دستگاه برش لیزری فلزات فایبر لیزر استیل فولاد آلومینیوم Tabesh

با ایجاد تنظیمات درست و بهینه دستگاه لیزر کیفیت برش لیزری همواره عالی خواهد بود. تلورانس به دقت برش دستگاه اشاره دارد که هرچه دقت بالاتر باشد کیفیت بهتر خواهد بود.

برش لیزری استیل تبریز

سرعت و دقت انجام کار با استفاده از دستگاه برش لیزر استیل بسیار بالاتر از روش های دیگر است. اما از آنجایی که اشعه خارج شده فاقد قدرت لازم جهت برش دقیق قطعات میباشد، لازم است نور خارج شده با کمک لنز فوکوس به حالت نقطهای درآمده تا قدرت آن چندین برابر شده و توانایی برش اجسام و قطعات را داشته باشد. Da ta h as  be en c᠎reated  with G SA C on te᠎nt Gen erator Dem​oversion.

اجسام استیل را با برش لیزر میتوانید به بهترین حالت ممکن برش دهید و طرح خاصی را روی آن ایجاد کنید.

برش لیزری استیل مشهد

بهترین دستگاه و انتخاب برای برش فولاد تا ضخامت ۹ میلی متر و استیل تا ضخامت ۴ میلی متر با توان ۱۵۰۰ وات میباشد .

جوش لیزر استیل

با بهترین کیفیت و کمترین قیمت . قیمت دستگاه برش لیزری بسته به نوع دستگاه انتخابی، توان، ابعاد و اندازه آن متفاوت می باشد.

خدمات برش لیزر استیل در اصفهان

دستگاه لیزر یک جریان متمرکز فوتونی را بر روی یک منطقه مشخصی از قطعه بازتاب می دهد. علاوه بر این، فرآیند برش با گاز فشار بالا معمولا برای دقت عمل کمتر مناسب است؛ پردازش دستگاه لیزر تمیزتر است و لبه های اشکال و طرح های پیچیده صاف تر هستند.

بعد از آن اشعه توسط لنزی که در سر دستگاه قرار دارد به نقطه مورد نظر تابیده شده و شروع به کار میکند.

خدمات برش لیزر استیل

برش لیزر محدود به یک صنعت خاص نمیشود و امروزه در بسیاری از صنایع از به کار گرفته میشود. این نوع تغییر، با استفاده از لیزر برای پیش گرم کردن فولاد استفاده میشود.

برش لیزر فلزات استیل

در انتهای این نوشتار یادآور میشویم هم اکنون، استفاده از روش برش لیزر استیل به دلیل بازخورد فراوان آن در بازار صنایع کوناگون با اقبال خوبی از طرف مصرف کنندگان مواجه شده است.

استفاده میکنند، که در این میان برش لیزر از همه دقیق تر است. استفاده از استیل ضد آب در ساختمان سازی و معماری در دوران هنر مدرن باب شد.

شرکت پارسیان لیزر با هدف خدمات رسانی و توسعه و تامین صنایع مرتبط با آلیاژهای فلزی و نیز برآورده سازی نیاز نیروی کار به مواد مصرفی تاسیس شده است.

♻️ مجموعه بزرگ مرکز برش لیزر ورق های آلیاژی ثابتی با بهرهگیری از مدرنترین دستگاههای برش لیزری و همچنین متخصصین توانمند مفتخر است در زمینههای مختلف همچون برش لیزر ٬ برش لوله ٬ خم کاری ٬ برش CNC ٬ برش آهن ٬ برش ورق و کلیه خدمات برش لیزر آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم میباشد.

برش لوله استیل با لیزر

اگر قصد دارید قطعات فولادی خود از جمله برش ورق فولادی ، برش قوطی و پروفیل ، برش میلگرد را با کیفیت بالا و آخرین تکنولوژی برش دهید، کالاهای خود را به ما بسپارید.

برش لیزری پلاک استیل

این فلز معمولا در دو نوع استیل نگیر و استیل بگیر و طرحهای مختلف از جمله مات، خشدار، براق، طلایی و دودی کاربردهای بسیاری دارد.

استفاده از این نوع آلیاژ در صنایع ساختمانی از جمله در حروف تولیدی جهت تبلیغات و نامگذاری بناها بهدلیل مزیت ضد زنگ بودن کاربردهای خوبی دارد.

از نازل دوبل نیز همراه با گاز اکسیژن جهت برش ورق آهن استفاده ميشود. لیزر CO2: لیزر دی اکسیدکربن یک جایگزین قوی تر برای مدل Nd: YAG است و از یک محیط گاز به جای کریستال برای تمرکز نور استفاده می کند.

