خدمات برش ورق آلومینیوم تهران

برش لیزر فلزات تهران, برش لیزری فلز برنج, برش فلزات با لیزر, برش لیزر فلز تهران, برش لیزری فلزات تهران, خدمات برش لیزر فلزات چهاردانگه, خدمات برش لیزر فلزات, خدمات برش لیزر فلزات تهران, برش لیزر فلزات دستگاه, برش لیزر فلزات صنعتی, طراحی برش لیزر فلزات, لیزر برش فلزات کوچک, دستگاه برش لیزری مخصوص فلزات, مرکز برش لیزر فلزات, نرخ برش لیزر فلزات, هزینه برش لیزر فلزات

ماکت سازی اصفهان با وجود افراد باتجربه و خلاق به شما تضمین می دهد که می توانند از یک طرح، ماکت های مختلفی با متریال های متنوع طراحی کنند.

به گزارش پارسا لیزر ورق فلز ماده ای همه کاره است که برای مصرف های مختلف معماری، تزیینی دیوار ها، برج سازی، مجسمه سازی کاربرد دارو و دلیل محبوبیت آن انعطاف پذیری، خم شدن آسان، ساخت اشکال و فرم های مختلف است.

به خصوص که در ضخامت های بیشتر برش با لیزر CO2 کیفیت سطحی بهتری به جای می گذارد. در این حالت، میتوان از نصب هد برش لیزر فایبر، درست در کنار هد برش پلاسما استفاده کرده و نتایج خوبی را به دست آورد.

به عنوان مثال: در مقایسه برش لیزری آلومینیوم و برش لیزری استیل ضد زنگ ، برش لیزری آلومینیوم نیازمند توان به مراتب بالاتری می باشد زیرا میانگین میزان رسانش گرما در آلومینیوم (250) بیشتر از میانگین استیل ضد زنگ (16) می باشد.

برنج، هدایتگر خوبی برای جریان الکتریکی و گرما بوده که در عین حال در مقابل سایش و جرقه مقاوم است.

در این روش از جریان متمکز گاز یونیزه یا پلاسما استفاده میشود. سرعت برش: این مورد بستگی مستقیم به مواردی مانند میزان فشار گاز و توان دستگاهی دارد که عملیات برش را با آن انجام میدهیم.

این فناوری در زمینه صنعت نیز به کار می رود و بسیار مورد استقبال صنعت گران قرار گرفته است. برش برنج جهت تولید زیورآلات: برنج از فلزات ارزشمند در زمینه تولید زیورآلات است.

دستگاه های برش لیزری در زمینه های گوناگونی به کار گرفته می شوند از طراحی و ساخت تجهیزات و لوازم پزشکی گرفته تا طراحی و ساخت و کنترل کیفیت ریزترین قطعات الکترونیکی و مکانیکی.

بدنه دستگاه از فولاد مقاوم ساخته شده و با ترکیب و طراحی علمی و اصولی و به کارگیری تحلیل های کامپیوتری با بهره مندی از تجربه بالا قابلیت دستیابی به حرکت های بسیار دقیق و یکنواخت را در ماشین برش لیزر فراهم کرده است .

ماشین های برش لیزری فلزات دست دوم نیز برای افرادی که بودجه و سرمایه کمتری برای شروع یک کار دارند، بسیار محبوب هستند.

برش واترجت: در برش واترجت با استفاده از فشار آب فلزات را بسیار دقیق برش می دهند. عملکرد دقیق و بکارگیری تجهیزات پیشرفته جهت این کار در کنار نیروهای آشنا به تکنولوژی بکارگیری آنها، مجموعه پارسیان را در مسیر انجام بهینه کلیه این خدمات توانا ساخته است.

از دیگر متریالی به شمار می روند که می توان از حکاکی لیزری بر روی آنها استفاده کرد. برنج مادهای است که نسبت به سایر فلزات منعطفتر است و میتوان تغییرات بیشتری بر روی آن اعمال کرد؛ به همین جهت بسیاری از لوازم زینتی و تزئینی را می توان با استفاده از این آلیاژ درست کنند.

هردو قادر به برش هر شکلی از فلز هستند اما دقت برش لیزری از برش پلاسما بیشتر بوده و در روش پلاسما ممکن است لبه ها ناهموار باشند هرچه ورق ها ضخیم تر باشند سطح مواد دارای یکی لایه اکسید میتوانند با فرآیندهای ثانویه از بین بروند.

پلاسما در در دمای زیاد و سرعت بالا جریان دارد و توسط نازل به محلی که قرار است برش داده شود هدایت میشود.

برش لیزر گازی ، که اغلب به عنوان برش لیزری C02 شناخته می شود ، با استفاده از لیزر مخلوط دی اکسید کربن انجام می شود. A rt icle has been g ener᠎at ed with GSA C᠎onte nt Ge​nerator DEMO.

