عمرانی: برای حمایت از تولید، پرونده های زندانیان بخش اقتصادی بررسی می شود

[ad_1]

معاون دادستان کل کشور در بازدید از بند اقتصادی زندانیان تهران بزرگ اظهار داشت: در این بازدید درخواست های زندانیان بال اقتصادی زندان تهران بزرگ دریافت شد و پس از اعطای حکم دستورات لازم توسط مسئولان صادر خواهد شد. مرخصی، عفو و آزادی. .

به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضائیه، سعید عمرانی معاون دادستان کل کشور به همراه حشمت الله حیات الغیب مدیرکل زندانهای استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین احمدعلی فیروزجایی معاون زندانهای استان تهران از بال اقتصادی زندانیان بزرگ بازدید کردند. تهران.

در این بازدید که سه ساعت به طول انجامید، مشکلات و زندانیان بال اقتصادی زندان تهران بزرگ مورد بررسی قرار گرفت.

معاون دادستان کل کشور در حاشیه این بازدید اظهار داشت: در این بازدید درخواست های زندانیان بخش اقتصادی زندان تهران بزرگ دریافت شد و دستورات لازم برای اعطای مرخصی، عفو و آزادی از سوی مسئولان صادر می شود. پس از بررسی پرونده این زندانیان.

سعید عمرانی افزود: بسیاری از این زندانیان اعلام کردند در صورت عفو یا اعطای مرخصی، کارگاه های تولیدی خود را احیا خواهند کرد که برای حمایت از تولید، درخواست های این گروه از زندانیان توسط نهادهای ارفاقی و اعطای مرخصی مورد بررسی قرار می گیرد. ” چرخ کارگاه های تولیدی این مردم باید دوباره به سمت این دسته از زندانیان حرکت کند.

وی با اشاره به تحقیقات از زندانیان جرایم مالی در زندان تهران بزرگ گفت: پس از بررسی های لازم در پرونده جرایم مالی توسط هیئت اعزامی به این زندان، به مناسبت مبعث 35 نفر از زندانیان آزاد شدند. پیامبر اکرم (ص) با کمک خیران».

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.