کیفیت برش با این دستگاه بسیار بالا می باشد و از میزان پِرتی بسیار پایینی برخوردار است. با استفاده از تنظیمات دقیقتر دستگاه میتوان تا حد زیادی از امکان بروز این مشکل کاست.

برش لیزر استنلس استیل

جهت تامین رضایت کاربران این مصنوعات، استفاده از نیروی انسانی کارآزموده و تجهیزات مدرن و بهروز دنیا، از همان ابتدا در برنامه کاری این شرکت قرار گرفته است.

جهت سفارش برش CNC انواع فلزات در غرب تهران و سراسر نقاط کشور می توانید با مجموعه آراکس لیزر تماس حاصل نمایید.

در این صنعت برای اتصالات مانیفولد، جسم ایرودینامیکی، پوسته، آنتن و اتصالات برق الکترونیکی از دستگاه برش لیزری CNC استفاده می شود.

هزینه برش لیزر استیل

بسیار محتمل است که نیاز به قطعهای در یک صنعت با تهیه آن از طریق ارتباط با شرکت سازنده یا کارخانه تولیدی آن امکانپذیر نباشد.

اکثر صنعتگران برای برش این نوع از ورق های به استفاده از دستگاههای برش هواگاز یا برش پلاسما روی می آورند.

بر اساس نیازهای کاربردی خود، می توانید استیل را با استفاده از فرآیندهای مختلف مارگ گذاری لیزری کنید .تمام این فرآیندهای لیزری علائمی با کنتراست و کیفیت بالا ارائه می دهند.

خدمات برش لیزر ورق استیل

بر این اساس نیز نوع و درجه لازم برای برش لیزر استیل در هر یک از آنها با دیگری تفاوت دارد.

دستگاه لیزر استیل

لیزر استیل یکی دیگر از فلزات بسیار محبوب برای حکاکی لیزری است، به یک دلیل ساده – حکاکی فوق العاده ای دارد و می تواند به یک پوشش با کیفیت عکس دست یابد.

برش لیزر استیل قم

مشکل تولید پلیسه: استیل نیز مانند بسیاری آلیاژهای فلزی دیگر ممکن است هنگام برش پلیسه بخورد. برای مارک زنی انواع آلیاژهای فلزی مانند استیل آنودایز شده، استیل کربنی، استیل قالبی و استیل ضد زنگ می توانید به لیزرهای فیبر اعتماد کنید.

حکاکی استیل یک راه حل مارک زنی لیزر دائمی برای شناسایی قطعات و قابلیت ردیابی قطعات استیل و فلزی است.

بنابراین فرآیند مارک زنی لیزر فلزات می تواند در ابتدای خط تولید اجرا شود و به شما امکان می دهد الزامات ردیابی مدرن را برآورده کنید.

3. در حال اجرا پایدار: اتخاذ لیزرهای فیبر واردات برتر جهان ، عملکرد پایدار ، قطعات کلیدی می تواند 100000 ساعت برسد.

برش استیل با لیزر

بنابراین بیشتر صنایع از دستگاه فرز استفاده می کنند. در برش ورق سیاه (آهنی) steel یا استنلس استیل (stainless steel) با لیزر از اشعه لیزر برای برش قطعات استفاده میشود و این فناوری باعث شده تا در صنعت انقلابی در برش فلزات بهوجود آید.

در ورق استیل پس از تاباندن اشعه لیزر، با توجه به قدرت لیزر و قطر استیل، برش باعث ذوب شدن یا سوختن قسمت مورد نظر میشود که طرح نهایی را به شما میدهد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، امروزه کلمه لیزر را در خیلی جاها میشنویم. قسمت مکانیکی دستگاه با سطح کار تماسی نداشته بنابراین سطح قطعه را خراش نمی دهد.

این دستگاه لیزر دارای قدرت بیشتری نسبت به سایر مدل های لیزر است. محدوده طول موج لیزر فایبر به گونه ای نیست که بتواند در مواد غیرفلزی جذب شود و به آن نفوذ کند.

برش لیزری یا برش فولاد با لیزر یک تکنیک تولید قطعه ای دیجیتالی است که شامل برش یا حکاکی مواد با استفاده از لیزر است.

تراکم انرژی بالا باعث گرم شدن سریع، ذوب شدن و تبخیر جزئی یا کامل مواد می شود. نسبت خروجی به پمپاژ آن اجازه می دهد تا توسط برانگیختن پرتو پیوسته با قدرت بالا، مواد ضخیم را به طور موثر برش دهد.

