ترازو دیجیتال آشپزخانه 10 کیلویی مدل SF 400 (2)

ترازو دیجیتال آشپزخانه 10 کیلویی مدل SF-400
ترازو دیجیتال

جسم گرم سبک تر و جسم سرد سنگین تر نشان داده می شوند.اهمیت تعیین جرم از آن جا مشخص می شود که همواره رابطه ای بین جرم ماده و تعداد مولکول های موجود در آن وجود دارد. در قسمت پایین بدنه ترازو 2 عدد پنل مجزا وجود دارد، پنل سمت چپ شامل یک نمایشگر است که به شما وزن جسمی که بر روی کفی ترازو قرار دادهاید را با توجه به انتخاب شما بر حسب گرم یا انس نشان میدهد. تامین انرژی دستگاه توسط 2 باتری نیم قلمی انجام می شود، همچنین تا وزن 200 گرم را اندازه گیری می کند. این ترازو دارای دکمه تغییر واحد، امکان صفر کردن وزن وارد شده، کالیبر خودکار، خاموش شدن خودکار پس از 30 ثانیه برای جلوگیری از اتمام باتری است. ترازوهای دیجیتال در آشپزخانه می توانند وزن های 2 تا 5 و 5 تا 10 کیلوگرم را تحمل کنند. منبع تغذیه این ترازو دو عدد باتری قلمی است که توصیه میگردد در زمانی که قصد ندارید برای طولانی مدت از ترازو استفاده کنید آنها را از ترازو خارج کنید، همچنین برنامهریزی ترازو آشپزخانه مدل SF-400 به صورتی است که وقتی از ترازو به مدت تقریبا 2 دقیقه استفادهای نشود بهطور خودکار خاموش میشود تا از مصرف بیهوده جلوگیری شود.

ترازو دیجیتال

داخل جعبه این محصول 2 عدد باطری قلمی مناسب با مصرف ترازو برای شما مشتریان عزیز قرار گرفته است، همچنین دفترچه راهنما همراه با ترازو طریقه کار کردن با ترازو را به صورت کامل آموزش داده است. مانند دیگر وسایل که در طول زمان دقیق تر و کار با آن ها ساده تر شده است، ترازوی دیجیتال جای ترازوهای دو کفه ای و یک کفه ای قدیمی را گرفته اند.کار با ترازوی دیجیتال بسیار ساده است.دقت داشته باشید جسمی را که می خواهید وزن کنید، از محیط، سردتر یا گرم تر نباشد زیرا با ایجاد جریان هوا در اطراف خود جرم به درستی به دست نمی آید. اگرچه دقت آنها نسبت به پسرعموهای گران قیمتشان کمتر است، ترازوهای ساخته ­شده برای بازار عمومی می­تواند قرائت ­هایی را ارائه ­دهد که در محدوده خطای منطقی هستند. به عنوان مهمترین برتری ترازوهای دیجیتالی نسبت به ترازوهای عقربه ای می توان به دقت بسیار بالاتر آنها اشاره نمود. به عنوان مهمترین برتری ترازوهای دیجیتالی نسبت به ترازوهای عقربه ای می توان به دقت بسیار بالاتر آنها اشاره نمود. جدیدترین و ساده ترین مدل ترازو دیجیتال فروشگاهی پرینتردار موسوم به مدل 2000 را می توانید از طریق وبگاه کسری خرید و فروش نمایید.  This art​icle was writt​en by G᠎SA᠎ C᠎ontent  G en erator D em᠎ov ersion.

اگر شما هم قصد خرید ترازو را دارید ، پیشنهاد می کنیم حتما از محصولات ما دیدن نمایید. ترازوهایی که برای سالیان سال در هر مغازه و بقالی و فروشگاهی دیده میشد؛ اما با ورود به عصر دیجیتال و فراگیرشدن دستگاههای دیجیتالی در تمامی صنایع و حوزههای شغلی، انواع ترازو دیجیتال نیز جای ترازوهای مکانیکی قدیمی را گرفت؛ و نهتنها سبب به در شدن انواع ترازوی مکانیکی از میدان ترازوها شد، بلکه دیگر هیچ اثری از هیچ یک از انواع ترازو مکانیکی هم در بازار باقی نماند. دلیل آن که می گویند هیچ ماده ی شیمیایی را روی ترازو نگذارید و حتماً برای توزین مواد شیمیایی از ظرف توزین یا شیشه ی ساعت استفاده کنید آن است که ترازو در مقابل خوردگی بسیار آسیب پذیر است.اگر مایعی روی ترازو ریخته شد به سرعت آن را پاک کنید تا از نفوذ آن به داخل ترازو جلوگیری کرده باشید.روش توزین مواد روی ترازوی دیجیتال: ترازو را روشن کنید و پس از آمدن نشان stable، ظرف توزین را روی ترازو بگذارید و سپس ترازو را صفر کنید. بار دیگر که ظرف توزین همراه ماده ی شیمیایی است این کار را تکرار کنید (چک کنید که ترازو level باشد، دکمه ی tare را فشار دهید تا ترازو را صفر کنید.

دانش پژوهان عزیز، یکی از وسایل پرکاربرد که در بسیاری از پروژه های ازمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد، ترازوی دیجیتال است و یکی از مهارت های لازم نحوه ی کار با آن است که در زیر توضیحاتی در مورد آن ها ارائه می شود.استفاده از ترازو برای محاسبه ی جرم بسیار متداول است. به اطلاع می رساند که بهترین و ساده ترین مدل ترازو فروشگاهی با مشخصات زیر تولید و به معرض خرید و فروش قرار گرفته است. سنسور لرزشی این محصول ایستادن شما روی ترازو را احساس کرده و دستگاه را روشن میکند؛ و به محض پایین آمدن به شکل خودکار خاموش میشود. همچنین دارای قابلیت صفر کردن خودکار است و دکمههای تنظیمی تعبیه شده روی آن نیز به شما امکان وزن کشی با واحدهای اندازه گیری گرم و اُنس را خواهد داد. اگر به مدت ۱۸۰ ثانیه از دستگاه استفاده نکنید، به صورت خودکار خاموش می شود تا باطری را ذخیره کند. میزان دقت دستگاه یکی از مواردی است که در صورتی که به آن توجه نکنید، در کارتان به مشکل برمیخورید پس حتما متناسب به زمینه کارتان دستگاهی با دقت مناسب خریداری کنید. امروزه در دنیایی که تکنولوژی حرف اول را می زند خریداران ترازو سعی بر این دارند که محصولی خریداری نمایند تا علاوه بر اتوماسیون سازی فروشگاه به عملکرد بهتر آن نیز کمک نماید . Po​st h​as been cre at ed with GSA C onte​nt G en᠎erator ​DEMO.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ترازو دیجیتال بیورر مدل gs36 بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.