به منظور پرداخت کاری از انواع دستگاه های پرداخت کاری استفاده می شود تا تمام و یا اکثر ضایعات را از بین ببرد.

توانایی برش پلاسما برای برش ورق های ضخیم تر از برش لیزری بیشتر بوده و در بیشتر مواقع برای قطعه های فراتر از فلز به کار میرود.همچنین سرعت برش لیزری از برش پلاسما بیشتر است.

زمانیکه پلاسما با سطح پایینی مورد نظر تماس پیدا میکند فلز به حالت مذاب در آمده سپس فلز مذاب با جریان گاز یونیزه نازل، از برش دور میشود.

قیمت برش لیزری ورق آهن در مجموعه آهن تاپ 8 ریال به ازای هر میلی متر می باشد. دقت در انجام پروژههای برشکاری در کلیه مراحل و برای تمامی کارها در هر ابعاد بخشی از خط مشی این مجموعه است که با هدف ارتقاء صنایع کشور صورت میگیرد.

به نحوی که با رضایتمندی کاربران این خدمات همراه بوده و به ترقی صنایع کشور در همه سطوح یاری رساند.

در این راستا پارسیان اقدام به تهیه و بکارگیری تجهیزات پیشرفته و کیفی نموده است. تعهد شرکت پارسیان انجام خدمات بي نقص با رویکرد حفظ و ارتقاء کیفی کار است.

اما این کار یک کار بسیار دشوار، هزینه بر، کند و از همه مهمتر پر از خطای انسانی بود. لیزرها بسیار سریع بوده و انرژی کمتری را نسبت به سایر روشها مصرف میکنند.

بر این اساس شرکتها و صنایع تولیدی در رشتههای مختلف سفارشات خود را در این فیلدکاری به شرکت ارجاع میدهند.

از صنایع هنری و کوچک مانند هکاکی چرم و جواهرات تا صنایع بزرگ هواپیمایی و هوا فضا همه از دستگاه برش لیزری استفاده می کنند.

از برش لیزر آهن و دیگر فلزات تا تولید و برش انواع قطعات و تجهیزات صنعتی مورد نیاز کارخانجات، واحدهای صنعتی و صنعتگران و هنرمندان، در برنامه کاری این شرکت میگنجد.

ساخت ماشینآلات صنعتی نیز بخشی از برنامه گسترده شرکت پارسیان جهت تامین این ملزومات برای کارخانجات و صنعتگران مستقل میباشد.

همه و همه آن را برای صنایع مختلفی چون وسایل تزیینی، ظروف، فشنگهای اسلحه و صنعت کشتیسازی مناسب ساخته است.

در واقع خدمات برشکاری لیزر فلزات یکی از جدیدترین خدماتی است که امروزه در تمام صنایع به کار می رود.

یعنی کلیه داده ها و اطلاعات دریافتی توسط کامپیوتر پردازش شده و سپس توسط ریزپردازنده ها (Micro Processor) با علائم الکتریکی (Pulse) تبدیل شده و سپس به موتور محورهای محرکه منتقل میشوند.

موتور این دستگاه ها، یکی از نکات قابل توجه تا پیش از خرید آن هاست. در این نوع برش ، دستگاه برش لیزر فایبر، ورق آهن را تا ضخامت 10 میلی متر با کیفیت قابل قبول و مطلوب برش می زند.

هزینه برش لیزری ورق استیل با گاز نیتروژن و برش دستگاه فایبر 22 ریال به ازای هر میلی متر است.

خدمات برش لیزری استنلس استیل با گاز نیتروژن نیز در مجموعه آهن تاپ انجام می شود. هزینه برش لیزری ورق استیل با گاز اکسیژن یا هوا و با دستگاه برش لیزری فایبر 14 ریال به ازای هر میلی متر است .

مکانیزم انجام برشکاری به وسیله ی لیزر به این صورت است که ابتدا پرتوی لیزر به وسیله ی منبع تولید شده و با عبور از آینه های دستگاه به کمک یک عدسی در ناحیه ی برش متمرکز می شود.

این دستگاه با الهام از دستگاه برش لیزری ساخته شده است. بخش دیگری از برنامههای اجرایی این مجموعه در قالب پذیرش سفارشات برش لیزر آهن و دیگر فلزات و نیز متریال غیرفلزی شکل گرفته است.

برای محاسبه قیمت برش لیزری فلزات باید نوع و جنس ورق فلزی، نحوه برش و پیچیدگی طرح در نظر گرفته شود.

پس اگر در قطعه مورد نظر به گوشه های نوک تیز نیاز دارید باید این مورد را در طرح ارائه شده ذکر کنید.