برش لیزر ورق استیل

همانطور که از نام این نوع لیزر مشخص است، گاز لیزر خروجی شامل بخش بزرگی دی اکسید کربن که با مقادیر کمتری نیتروژن، هلیوم و هیدروژن ترکیب می شود می باشد.

به این معنا که برش استیل با ورق ضخیم نیاز به نازل بزرگتر دارد و برعکس در ورقهای نازک استیل که مایل به برش زدن آنها با لیزر هستیم، لازم است از نازل با درجات کم و کوچک استفاده نماییم.

برش لیزری استیل تهران

در این روش برای بریدن قطعاتی غیر فلزی مانند سرامیک، شیشه، کاشی و .. می توان استفاده کرد. سرعت برش: سرعت برش بستگی به توان اشعه لیزر دارد.

از طرفی تولید این قطعات به شکل دستی حتی توسط ماهرترین صنعتگران نیز ظرافت لازم را نخواهد داشت. فولاد آلیاژی بسیار متنوع است که از ترکیب فلزات گوناگون با خواص بسیار متنوع تشکیل میشود.

این کار با حفظ کیفیت لبه ها انجام میشود. تکنولوژی لیزر ویژگی های منحصر به فردی دارد که روی کیفیت قطعات برش خورده تاثیر میگذارد.

اگر ورقات شما از جنس استیل و یا آلومینیوم باشند به دلیل این که ممکن است در حین برش سیاهی در محل ایجاد شود و یا کیفیت کار انجام شده مناسب نباشد در نتیجه باید از گاز نیتروژن برای به دست آوردن نتیجه بهتر کمک بگیرید.

پرتو لیزر به قدری قدرتمند است که وقتی روی قسمتی از سطح متمرکز می شود، آن قسمت ذوب یا تبخیر می شود.

در واقع فناوری است که در آن از دستگاه لیزر سی ان سی اشعه لیزر برای برش اجسام و قطعاتی نظیر چوب، فلزات (آهن، آلومینیوم، مس، روی و … ) استفاده میشود؛ و نوعاً از این فناوری در زمینه صنعت استفاده میشود.

و این فناوری عموما در صنعت استفاده می شود. یکی از عوامل مهم استفاده از استیل در صنایع مختلف مقاومت در برابر خوردگی این فلز در شرایط آب و هوایی و دمایی مختلف میباشد.

بنابراین برای برش به روش های فوق باید با تمهیداتی اکسید کروم را از منطقه ذوب دور نمود. روش اول، تزریق کمک ذوب می باشد که در آن یک ماده سرباره ساز که با اکسید کروم ترکیب زود ذوب تشکیل دهد به جریان گاز ها افزوده می گردد.

در فرآیند برش صفحه پلکسی برش می خورد اما در فرآیند حکاکی ماده مورد نظر روی صفحه حک می گردد.

تجهیزات لیزر از نظر طراحی و کاربرد با دیگر دستگاه های برش متفاوت است. استفاده از تیغههای گالوانیزه که بر اثر حرارت دچار زنگزدگی نمیشوند و جداسازی پلیمر برش و نظافت به راحتی صورت میپذیرد.

حرکت این قطره مذاب بر روی سطح مذاب، شکل های متفاوتی را ایجاد خواهد کرد. بارکدخوان ها قادر خواهند بود کدهای شما را بدون توجه به هر چیزی اسکن کنند.

سوراخ کلید منجر به افزایش ناگهانی در جذب می شود که به سرعت سوراخ را عمیق تر می کند. توجه به برخی نکات و ویژگیها ميتواند برش لیزر استیل را در مورد آلیاژ فولاد بمراتب آسانتر و سریعتر نماید.

در نسل جدید ماشینهای برش لیزر فایبر حداکثر خطای تکرار در 1500 بار تکرار نقشه به میزان تنها 50 میکرون می باشد که در اغلب موارد مهندسی ساخت و تولید قابل صرفنظر کردن می باشد.

موادی که برش میخورند، اغلب نوع لیزر مورد استفاده در ساخت را مشخص می کند. ورقهای استیل برش خورده که از پرکاربردترین انواع فولاد هستند نیز با تنوع و کارایی گوناگون قابل استفاده هستند.

با تنظیم دقیق این سوراخ که اشعه لیزر از آن به شیء میتابد بین این دو زاویه پدید نمیآید و کار برش دقیقتر انجام خواهد شد.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.