صالحی امیری: در چین نتایج بهتری نسبت به جاکارتا می گیریم

[ad_1]

رئیس کمیته ملی المپیک در حاشیه برگزاری مراسم درختکاری در پارک المپیک پارک پردیسان گفت: بر اساس شاخص ها باید اعتبارات به صورت عادلانه بین 50 فدراسیون ورزشی توزیع شود.

به گزارش ایسنا، رضا صالحی امیری با تبریک سال نو به خبرنگاران گفت: تلاش وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و همچنین تاکید کمیته بین المللی المپیک حضور فعال ما در محیط زیست است و برنامه های منسجمی برای توسعه محیط زیست وجود دارد.” تلاش می کنیم در محیط زیست حرکت ملی داشته باشیم تا قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور در این عرصه نیز احساس مسئولیت کنند.

وی تاکید کرد: امروز باید بیش از گذشته به محیط زیست توجه کنیم و بخشی از ورزش قهرمانی را به این رشته اختصاص دهیم.

صالحی امیری همچنین درباره آخرین وضعیت حضور ورزشکاران در مسابقات سال آینده گفت: و بزرگترین کاروان ورزشی در این دوره از بازی های آسیایی خواهیم داشت، پیش بینی ما این است که نتایج این دوره از جاکارتا بهتر شود.

صالحی امیری همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اختلاف وی با علیرضا دبیر گفت: باید بپذیریم که بودجه کشور با شرایط فعلی سازگاری ندارد هرچند دولت همیشه به این ورزش کمک کرده اما منابع مالی محدود است. و ما باید اعتبارات را عادلانه تقسیم کنیم.

وی افزود: بالاترین امتیاز را به کشتی دادیم، باید بودجه را بین 50 فدراسیون ورزشی تقسیم کنیم، اکنون علاوه بر کشتی، تیراندازی و کاراته نیز طلا دارند، بنابراین باید منابع را بر اساس شاخص ها تقسیم کنیم. . انجام دادن.

وی در پایان گفت: 99 درصد اعضای مجمع به صورت شفاهی و کتبی رضایت خود را از عملکرد کمیته ملی المپیک اعلام کردند.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.