دانلود قسمت چهارم جیران با لینک مستقیم و رایگان

[ad_1]

اگر شما هم علاقه مند به دانلود قسمت چهارم جیران هستید، بهتر است بدانید که جیران یکی دیگر از سریال های عاشقانه حسن فتحی است که چند سال بعد از سریال موفق شهرزاد به شبکه خانگی بازگشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از سبزپندار، دانلود قسمت چهارم جیران و سایر قسمت های این سریال در ادامه این مطلب امکان پذیر است.

برای دانلود قسمت چهارم جیران روی لینک بالا کلیک کنید

دانلود قسمت چهارم جیران با لینک مستقیم و رایگان

بنابراین طبیعی است که مخاطب در دانلود قسمت چهارم انتظار زیادی از او داشته باشد. به گفته سازندگان سریال جیران این اثر برگرفته از وقایع تاریخی ایران است که این کارگردان موفق با توجه به سابقه و فعالیت های کاری خود نشان داده که علاقه زیادی به داستان ها و سریال هایی که با موضوع ایرانی ساخته می شود دارد. تاریخ.

تعداد دانلود سریال ایرانی جدید جیران در قسمت های ابتدایی بیشتر از سایر سریال های نمایش خانگی بود. زیرا با دانلود جیران متوجه می شوید که داستان سریال جیران با روایت تاریخ معاصر در زمان ناصرالدین شاه جذابیت های زیادی برای مخاطبان داشته است.

قبل از دانلود Jeeran درباره این سریال بیشتر بدانید

فیلمنامه سریال جیران نیز توسط حسن فتحی به همراه احسان جوانمرد (که نویسنده سریال «بانوی عمارت» نیز بود و مورد تحسین بینندگان و منتقدان قرار گرفت، نوشته شده است.

از جمله شخصیت های تاریخی که در سریال جیران به آنها پرداخته شده است می توان به ناصرالدین شاه، جیران، میرزا آقاخان نوری، نخست وزیر ایران پس از امیرکبیر، ملکه عالم، خانم مهد علیا، ملکه زاده، خواهر اشاره کرد. از ناصرالدین شاه، گلن، تاجت الدوله، شکوه السلطنه او همچنین از ستاره زنان متاهل ناصرالدین شاه و همچنین چند زن و مرد از اوایل دوران ناصری، از جمله خدیجه، همسر محمد نام برده است. شاه

دانلود Jeeran قسمت چهارم – دانلود Jeeran تا کی ادامه خواهد داشت؟

دانلود جیران حداقل تا 30 قسمت ادامه دارد اما بسته به متغیرها ممکن است تعداد قسمت های این سریال کم یا زیاد شود. در خلاصه داستان قسمت قبلی سریال جیران آمده است: مهدعلیا که نگران غم شاه است به دنبال نقشه ای برای بازگرداندن روحیه از دست رفته اش است، سفر سیاوش به پنج صخره سفری طولانی است و شاه گروهی را به کوهستان به خانه محمدعلی نجار می فرستد… » ادامه داستان را می توانید با دانلود قسمت چهارم جیران تماشا کنید.

بازیگران سریال جیران عبارتند از: بهرام رادان، پریناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشاری نژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن مهوش هاس ور، هومن مهوش هَس‌وارهون. مسعودی فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی ورپور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، پاشا جمالی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، صمد پور مژدهی. ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داوودوندی و مریلا زارعی.

داستان سریال جیران به کجا می رود؟

در خلاصه قسمت اول سریال جیران آمده است که: قسمت دهقان کابوس است و قسمت پادشاه از تخت طاووس. برنامه کریمه خان برای پس گرفتن تاج سلطنتی از ما کجاست؟ کجاست آن شمشیر کمیاب که انتقام ویرانه های ما را می گیرد؟ مملکت در آشوب است و امیرکبیر در قبرش خوابیده است. هر نامی ننگ است و هر صلحی جنگ. انسان ها به قبله دنیا پناه می برند. او قلعه ای را می خواهد تا پناهگاه او باشد. هیچ قلعه ای قوی تر از عشق برای انسان وجود ندارد. بگذار همه جا فریاد بزنند: ای مردم! دیروز در حوالی تجریش شاه تو عاشق شد…”

با دانلود سریال جیران در چند قسمت اول متوجه می شوید که سریال جیران سعی دارد عشق سیاوش و خدیجه را به یکدیگر به تصویر بکشد. هنگام دانلود Jeeran و تماشای چند قسمت اول سریال Jeeran، داستان سریال ممکن است مانند یک مثلث عشقی به نظر برسد. در پایان قسمت اول، خدیجه را شاه به خاطر چشمان آهویی همسایه خطاب می کند. اما با تماشای قسمت های بعدی شاهد پیچیدگی های بیشتری در داستان خواهید بود. داستان سریال از یک عاشقانه ساده به یک درام با حواشی سیاسی می رسد.

دانلود سریال Jeeran – Margins of Jeeran

با توجه به تمام جذابیت های سریال، برخی از منتقدان معتقدند که اشتباهات تاریخی در سریال وجود دارد. با تمام این حواشی، دانلود جیران با استقبال عمومی مواجه شد و شما می توانید با دانلود قسمت چهارم جیران داستان این سریال پرحاشیه اما جذاب و پرطرفدار را دنبال کنید.

دانلود سریال جیران و دانلود فیلم و دانلود سریال ایرانی جدید و خارجی یکی از سرگرمی های مردم خوب کشورمان است. با مراجعه به سایت سبزپندار می توانید تمامی سریال های ایرانی و خارجی را با کیفیت های مختلف دانلود کنید. با ورود به سایت سبزپندار به آدرس Sabzpendar.org، جیران (تمام قسمت ها) را دانلود و قسمت چهارم سریال جیران را دانلود کنید.

انتهای گزارش آگهی

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.