سئو وردپرس چیست؟ (12)

سئو وردپرس چیست؟
سئو چیست, سئو تکنیکال چیست, سئو داخلی چیست, سئوی سایت

بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو به شما کمک می کند تا از یک دارایی سئو با ارزش، بیشترین استفاده را ببرید. کمک به موتورهای جستجو در انجام وظیفه خود مستلزم این است که بدانید عملیات ایندکس11 کردن به چه شکل انجام میشود. پس از انجام مراحل گفته شده فرایند سئو سایت آغاز شده و به صورت ماهانه در قالب جلسات ارزیابی عملکرد ضمن ارائه گزارش مکتوب از عملکرد ماهانه سئو وبسایتتان، علمکرد فنی سئو انجام شده بر روی وبسایت شما مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت. کمپینهای گوگل ادز به عنوان مکملی در کنار اجرای فرایند سئو برای وبسایتها این امکان را به وجود میآورند تا از همان ابتدا بتوانید مخاطبان را به وبسایت خود هدایت نمایید. در قسمت نام برند باید نام سایت خود را بنویسید ، این مورد بخصوص برای کاربرانی که پیشتر از سایت شما بازدید کرده اند و مطالب را پسندیده اند بسیار خوش آیند بوده و سریعا روی لینک شما کلیک خواهند کرد. مثل همیشه مشتاق پاسخگویی به سوالات شما در قسمت دیدگاهها هستیم.

مثلاً اهمیت محتوای مفید همیشه در اولویت گوگل بوده و هست. اگر راههای دیگری برای سئو ویدیو میشناسید به ما معرفی کنید و چنانچه فکر میکنید این مطلب برای شخصی از دوستانتان مفید است حتما با او به اشتراک بگذارید. از طرف دیگر، video schema markup برای مخاطبان هدف شما مفید است، زیرا آنها میتوانند قبل از کلیک بر روی نتایج SERP، در مورد اینکه آیا آن محتوای خاص همان چیزی است که آنها جستجو میکنند تصمیم بگیرند. تمامی فعالیت هایی که منجر به بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل میشود، فعالیتهای ضروری برای توسعه کسب و کار شما هستند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، هیچ مرز مشخصی بین سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی وجود ندارد، زیرا همه آنها باید برای یک وبسایت کاملاً بهینه سازی شوند. یک توضیحات متای خوب میتواند کاربر را تشویق کند به جای کلیک روی نتایج بالا یا پایین سایت شما در صفحه نتایج جستجوی گوگل، روی سایت شما کلیک کند. بدون استفاده از video schema markup، موتورهای جستجو ممکن است فقط در مورد عنوان (Title)، توضیحات (description) و تصویر کوچک (thumbnail) ویدیو بدانند؛ درصورتیکه با استفاده از آن، میتوانید دقیقتر باشید و اطلاعات بیشتری مثل مدتزمان ویدیو، کسانی که آن را ساختهاند، چه کسی در آن بازی کرده است، چه کسی صاحبامتیاز آن است، و حتی متن فیلم (برای اهداف سئو) را برای موتورهای جستجو شفاف کنید و این فوقالعاده است. ᠎Th​is a rt​icle h as been g᠎ener ated with the ᠎help  of G​SA Co᠎ntent Genera to r ᠎DE MO!

مثلاً میتوانید از بازی گونگی در این حالت کمک بگیرید. باید بدانید که از طریق وب می توانید خیلی زود ثروتمند شوید اما این اتفاق نیازمند هنری اکتسابی است که با تلاش بدست می آید. اگر وب سایت شما برای این دستگاه ها بهینه سازی نشود ، با ارائه یک تجربه ضعیف مواجه می شوید. این نکته حائز اهمیت است که کسب رتبههای بالاتر در صفحه اول گوگل، فعالیتی مستمر و صحیح بر اساس الگوریتمهای گوگل را میطلبد، فعالیت شما به صورت متداوم برای گوگل امتیازی مثبت محسوب میگردد. برای کسب رتبههای بالاتر در صفحه اول به صورت سئوی ارگانیک باید صبور باشید تا نتیجه بگیرید. کسب درآمد از وبسایت به ” هــنــر ” نیاز دارد ، هنری که از صبور بودن شروع می شود و به کسب تخصص های بیشتر ختم می شود. امروزه کسب و کارها به دلیل رقابت زیاد در فضای دیجیتال نیاز به بیشتر دیده شدن دارند، اکثر مخاطبان شما محصولات یا خدمات مورد نظرشان را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل پیدا میکنند؛ از این روبهینه سازی و سئو سایت مناسب، کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. به زبان ساده: “سئو، مجموعه فعالیت هایی است که باعث میشود تا سایت شما در نتایج سرچ گوگل رتبه بالاتری داشته باشد.“بهینه سازی و سئو سبب بهبود عملکرد سایت و جذب بازدیدکنندگان بیشتر میشود. Th​is h as been created  with GSA C᠎onte​nt G​en᠎er ator᠎ Demov᠎er​sion !

با ارائه محتوای مناسب در قالب مقالههای منتشر شده در وبسایت به گونهای که اصول مقاله نویسی سئو در آن رعایت شده باشد، موتورهای جستجو مانند گوگل را مجاب میکنید تا وبسایت شما را در سرچهای مرتبط با کسب و کارتان در جایگاه بالاتری در نتایج ارائه شده نمایش دهند. تولید محتوا نقش کلیدی در موفقیت سئو برای هر وبسایت ایفا مینماید. بدین ترتیب کاربران میتوانند با هر دستگاهی به راحتی از وب سایت شما بازدید کنند و به دستگاهی خاص محدود نمیشوند. خزنده های گوگل فاکتورهای نسبتا مشخصی برای درک محتوای صفحه دارند که در صورت رعایت آنها شانس شما برای کسب جایگاه افزایش می یابد. همانطور که استفاده از گوشی پزشک و شنیدن صدای قلب دیگران شما را پزشک نمی کند استفاده و درک داده های سئو نیاز به دانش و تجربه دارد. برای بررسی ساختار درست تگها میتوانید مانند تصویر زیر عمل کنید و بعد از راست کلیک روی صفحه مورد نظر، روی گزینه inspect کلیک کنید تا ساختار کلی صفحه و تگها نشان داده شود. ازیکطرف، به موتورهای جستجو تمام اطلاعاتی را که برای نمایش کامل آنچه مربوط به ویدیو است، با جزئیات مناسب ارائه میدهد. گوگل ادز همان تبلیغات گوگل است، که در آن وبسایتهای استفاده کننده از این تبلیغ را در نتایج اول گوگل هنگام جستجو کلمات کلیدی به مخاطبان نمایش میدهد.

مطلب پیشنهادی

چگونه بازدید و ویو لایو اینستاگرام را بالا ببریم؟

شاید شما هم به صورت مستمر در اینستاگرام فعالیت می کنید. و شاید در بسیاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.