خرید و لیست قیمت

خرید و لیست قیمت
کمپرسور فراسکلد

اطمینان از اصل بودن قطعات و لوازم یدکی کمپرسور یکی از مهم ترین مسائل مورد توجه توسط مشتریان این صنعت است. با توجه به قیمت بالای کمپرسور سردخانه و لزوم تعمیر آن در سال های مورد استفاده، یکی از مهم ترین شاخصه های ارزیابی یک کمپرسور وجود لوازم یدکی و قطعات کمپرسور در بازار است. شرکت فراسکلد Frascold در سال 1936 در میلان ایتالیا تاسیس شد. مزیت های کمپرسور فراسکلد لرزش کم ، صدای کم، مصرف برق پایین ، قدرت بالا، سبک بودن به علت استفاده از آلومینیوم و ظاهر مناسب است.قطعات یدکی این کمپرسور ها به راحتی در ایران یافت می شود که این موضوع خود امتیاز بزرگی به حساب می آید.این کمپرسورها یکه از فناوری سمی هرماتیک (semihermetic) برای عملکرد خود بهره میبرند دارای کاربرد های فراوانی هستند که اکثرا در سردخانه و چیلر مورد استفاده قرار می گیرند. گارانتی کمپرسور سردخانه معمولا توسط شرکتی که وظیفه نصب و راه اندازی سردخانه رو بر عهده گرفته است انجام می شود.

کمپرسور فراسکلد

کمپرسورها قلب سیستم های برودتی (تبرید و تهویه) می باشند، تا با راه اندازی آنها سیکل برودتی شروع به کار کرده و گاز مبرد در سیکل کمپرسور های فراسکلد تبرید جریان یابد. نصب و راه اندازی کمپرسور سردخانه توسط شرکت دامون، خریداران را حائز شرایط گارانتی یکساله می نماید. از این دستگاهها در صنعت تبرید (ساخت سردخانه با دمای بالا و زیر صفر) و تهویه مطبوع (چیلرهای تراکمی) مورد استفاده قرار می گیرند. ردنج دمایی سردخانه بالای صفر معمولا برای شرایط نگهداری ۰ تا ۴ درجه سلسیوس، سردخانه زیر صفر برای شرایط نگهداری ۱۸- و سردخانه با رنج دمایی دیپ فریز برای شرایط ۴۰- درجه سلسیوس طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد. کمپرسور سردخانه بوک در سه سری بالای صفر، زیر صفر و دیپ فریز طراحی و ساخته می شود. کمپرسور سردخانه بنا به نوع کاربری مورد استفاده و محصولی که قرار است در آن نگهداری شود، بطور کلی در سه دسته بالای صفر، زیر صفر و دیپ فریز تقسیم بندی می شوند. کمپرسور سمی هرمتیک فراسکلد که نوعی کمپرسور تبرید محسوب می شود، برای کار با انواع گاز های مبرد مبتنی بر پایه HFC و HFO و همچنین مبرد های طبیعی مناسب است.

برای آشنایی بیشتر به مطلب شناسایی اصالت کمپرسور بیتزر مراجعه فرمایید. از دهه 1990 شرکت فراسکلد اقدام به طراحی و تولید کمپرسورهای اسکرو نمود، که در سیستمهای تهویه مطوبوع و سردخانههای صنعتی کاربرد دارند. خرید کمپرسور سردخانه نیز از این امر مسنثنی نبوده و نیازمند آن است که اصالتش مورد تایید قرار بگیرد. این کمپرسور در سیستم برودتی سردخانه و چیلر مورد استفاده قرار می گیرد. از مهم ترین این پارامترها می توان به دمای اواپراتور و کندانسور و ظرفیت برودتی مورد نیاز (معمولا بر حسب کیلووات بیان می گردد) اشاره کرد. از مهم ترین قطعات استفاده شده در کمپرسور سردخانه که ممکن است در حین تعمیر نیاز به تعویض آنها وجود داشته باشد می توانیم به میل لنگ کمپرسور، شاتون پیستون کمپرسور، ترمیستور کمپرسور، سوپاپ کمپرسور، یاتاقان کمپرسور و واشر کمپرسور اشاره کرد. کمپرسور سردخانه بوک که عمدتا بصورت رفت و برگشتی و با رنگ آبی تولید می شود، ساخت کشور آلمان است. کمپرسورهای رفت و برگشتی تک مرحله فراسکلد دارای بیش از 80 مدل مختلف است. کمپرسور ۱.۵ اسب بخار هم بصورت تک فاز و هم بصورت سه فاز و کمپرسورهای بالاتر از ۱.۵ اسب بخار بصورت سه فاز هستند. از مهم ترین انواع کمپرسورهای سردخانه بوک می توان به انواع پیستونی آنها که از ۱.۵ اسب بخار تا ۶۰ اسب بخار هستند اشاره کرد. This h​as been cre at᠎ed with G᠎SA᠎ Conte nt G᠎enerator D᠎emov​ersi᠎on!

از فیلر استفاده میکنیم تا وضعیت روتور و استاتور را ببینیم که چی هست. برای مثال شرکت دامون برای تمامی کمپرسورهای سردخانه خود که راهاندازی پروژه توسط دامون انجام شده باشد تا دو سال گارانتی تعمیر و تا 10 سال خدمات پس از فروش را ارائه می نماید. دو کمپرسور فراسکلدی که در تصویر میبینید به کارگاه گروه مهندسی مهر اسپند ارسال شده است. این شرکت به واسطه تولید محوصلات بسیار با کیفیت و مهندسی شده توانست اعتماد مصرفکنندگان حوزه تجهیزات برودتی را جلب کرده و در دهه 1980 به یکی از بزرگترین صادرکنندگان کمپرسورهای رفت و برگشتی در اروپا بدل شود. تمامی محصولات فراسکلد دارای گواهینامه ASERCOM یا انجمن تولیدکنندگان تجهیزات برودتی اروپا را دارند. از سال 2007 نیز نسل جدید کمپرسورهای رفت و برگشتی فراسکلد سازگار با مبرد دیاکسید کربن یا R744 معرفی شدند. موارد کاربرد کمپرسورهای رفت و برگشتی فراسکلد در انواع سیستمهای برودتی و سردخانههای صنعتی بالای صفر و انواع سردخانههای زیر صفر میباشد. فراسکلد یکی از معتبرترین شرکتهای تولیدکننده تجهیزات برودتی است.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.