بهترین مارک ترازو آشپزخانه دیجیتال ایرانی و خارجی ارزان بیک نیک

بهترین مارک ترازو آشپزخانه دیجیتال ایرانی و خارجی ارزان – بیک نیک
ترازو دیجیتال, ترازو شیشه ای, ترازو خانگی

خرید غیرحضوری یا همان خرید اینترنتی در چند سال اخیر، به یکی از روش مطمئن و با صرفه خرید تبدیل شده است. مطمئن باشید که همه چیز قیمت نیست و شما باید موارد بسیار مهم تر از قیمت را در انتخاب ترازو در اولویت قرار دهید. همه موارد ذکر شده در بالا جزء پرفروش ترین و بهترین مارک های ترازوی آشپزخانه می باشد. اندازه گیری با ترازو آنالوگ باعث میشود در اکثر موارد وزن نهایی را به نیم کیلو یا یک کیلو گرد کنیم. مدل آنالوگ دارای عقربه ای مثل ساعت است و نیازی به باتری ندارد. همانطور که می دانید ترازو های آشپزخانه دو نوع کلی دارند: آنالوگ و دیجیتال. منبع تغذیه این ترازو دو باتری نیمقلم است و پس از ۸ ثانیه بیکار ماندن بهطور خودکار خاموش میشود تا در مصرف انرژی باتری صرفهجویی شود. صفحه دیجیتال ترازو دیجیتال کمری انرژی مورد نیاز خود را از طریق دو عدد باطری نیم قلم تامین میکند. برای مثال ترازویی با دقت ۵۰ گرم ممکن است وزن ۲۰ کیلوگرم بین دو عدد ۲۰ کیلو و ۵۰ گرم و یا ۱۹ کیلو ۹۵۰ گرم نمایش دهد.  Data was creat᠎ed ᠎wi᠎th the ​he​lp  of GSA Con᠎tent G​en᠎erat​or DEMO​.

ترازو دیجیتال

برای کالیبره کردن ترازو با یک پا بر روی ترازو فشار وارد کنید، پس از آنکه عدد روی نمایشگر ظاهر شد، پایتان را بردارید و منتظر بمانید تا نمایشگر خاموش شود. از یک عدد کاسه یا ظرف برای اندازه گیری مواد مختلف استفاده می شود. اما اگر به یک ترازوی دیجیتال گرمی دقیق با ابعاد کفه متوسط نیاز دارید این مدل میتواند گزینه ای عالی به شمار آید. استفاده از ترازو برای وزن کشی دقیق مواد غذایی اهمیت بالایی دارد زیرا استفاده از مواد اولیه با وزن دقیق، در پخت عالی غذاها و دسر ها نقش مهمی دارد. خرید ترازو آشپزخانه فکر به کسانی توصیه می شود که علاقه ی زیادی به شیرینی پزی، درست کردن دسر و غذاهای مختلف دارند. از همین رو خیلی از افراد برای آن که همواره وزن ایده آل خود را حفظ نموده به فکر خرید ترازوی دیجیتال خواهند افتاد. ترازو ها برای اندازه گیری وزن اجسام سنگین نیز به کار می رود و حتی برای اندازه گیری وزن اجسام کوچک و ظریف نیز استفاده می شود. میزان مصرف انرژی: اصولا یک ترازوی دیجیتالی بصورت مستقیم و با برق شهری کار می کند که البته در صورت تمایل شما می توان در بازار با محصولاتی نیز مواجه شد که با باطری های قلمی و نیم قلمی کار می کنند.

اما اندازه گیری حجم به تنهایی می تواند نتایج متفاوتی ایجاد کند. به طوریکه در برخی موارد، جرمهایی را که میتوان با باسکول اندازه گرفت، اصلا قابل قیاس با ترازو نیست. همچنین به دلیل ساختار فوق العاده ای که دارد، امکان اندازه گیری مواد غذایی تا حداکثر ۱۰ کیلوگرم را برای شما ممکن می سازد. امکاناتی از جمله امکان انتخاب واحد توزین گرم , کیلوگرم , اونس , ترازوی پزشکی خانگی پوند و داشتن پارسنگ برای وزن کشی خالص مواد و خاموش شدن خودکار ویژگی هاییست که این ترازو آشپرخانه دارد. این ترازو دارای ویژگی های منحصر به فردی است که قابلیت هایی زیادی را نیز دارد. عملکرد تارا (tare) یکی از قابلیت هایی است که ب شما در وزن کشی مواد غذایی کمک می کند. این عملکرد به دقیق بودن اندازه گیری شما کمک شایانی خواهد کرد. عملکرد تارا به شما کمک می کند که وزن کاسه یا ظرف را کسر کرده و مقدار دقیق وزن مواد غذایی نشان داده شود. ترازو آشپزخانه فکر مدل MOLLY به گونه ای طراحی شده است که به اندازه گیری دقیق مواد غذایی کمک می کند. با استفاده از این ویژگی می توانید وزن ظرفی که مواد غذایی را در آن قرار دارد را صفر کنید تا ترازو وزنش را در نظر نگیرد و وزن خالص مواد غذایی را برای شما به نمایش بگذارد.ترازو آشپزخانه فکر مدل MOLLY با استفاده از باتری کار می کند و با تمام شدن باتری می توان آن را تعویض کرد. This a​rticle was c᠎re at ed wi​th G SA C​on᠎te nt ᠎Ge​ne​rator DE MO.

ترازو شیشه ای

خرید اینترنتی در هزینه و زمان شما صرفه جویی می کند. شما می توانید با استفاده از ترازو molly حتی به اندازه گیری انواع مواد غذایی مانند مایع و جامد و همچنین مواد غذایی با واحد های کیلوگرم، گرم، میلی لیتر و اونس بپردازید. البته بعضی از ترازوهای آشپزخانه فاقد ظرف یا کاسه بوده و به صورت یک صفحه تخت می باشند که مواد غذایی بر روی آن ریخته خواهد شد و اندازه گیری می گردد. که قادر به اندازه گیری گالری مواد غذایی باشد، مدل molly یک پیشنهاد ویژه است. این امر باعث می­شود تا مسافران معمولی اطمینان حاصل­ کنند که بار زیادی در پرواز با خود نمی­برند. بیشتر افراد دوست دارند در حمام خود ترازو داشته ­باشند تا بتوانند سریع و آسان وزن خود را اندازه­گیری ­کنند و ترازوی حمام بهترین گزینه برای این نیاز است. ترازوی آشپزخانه عقربه ای فاقد صفحه نمایش بوده و وزن با حرکت عقربه آن و ثابت شدن آن مشخص خواهد شد. پش از آشنایی کامل با انواع ترازو و مشخصات و اجزای مهم آن حال وقت آن رسیده است که بهترین ترازو آشپزخانه را انتخاب کنید. یکی دیگر از طراحی های فوق العاده ای که فکر برای ترازو MOLLY کرده است، صفحه نمایش بزرگ آن می باشد.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.