بیش از دو برابر تعداد فوتی های کرونا در اردبیل

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در 24 ساعت گذشته 19 بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند که 7 بیمار جان خود را از دست دادند.

علی محمدیان 17 اسفندماه در جمع خبرنگاران گفت: در 24 ساعت گذشته 19 بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند که 7 بیمار جان خود را از دست دادند.

وی افزود: تعداد کل واکسن های تزریق شده در استان اردبیل در نوبت اول، دوم و سوم 2 میلیون و 137 هزار و 122 واکسن بوده که از این تعداد 952 هزار و 960 واکسن مربوط به نوبت اول، 827 هزار و 639 واکسن مربوط به نوبت دوم بوده است. و 356 هزار و 523 واکسن مربوط به نوبت سوم است.

محمدیان با بیان اینکه 27 بیمار عروق کرونر نیز با بهبود نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل ترخیص شدند، افزود: در حال حاضر مجموع بیماران بستری در استان اردبیل 170 نفر است که از این تعداد 40 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خاطرنشان کرد: در حال حاضر شهرهای پارس آباد، اردبیل، بیله سوار، گرمی، مشگین شهر، نیر و کوثر به رنگ نارنجی و شهرهای اصلاندوز، نمین، سرعین و خلخال به رنگ زرد هستند.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.