شیرآلات سردخانه آمونیاکی را بهتر بشناسید ✔️برودتی نوری✔️

شیرآلات سردخانه آمونیاکی را بهتر بشناسید – ✔️برودتی نوری✔️
شیر روتولاک

منبع تغذیه این کمپرسور 50 هرتز، 3 فاز و 400 ولت می باشند و توان خنک سازی اسمی آن 9.4 کیلو وات است. حداکثر و حداقل ولتاژ اسمی که برای این کمپرسور تعریف شده است، در 50 هرتز 400 و 380 ولت می باشد. از این رو لازم است پیش از اقدام به خرید شیرآلات برندهای معتبر، ابتدا در مورد نوع ساختار و محل مورد استفاده از آنها اطلاعات لازم را به دست آورید. این شیرها معمولا بین کندانسور و اواپراتور نصب شده و برای کنترل فشار مبرد در سیستم های تبریدی مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله شیر کروی یا گلوب ولو که نوعی شیرخودکار در سیستم های سرمایشی است، شیر اطمینان که بارگذاری آن در سیکل های تبریدی به صورت مستقیم است، شیر دستی یا دیافراگمی کستل و شیر برقی کستل. این دسته از شیرآلات در عملکرد سیکل های برودت نقش مهمی ایفا می کنند و حتی باید بگوییم برخی از فرایند ها در سیکل های تبریدی به وسیله این دسته از تجهیزات انجام می شود. برای کسب اطلاع در خصوص قیمت محصولات دانفوس می توانید با نمایندگی های معتبر ارتباط برقرار نموده، و توسط کارشناسان از قیمت این دسته از محصولات اطلاع کسب کنید. قیمت محصولات دانفوس در بازار چقدر است؟

C᠎on​tent was generated wi᠎th G​SA Conte nt᠎ G᠎en er ator Demoversion.

شیرآلات سردخانه آمونیاکی دانفوس، در مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. از آن جایی که از اتصالات فشرده سازی یکپارچه ای برخوردار هست می توان ان ها را به سرعت کارگزاشتن کرد و کارگزاری آن ها هم آسان می باشد. برای هر محفظه فشرده سازی حداقل یک شیر مکش و یک شیر تخلیه وجود دارد. شیر روتولاک در روزگار سرویس ها و یل در روزگار بازدیدهای فصلی کارایی خود را نشان می دهد چرا که دارای وجود شیر روتولاک به راحتی می توان حرکت مبرد ( گاز فریون ) را در کمپرسور و مبداء رسیور در دست گرفتن کرد . شیر روتولاک در زمان سرویس ها و یل در زمان بازدیدهای فصلی عملکرد خود را نشان می دهد چرا که با وجود شیر روتولاک به راحتی می توان حرکت مبرد ( گاز فریون ) را در کمپرسور و منبع رسیور کنترل کرد . درصورتیکه بخواهیم یک تمجید جامع از شیر های برقی داشته باشیم می توانیم آن ها را به عنوان شیر های الکترو مکانیکی که به جهت در دست گرفتن جریان مایعات و گاز ها بکار می فرآیند شیر برقی نیسان دیزل معرفی کنیم. جهت خرید شیر روتولاک شما عزیزان می توانید به راحتی روی گزینه واتس آپ که در صفحه قابل مشاهده است و با ارسال پیام درخواست خرید خود در اسرع وقت مناسب ترین قیمت را دریافت کنید .

لازم بذکر است که کمپرسور پیستونی منیروپ دانفوس مدل MT40-4VI ، قابل اتصال به شیر برقی (v06-v09) میباشد. شیر یک طرفه دانفوس، یکی از شیرهایی است که در ابعاد و اندازه های متفاوت و با توجه به کاربردهای آن در دما و فشار بالا یا پایین قابل نصب است. برای این که بتوانید یک سیکل تبریدی مناسب را طراحی نمایید، نیاز به دانش فنی بالا و دقت در انتخاب ایستگاه شیرآلات بهینه خواهید داشت. فشار: شیر می بایست بتواند حداکثر فشار مورد نیاز برای کاربرد شما را تحمل کند. استفاده از شیر روتولاک این امکان را فراهم میکند که بدون نیاز به تخلیه مبرد کل سیستم، تنها مبرد موجود در کمپرسور را در هنگام تعمیرات تخلیه کرد. در این حالت نیازی به خالی کردن کل گاز فریون موجود درسیستم نیست می توانید گاز موجود درکمپرسور را تخلیه کنید. طرز کار این شیر به این صورت است که بر روی رسیور یا کمپرسور نصب شده و از خروج گاز فریون در زمان تعمیر کمپرسور جلوگیری به عمل می اورد. قاب: همین قسمت از سلونئید از متاع ورق فولاد هست و کار موفقیت آن همین هست که در زمان اتصال جریان الکتریسیته به سیم پیچ، نقش آهنربا را ایفا کرده و باعث به حرکت درآمدن سنبه میشود.

بنابراین تنظیم شیر اطمینان در هر سیستمی متفاوت است.

این نوع شیرآلات را باید از جمله شیرهای برودتی به شمار آوریم که در زمان خرابی کمپرسور، از هدر رفتن مبرد جلوگیری می کنند. های پرشر سوییچ باید با توجه به کاربرد و شرایط محیطی روی مقادیر پایین­تر بهصورت دستی تنظیم شده تا از کارکردن دستگاه در محدوده­ی فشار بالا جلوگیری بعمل آید. بنابراین تنظیم شیر اطمینان در هر سیستمی متفاوت است. هر کدام از این شیرآلات نیز در محل مناسبی نصب شده و عملکرد خاصی دارد. هر یک از این کمپانی ها شیرآلاتی را تولید می کنند که از ویژگی های منحصر به فرد و مناسبی برخوردار هستند. اما با این حال این محصولات سردخانه ای از قیمت مناسبی برخوردار هستند. این شیرها در مدل ها و سایزهای مختلفی تولید می شوند و بهترین برندهای شیرآلات روتولاک نیز مربوط به کمپانی کستل و دانفوس است. اتصالات روتولاک داشته که اندازه های 3/4 اینچ برای لوله متصل به خروجی، 1/4-1 اینچ برای روتولاک خروجی، 7/8 اینچ برای لوله متصل به وروردی و روتولاک ورودی نیز 3/4-1 می باشد.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.