صحنه های نابی در جبهه سلامت گیلان خلق شد

[ad_1]

ایسنا/ گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: جبهه سلامت در ایام کرونا شاهد جانفشانی های روزانه سپاه پاسداران، بسیجیان، گروه های جهادی و کادر پزشکی پرتلاش بود و صحنه های نابی در جبهه سلامت گیلان خلق شد.

سردار محمد عبدالله پور در جمع رئیس و اعضای بسیج جامعه پزشکی استان گیلان اظهار داشت: کاهش مشکلات حوزه درمان باید در شرایط فعلی یکی از اولویت ها باشد.

وی با اشاره به چالش های بهداشت و درمان در تاج، افزود: در شرایط کنونی باید برای نجات سلامت بشتابیم و رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون توسط مردم می تواند به کنترل ویروس کرونا کمک کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش بسیج در محرومیت زدایی جامعه پزشکی استان گفت: .

سردار عبدالله پور همچنین یادآور شد: ایجاد اردوهای صحرایی پزشکی، انجام ویزیت رایگان با حضور متخصصان در مناطق دورافتاده و محروم و همچنین ارائه داروهای رایگان بخشی از خدمات ارزنده بسیج جامعه پزشکی است.

وی با تقدیر از زحمات بسیجیان، گروه های جهادی و کادر پزشکی در ایام کرونا، افزود: جبهه سلامت در ایام کرونا شاهد جانفشانی های شبانه روزی سپاه پاسداران، بسیجیان، گروه های جهادی و کادر پزشکی پرتلاش و صحنه های نابی بود. در جلو.” سلامت گیلان ایجاد شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اجرای موفق طرح واکسیناسیون در استان گفت: سپاه پاسداران، بسیجیان و گروه های جهادی در کنار کادر پزشکی در اجرای طرح واکسیناسیون در استان گیلان خوش درخشیدند و از این رو گیلان. یک رهبر در کشور است.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.