سجادی: امیدوارم راه موفقیت برای هندبال ایران ادامه داشته باشد

[ad_1]

وزیر ورزش و جوانان با حمایت ویژه از هندبال بانوان ایران گفت: امیدوارم مسیر موفقیت در هندبال ایران ادامه داشته باشد.

به گزارش ایسنا، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال در دیدار با حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از حمایت همه جانبه وزیر از هندبال ایران گفت: و این توجه جای تقدیر و تشکر دارد.

پاکدل در ادامه این نشست با ارائه گزارشی از عملکرد سال 1400 فدراسیون هندبال خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما در هندبال کشور کسب موفقیت و سربلندی ایران عزیز است. در سال گذشته سهمیه مسابقات جهانی را برای تیم های ملی هندبال بانوان و آقایان کسب کردیم که اتفاقی نادر در عرصه ورزش در کشور است.

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به کسب سهمیه ارزشمند قهرمانی جهان توسط مردان در مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: سهمیه ارزشمند مسابقات قهرمانی جهان. این موفقیت بزرگی است که در پیشرفت ایران تاثیر بسزایی خواهد داشت. هندبال در سال های آینده.

وی افزود: در فدراسیون هندبال نگاه ویژه ای به بانوان داریم و تمام تلاش خود را معطوف موفقیت تیم های بانوان در رده های سنی مختلف می کنیم. امروز خرسندیم که با عنایت وزیر ورزش و جوانان، صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک و سرکار خانم کاظمی پور، معاون توسعه ورزش بانوان و سایر اعضای تیم بازی های کشورهای اسلامی، این یک نگاه همبستگی به هندبال زنان است، ما در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی زن هستیم.

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به جهش اخیر در هندبال بانوان گفت: کسب سهمیه قهرمانی جهان برای تیم ملی هندبال بانوان نقطه عطفی در هندبال بانوان و حتی ورزش بانوان ایران برای اولین بار در تاریخ بود و عالی بود. پیشرفت در هندبال بانوان ایران حاصل خواهد شد، مطمئن باشید این مسیر موفقیت ادامه خواهد داشت و شاهد درخشش هندبال بانوان ایران در عرصه های مختلف بین المللی خواهیم بود.

همچنین در این جلسه حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با تبریک مجدد به خاطر موفقیت های اخیر هندبال ایران خاطرنشان کرد: برای رسیدن به این مهم تلاش زیادی صورت گرفت و نشان از برنامه ریزی خوب فدراسیون هندبال دارد.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در دفاع از هندبال بانوان ایران تصریح کرد: ما همیشه از ورزش بانوان حمایت کرده ایم و در این بین بر حضور تیم ملی هندبال بانوان در میادین مهم تاکید کرده ام. تیم هندبال ایران پس از کسب سهمیه مهم مسابقات جهانی هندبال بانوان ایران و اثبات صلاحیت خود، اکنون در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی حضور خواهد داشت.

دکتر سجادی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم راه موفق هندبال ایران ادامه داشته باشد و شاهد قله های موفقیت و پیشرفت هندبال بانوان و آقایان ایران باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.