دبیرخانه دائمی امنیت غذایی در پارک فناوری پردیس مستقر شد

[ad_1]

همزمان با برگزاری اولین رویداد نوآوری ایمنی مواد غذایی با هدف پاسخگویی به نیازهای فناورانه کشور، پارک دائمی ایمنی غذا، دبیرخانه دائمی ایمنی مواد غذایی را در این پارک ایجاد کرد.

به گزارش ایسناحمایت از پروژه های حوزه ایمنی و پایداری مواد غذایی در این صنعت از اولویت هایی است که در کشور مورد توجه قرار گرفته است. همه کشورها در تلاش هستند تا مشارکت خود را در صنایع غذایی به شکلی بهینه و پایدار افزایش دهند. به همین منظور نخستین رویداد نوآوری امنیت غذایی با حمایت و مشارکت شبکه ملی بازار فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) برگزار شد.

ارائه نیازهای مرتبط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در مزارع بذر با رویکرد هیبریدی، موضوع زیست شناسی دریایی با محوریت پرورش ماهی در قفس و موضوع ایجاد گلخانه از اهداف این رویداد بود.

در پایان این مراسم پس از برگزاری جلسات B2B بین شرکت های متقاضی پاسخگویی به نیازها و نمایندگان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)، قراردادهای همکاری بین طرفین منعقد شد.

همچنین با ایجاد دبیرخانه دائمی ایمنی مواد غذایی در پارک فناوری پردیس، تامین کنندگان و متقاضیان فناوری در این حوزه به صورت مستمر رصد و اقدامات لازم برای ایجاد تفاهم نامه همکاری انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، ارائه دهندگان فناوری و داوطلبان این رشته می توانند نیازها و توانمندی های مورد نظر خود را در بستر اینترنتی به نام «اینوفود» بیان کنند.

«تامین زیرساخت‌ها برای شرکت‌های کم‌کار و دانش‌بنیان، فناوری و استارت‌آپ‌های ایده‌دار»، «ارائه طرح یا محصول برای رفع نیاز» و همچنین «تعریف فعالیت‌های مشترک و سرمایه‌گذاری مشترک با گروه‌های مسئول و ذی‌ربط برای ارتقای امنیت غذا» از دیگر موارد بود. هدف این رویداد

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.