بیش از 26 تن نفت قاچاق در کرمانشاه کشف شد

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 26 تن و 254 کیلوگرم روغن جامد قاچاق به ارزش 18 میلیارد ریال در کرمانشاه خبر داد.

سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: با اطلاع پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق و اینکه قصد انتقال یک محموله روغن خوراکی به خارج از کشور را دارند، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران در حوالی شهرک صنعتی کرمانشاه موفق به شناسایی تریلر مذکور در حوالی شهرک صنعتی کرمانشاه شدند و پس از مدتی تعقیب و گریز نامحسوس برای متوقف کردن آن صورت گرفت.

جاویدان افزود: در بازرسی های انجام شده 26 تن و 254 کیلوگرم روغن خوراکی منجمد که در شیشه های مربا جاسازی شده بود کشف شد و به گفته کارشناسان ارزش آن به 18 میلیارد ریال رسید.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه در این رابطه دو نفر دستگیر و جهت صدور احکام لازم به مراجع قضایی تحویل داده شدند، افزود: تحقیقات برای شناسایی سایر اعضای مرتبط با این باند و دستگیری آنها ادامه دارد.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را یکی از مهم ترین برنامه های پلیس کرمانشاه اعلام کرد و افزود: کشفیات قاچاق در فروردین ماه امسال نسبت به سال قبل بیش از 23 درصد افزایش یافت.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.