سرقت مسلحانه ناموفق از طلافروشی در ملایر

[ad_1]

ایسنا/ همدان فرمانده انتظامی ملایر از دستگیری سارقان مسلح در سرقت نافرجام طلافروشی در ملایر طی 30 دقیقه تلاش بی وقفه و موفقیت آمیز پلیس آگاهی و آگاهی با همکاری بسیار خوب مردم خبر داد.

سرهنگ احمد ساکی در جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت ناموفق از یک باب طلافروشی امروز که منجر به مجروح شدن طلافروش شد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. .

این مقام مسئول تصریح کرد: سارقان به محض مشاهده خودرو در حین سرقت وحشت زده و با سوء استفاده از ازدحام جمعیت با اسلحه و چندین گلوله در محل سرقت محل را ترک کردند.

وی افزود: بلافاصله تلاش برای دستگیری دو سارق با اجرای طرح مهار در سطح شهرستان و طی هماهنگی با وزارت عمومی و انقلاب و همکاری مجدانه مردم و استفاده از با تاکتیک فنی و ماموران کلانتری مخفیگاه دو سارق چیس شناسایی و طی یک عملیات ضربتی غافلگیرانه این دو سارق که برادر یکدیگر بودند توسط پلیس دستگیر شدند.

نماینده ملایر با بیان اینکه این دو سارق پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، تصریح کرد: پلیس و دستگاه قضایی با مشارکت مردم با قاطعیت، قانونی و پشیمانانه با هرگونه ناامنی برخورد کرده و تامین امنیت و امنیت می کنند. خط قرمز پلیس است و ما به هیچ وجه به اخلالگران نظم و امنیت عمومی اجازه حرکت نمی دهیم.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.