راهنما مبدل حرارتی صفحه ای FISCHER قیمت اندیشه داران صنعت (لاستیکی و پلیمری) برو!

راهنما مبدل حرارتی صفحه ای FISCHER قیمت اندیشه داران صنعت (لاستیکی و پلیمری) برو!
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

به ازای یک تن تبرید در شرایط استاندارد ۲٫۴ گالن بر دقیقه برای اواپراتور در نظر گرفته میشود. صفحات این مبدلها از جنس استنلس استیل 316L و 304 می باشند و جوش صفحات توسط مس یا نیکل، بسته به نوع کاربری صورت می پذیرد.کابردهای عمده مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس در سیستم های گرمایشی بعنوان جایگزین منابع کویلدار و دوجداره، در سیستم های سرمایشی به عنوان اواپراتور و کندانسوردر چیلر ها و هیت پمپ ها، اکونو مایزر، سابکولرو دی سوپر هیتر در سیستم های تبرید و بعنوان واسطه جهت سرمایش پروسه های صنعتی توسط برج خنک کن مدار بسته و در سیستم های صنعتی بعنوان ایر درایر در سیستم های هوای فشرده و خنک کن های روغن می باشد. به لحاظ ظاهری، مبدل حرارتی صفحه ای لاملا دارای ظاهر زیبایی هستند. به دلیل اینکه صفحات به یکدیگر لحیم میشوند و هیچ گونه قاب و واشری وجود ندارد، مبدل های حرارتی صفحه ای لحیم شده قادر به تحمل فشار و دماهای بالاتری نسبت به مبدل های حرارتی صفحه ای واشردار هستند، برای نمونه در موقعیت هایی تا فشار 30 بار و تا دمای 400 درجه میتوان از این مبدل های حرارتی استفاده کرد. 3- مبدل حرارتی صفحه ای از نوع واشر دار با فشار كاری تا 25 بار و دمای 200 درجه سانتیگراد كه این نوع مبدل صفحه ای دارای قابلیت بازشوندگی و رسوب زدایی آسان است.بنابراین استفاده از آنها برای سیالاتی كه ضریب رسوب بالاتری دارند یا املاح داخل آنها بیشتر از سیالات دیگر است، توصیه می شود.

صفحه ای مورد استفاده قرار میگیرند.

به مانند دیگر دستگاه های تبادل حرارت، نوع صفحه ای مبدلهای حرارتی نیز دارای چندین زیر مجموعه است. در صورت استفاده از مبدل های حرارتی صفحه ای این مشکل برطرف خواهد شد و همواره آبی که از شیر خارج می شود گرم است. واشرها: این واشرها به منظور آب بندی کامل مجاری جریان سیال مبدل حرارتی صفحه ای مورد استفاده قرار میگیرند. 10. واشرهای مدل صفحه ای قدرتمند و دقیق طراحی شده است. از همین رو در مبدلهای گرمایی صفحه ای هیچگونه نشتی به بیرون انجام نمیشود. البته مجموعاَ قدمت بیش از 100 سالهی مبدلهای صفحه ای، نشان از مکانیزم قدرتمند این دستگاه ها دارد. البته کانال های جریان این نوع مبدلها کوچک طراحی شده است. 8. سایش و خوردگی در این مبدلها بسیار کم و راندمان همیشه بالاست. زیرا احتمال نشتی سیال همواره در مبدلها وجود دارد. به علت وجود نقاط تماس زیاد ، صفحات میتوانند از مواد بسیار نازک معمولا به ضخامت 0.5 تا 0.6 میلی متر ساخته شوند. اما حال این سوال بوجود می آید که فضای داخلی لاملاها چگونه به وجود می آید؟ پوسته از یک لوله با قطر زیاد ساخته می شود که تیوبها را در برمیگیرد . بد نیست بدانید که حرکت خلاف جهت سیالهای داغ و خنک، موجب افزایش راندمان دستگاه میگردد. This  data was g​enerated ​by G SA Conte᠎nt Generator Demover sion !

مبدل حرارتی صفحه ای بریز

در واقع این سطوح موجدار، علاوه بر اینکه نوعی موج را در سیالها بوجود می آورند، عامل جداسازی سیالهای مایع یا گاز خنک و داغ نیز هستند. در کنار استفاده از دیگ های بخار و برای کاهش وابستگی از این اقلام می توان برای انتقال حرارت از خود سیالات استفاده نمود و از سیالی که حرارتی بیشتری دارد و مورد استفاده آن نمی باشد ، حرارت گرفته و ب سیالی انتقال داد که دارای حرارت کمتری می باشد . کلمه مولد بخار به طور منظم برای توصیف یک واحد دیگ بخار استفاده می شود که در آن جریان مایع گرم منبع گرما است تا محصولات احتراق. جوشکاری این صفحه های فلزی باریک به شکل موازی می باشد. این در حالیست که تعمیرات مبدل حرارتی صفحه ای، امری سخت و زمانبر است. 12. نصب، نگهداری و تعمیرات این نوع مبدل بسیار کم هزینه است. محاسبه موارد بالا اکثرا به یکدیگر مرتبط و بر هم تاثیر گذارند و برای رسیدن به طراحی بهینه باید همزمان مد نظر قرار گیرند و حتی ممکن است قبل از طراحی چند بار تکرار انجام شود تا مشکلی پیش نیاید. درواقع ابتدا میله های فولادی در دو سمت انتهایی لاملاها قرار می گیرند.

در نوع غیر مستقیم: حرارت ابتدا به یک سطح جامد نفوذ ناپذیر منتقل میشود و سپس از آن به سیال سرد منتقل میگردد. این صفحه های فلزی ابتدا برش میخورند و سپس بلافاصله به وسیلهی یکی از دو نوع «جوش درزی» یا «چوش نقطه ای» به یکدیگر متصل میشوند. بازرگانی تکنو سرویس علاوه بر ارائه مبدلهای صفحه ای وکویل های مایکروچانل دانفوس، در زمینه واردات و تامین تجهیزات برودتی مختلف نظیر انواع کمپرسورهای اسکرال و اسکرو ، کنترل آلات مکانیکی و الکتریکی، مبردهای مختلف و تجهیزات برودتی دیگر فعال می باشد. مبدل حرارتی وسیله ای است که اغلب در هتل، سالن ها، انواع چیلرهای آبی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد.اصلی ترین وظیفه مبدل تبدیل آب سرد به آبگرم و بهداشتی می باشد. زیرمجموعه هایی که هرکدام دارای شکل خاص خود بوده و ویژگی ها و مزایای خاص تری را در اختیار کارفرمایان قرار می دهند. لوله پره دار، برای سیالاتی با ضریب انتقال حرارتی بسیار پایین مورد استفاده قرار میگیرد. هادی حرارت دیواره لوله میباشد بنابراین جنس لولهها میبایست به نحوی انتخاب شوند که علاوه بر استقامت، از انتقال حرارت خوبی نیز برخوردار باشند. Art ic le has be᠎en gen᠎erated ​with GSA C on᠎tent Gener at or Demov ersion.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.