• لازم به ذکر است، قیمت هایی که در این مطلب مشاهده می کنید، طبق تعرفه های کانون ورقکاری فلزی ایران ، مصوب آبان سال 1396 نوشته شده است.

• ضایعات برش ( پرت کار) به شما تحویل داده خواهد شد. این به ماهیت کار شما بستگی دارد. هزینه برش لیزری این ورق های فلزی ، 30 ریال به ازای هر میلی متر مربع می باشد.

برش این ورق های فلزی با دستگاه برش لیزری فایبر و به دلیل حساسیت بیشتر فقط با گاز نیتروژن انجام می شود.

به ازای هر بیست سوراخ در متر مربع هزینه ای بین 1 الی 5 ریال به قیمت ها اضافه خواهد شد.

آنچه در این مطلب از نظرتان گذشت اشارهای کوتاه و اجمالی بود به دنیای بزرگ و تخصصی برش با پرتوهای لیزر که شیوهای نوین و متکی بر دانش فنی روز دنیاست.

این روش برای برش ورق های بزرگ فلز که به صورت رول عرضه میشوند کاربرد بیشتری دارد. قیمت هایی که در این مطلب ملاحظه می کنید، قیمت های پایه هستند و امکان دارد که در صورت پیچیدگی کار، هزینه ها تغییر داشته باشند.

امکان سریکاری به تعداد زیاد و در زمان کم، انجام قطعات با ابعاد بسیار بزرگ یا کوچک و تحویل برشها در حداقل زمان نیز از دیگر مزایایی است که در پایان کار به سرشکن شدن هزینهها منجر میشوند.

کار مبین تک صرفا فروش دستگاه به هر نحوی نیست بلکه وظیفه اصلی ما کمک به شما و مشاوره دادن به کسب و کارهای نوپا و رو به رشد می باشد.

برای اجتناب از بروز این حالت لازم است دستگاه را روی تنظیمات دقیق قرار دهیم. با توجه به برشکاری آلومینیوم به وسیله گاز نیتروژن دمای لبه های برش بسیار پایین تر از حالت برش با دستگاه برش پلاسما است؛ بنابراین این مورد موجب جلوگیری از وارد شدن تنش حرارتی به لبه های سطح برش لیزر آلومینیومی می گردد.

حداقل اجرت برش لیزری فلزات برای تعداد پایین سفارش 70 هزار تومان می باشد. ضخامت پایین فلزات و توان بالای دستگاه از عوامل اصلی افزایش دهنده سرعت برش لیزری هستند.

مانند هر صنعت نوین و حساس دیگر، در برش لیزری نیز نکات و مواردی وجود دارد که هنگام اجرای کار و استفاده از دستگاه برش باید مدنظر قرار گیرد.

ورق های آلومینیوم ،مس و برنج نیز در مجموعه آهن تاپ برش داده می شوند. برش لیزری انواع ورق های روغنی و سیاه در این قسمت از توانمندی برش لیزر فلزات مجموعه است .

ضمنا لازم است در هنگام طراحی برش لیزر آهن این مورد و میزان آن لحاظ شود. بسته به دقت در برش زاویه آن این مقدار متغیر خواهد بود.

توجه به تنظیمات دستگاه جهت کاهش پلیسه: به چین خوردگی یا بینظمی لبه قطعات در برش لیزر آهن پلیسه میگویند.

در پاسخ باید گفت که خیر ، زیرا این دستگاه بسیار قوی و هوشمند است که میتوان جامداتی چون ، چوب ، پلاستیک ، پارچه و حتی فولاد را برش داهد .

در این مجموعه کلیه سفارشات با کمترین هزینه و در اسرع وقت تامین و اجرا میگردد. برای اطلاع از قیمت برش لیزر ورق های فلزی در مجموعه آهن تاپ با مطالعه این مطلب با ما همراه باشید.

برای ثبت سفارش از سراسر کشور می توانید همین حالا با مجموعه آراکس لیزر ارتباط برقرار کنید. پویان فلز و مجموعه پویان فرم فلز خوارزمی به عنوان پیشرو در صنعت برش لیزری، این تضمین را می دهد که تمامی محصولات تولید شده توسط این شرکت، در بالاترین سطح و با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات انجام می گیرد.

این مجموعه جهت اجرای انواع برشکاری فلزات، طراحی و ورقکاری، خمکاری و رول، جوشکاری و خدمات مونتاژ و نیز ساخت المانهای دکوراتیو مهیا شده است.

دومین روش برش فلزات، برش پلاسماست. از طرفی میزان برق مصرفی فایبر در مقایسه با سایر مدلهای دستگاه لیزر فایبر برش فلزات نیز پایینتر است.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.