دیشب 12.1 میلی متر باران در استان قزوین رخ داد

[ad_1]

ایسنا/ قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین با اعلام اینکه بیشترین میزان بارش در 24 ساعت گذشته در شهرستان رازمیان با 12.1 میلی متر به ثبت رسیده است، گفت: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی، پدیده غالب استان وزش باد خواهد بود. تا چهارشنبه 15 فروردین.” دوشنبه 21 فروردین ماه با روند افزایش نسبی دما مواجه هستیم.

مریم بهروزی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس آخرین برنامه ریزی های پیش بینی شده، وزش باد تا روز چهارشنبه 24 فروردین ماه پدیده غالب استان خواهد بود که در روزهای سه شنبه و چهارشنبه شدت و شدت بیشتری خواهد داشت. از نظر درمانی از فردا دوشنبه 21 فروردین افزایش نسبی دما داریم.

وی افزود: برای روز یکشنبه 21 فروردین ماه آسمان استان کمی تا نیمه ابری و در شهرهای واقع در کانال باد استان از جمله کوهن، تاکستان و بوئین زهرا وزش باد نسبتا شدید است.

کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین خاطرنشان کرد: برای روزهای دوشنبه 21 فروردین و سه شنبه 23 فروردین ماه هوا صاف تا کمی ابری است. غرب و جنوب غرب استان.

وی تصریح کرد: برای روز چهارشنبه 24 فروردین ماه هوا صاف تا کمی ابری و نیمه شرقی استان نیمه ابری تا ابری خواهد بود. پدیده غالب در این روز وزش باد نسبتا شدید در غرب و جنوب غرب استان همراه با وقوع گرد و خاک و احتمال رگبار پراکنده در نیمه شرقی استان است.

بهروزی اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته با 2 و بویین زهرا با 22 درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای استان بودند. دمای هوای قزوین بین پنج تا 21 درجه سانتیگراد در نوسان است. طی 24 ساعت گذشته بیشترین بارندگی در شهرستان رازمیان با 12.1 میلی متر ثبت شد. بارش قزوین 4.7 میلی متر و کمترین بارش در آبیک با 2 میلی متر گزارش شده است.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.