خرید آنلاین کتاب های مبتکران از کتابفروشی سنجاب

بنابر اعلام کتابفروشی سنجاب انتشارات مبتکران در سال ۱۳۶۵ برای اولین بار کتاب های خود را به چاپ رساند. کتاب های مبتکران از گسترش و تنوع بالایی برخوردار هستند و تعداد زیادی در حدود ۳۱۰۰ تا کتاب مختلف در زمینه های زیادی منتشر کرده است که این کتاب ها شامل کتاب‌ هایی در زمینه دانشگاهی، آموزشی، کودک و نوجوان، ورزشی و فرهنگ لغت و دایره المعارف می باشد.

با کتابفروشی سنجاب همراه باشید تا نکات مثبت و منفی کتاب های کمک درسی انتشارات مبتکران را با همدیگر مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم و در صورت تمایل خرید آنلاین کتاب های مبتکران اقدام کنید.

بعد از تغییراتی که نظام آموزشی ایجاد کرد انتشارات مبتکران بیش از پیش درخشید و تعداد زیادی کتاب کمک آموزشی که در نوع خود بهترین هستند را چاپ و عرضه کرد. مبتکران با کتاب های متنوع و اصولی خود جای خود را در بین دانش‌ آموزان و دانشجویان باز کرده و امروزه افراد زیادی از این کتاب‌ ها استفاده می‌ کنند. مجموعه کتاب های آموزشی مبتکران شامل سری تست، شهاب، رشادت و یوز می باشد که بسیار پر طرفدار می باشد و در نظر سنجی که اخیراً صورت گرفته است این کتاب‌ ها از محبوب ترین کتاب های کمک آموزشی انتشارات مبتکران می باشند که مورد استفاده افراد زیادی قرار گرفته اند.

 

کتاب های فیل مبتکران

کتاب فیل مبتکران به صورت کامل ارائه نشده و فقط مختص به چند درس هستند و شامل کتاب های مرور و جمع بندی می باشند. در این کتاب‌ ها به صورت خلاصه و بسیار مفید به مرور مطالب کتاب‌ های درسی و یادآوری این مطالب پرداخته شده است.

 

 کتاب های تست انتشارات مبتکران

 بی شک شما هم با کتاب های تست بی نظیر و بی رقیب مبتکران آشنا هستید. این کتاب از نظام آموزشی قدیم مورد استفاده بوده و اکنون در نظام آموزشی جدید نیز بسیار پرقدرت عمل کرده و مورد استقبال دانش آموزان زیادی قرار دارد. این کتاب‌ ها از معروف ترین کتاب های مبتکران هستند. از جمله کتاب های تست مبتکران می‌ توان از کتاب تست شیمی و انگلیسی جامع مبتکران نام برد.

 

 کتاب های رشادت مبتکران

 این کتاب‌ ها از پایه های اول دبستان تا مقاطع تحصیلی بالاتر به چاپ رسیده و منتشر شده اند و به صورت کاملا اصولی و با هدف بهبود و خود آزمایی در دسترس دانش‌ آموزان و دانشجویان قرار گرفته اند و تا کنون نیز بسیار موثر بوده و به ارتقای سطح علمی این افراد کمک قابل توجهی کرده است. این کتاب ها شامل سوالات تشریحی، درس نامه و پرسش‌ های چهار گزینه‌ ای هستند.

 

 کتاب های مرشد مبتکران

 

 همان طور که از اسم این کتاب ها پیدا است، شامل مجموعه تست هایی برای مقاطع بالاتر هستند و هدف از چاپ و انتشار این کتاب های مبتکران، مجموعه تست های آزمون های ورودی مدارس و المپیاد دانش آموزی می باشد که سالانه برگزار شده و دغدغه بسیاری از دانش آموزان است. با وجود کتاب های مرشد انتشارات مبتکران که در سایت سنجاب بوک نیز می توانید آن ها را خریداری کنید جایی برای نگرانی وجود ندارد زیرا این کتاب ها تمامی نکات و تست های مهم را در خود دارند.

 

 

 کتاب های یوز مبتکران

کتاب هایی که با نام یوز منتشر شده اند در واقع شامل کتاب‌ های کار هستند. در این کتاب‌ ها تمرین های حل نشده ای وجود دارد که می‌ تواند به افرادی که به دنبال تمرین یادگیری بیشتر هستند کمک زیادی کند.

 

 کتاب های شهاب مبتکران

این کتاب‌ ها را می‌ توان به عنوان مکمل مورد استفاده قرار داد، زیرا سطح آن ها به صورت پیشرفته می باشد و پایه های پنجم تا دهم را شامل می شود. کتاب های شهاب مبتکران از جمله کتاب های معروف و پر طرفداری هستند که تا کنون به چاپ رسیده است و  نظر بسیاری از دانش آموزان را به خود جلب کرده است.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.