فارغ التحصیلان دانشگاهی از مهارت های تخصصی کافی برای ورود به بازار کار برخوردار نیستند

[ad_1]

ایسنا/ لرستان سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: جوانان جویای کار و فارغ التحصیلان دانشگاهی از مهارت های تخصصی کافی برای ورود به بازار کار برخوردار نیستند.

علی جهانی در آخرین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه در دولت سیزدهم کار جهادی و شفاف از وظایف اصلی همه ماست، گفت: : کار شبانه روزی و جهاد برای مردم زمان و تلاش می گرفت چرا که ما مدیون مردم هستیم.

وی همچنین بر آموزش مهارت های متناسب با علایق افراد و بازار کار در استان تاکید کرد و افزود: بسیاری از جوانان جویای کار و فارغ التحصیلان مهارت های کافی و تخصصی برای ورود به بازار کار ندارند که باید وارد بازار کار شوند. مهارت های تخصصی متناسب با نیازهای بازار کار استان را بیاموزید.” بودن.

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان بر تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی از سوی وزارت تعاون کار و رفاه در استان به متقاضیان تاکید کرد و گفت: این تسهیلات را ارائه کنید و برای آن سخت نگیرید. مردم مشکلی ندارند

جهانی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی شورای هماهنگی باید با تعامل، وحدت رویه و ادغام در برنامه های خود به صورت جهادی به مردم استان خدمت کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.