است.

بازی دوم این سری نیز واقعا خیلی خوب است. این استودیو در کنار بازی، برنامههای مفرح کودکانهای نیز برای تلویزیون تولید میکند.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.