قیمت پرشر گیج (مانومتر) ویکا

قیمت پرشر گیج (مانومتر) ویکا
گیج ویکا

کلاس دقت پرشر گیج: فاکتور مهم دیگری که در انتخاب گیج فشار باید به آن توجه داشته باشید این است که شما دقیقا به دنبال چه میزان دقتی هستید. بنابراین شما به عنوان خریدار باید مشخص کنید که قرار است گیج فشار ویکا به چه قسمتی اتصال یابد و بهترین گزینه را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. با توجه به توضیحاتی که برای معرفی پرشر گیج ویکا داده شد و همچنین مدلهایی که از آنها معرفی شد، در انتخاب و خرید نهایی آنها باید چند نکته مهم را در نظر گرفت. با این تفاسیر به سراغ معرفی گیج فشار ویکا خواهیم رفت و به برخی از اطلاعاتی که در هنگام خرید گیج فشار ویکا باید به آنها توجه داشته باشیم اشاره میکنیم. اگر فضا در محل نصب ابزار کم باشد از صفحات کوچک استفاده میشود و اگر امکان نزدیک شدن به پروژه وجود نداشته باشد شما باید از قطر صفحه بزرگ کمک بگیرید. نکتهای که در اینجا وجود دارد این است که خرید گیج فشار ویکا بدون در نظر گرفتن فاکتورهای مؤثر بر آن امکان پذیر نیست. گیج فشار ، تست گیج عقربه ای ویکا مدل WIKA 232.30 از جمله مهمترین کمیت های مورد اندازه گیری در واحد های صنعتی، کمیت فشار می باشد، بگونه ای که برای تعین نوع تجهیزات ابزار دقیق معمولا یکی از آیتم هایی که همواره مورد سوال است ، فشار سیستم و در نتیجه ماکزیمم فشار قابل تحمل آن می باشد.از اینرو همواره نیازمند تجهیزاتی هستیم تا با توجه به شرایط محیطی و استاندارد های مربوط بتوانند فشار سیستم را اعلام کنند و با توجه به آن عمل می کنند.  Po st was gener​ated with t᠎he help  of GSA C ontent Gen᠎erator Demover​sion.

در صنایع کشور می باشد.

کاربرد این مدلها جهت اندازه گیری فشارهای مطلق، فشار اختلافی و فشارهای گیج است. اندازه گیری فشار مایعات و گاز هایی که لزج یا متبلور نیستند. این اندازه حتی در مورد نصب گیج فشار ویکا هم تاثیرگذار است. مدل 211.10 یکی از پر کاربردترین و مفقرون به صرفه ترین گیج ویکا در صنایع کشور می باشد. پرشر گیج های روغنی در صنایع پتروشیمی، نفت وگاز، تأسیسات موتورخانه ها صنایع آبرسانی و غیره کاربردهای فراوان دارند. این گیج فشار کپسولی با محفظه روغنی برای اندازه گیری فشار سیالات با فشار پویا و ارتعاشات بالا مناسب است. این ابزار برای اندازه گیری فشار در یک سیستم بسیار مهم است و به همین دلیل با تنوع بالایی از آنها در سطح صنعت روبهرو هستیم. گیج فشار یا مانومترهای روغنی یک دستگاه فشار سنج معمولی هستند که محفظه نمایشگر فشار با یک ماده روغنی پر شده که این روغن د رکیفیت اندازه گیری آن تاثیرگذار است. بازه رنج اندازه گیری پرشر گیج: این نکته را به خاطر داشته باشید که هر کدام از پرشر گیج ویکا دارای بازه مشخصی در اندازهگیری فشار است و به همین دلیل باید انتخاب شما بر مبنای این بازه صورت گیرد. اندازه گیری فشار مایعات و گازهایی که دارای خاصیت چسبندگی و کریستالی بالایی نباشند. This da ta w as gen er​ated  by G᠎SA C on tent G᠎en᠎erator​ D​em᠎oversi᠎on​.

اما در ادامه نشان خواهیم داد که این ابزارها مدل های مختلفی دارند و روش اندازه گیری و ارائه گزارش در آنها با یکدیگر متفاوت است. به خاطر داشته باشید که این فقط یک مرور کلی بر نحوه عملکرد پرشر گیج ویکا در اندازه گیری فشار است. بدنه گیج فشار لوله بردون ویکا 213.50 از استیلس استیل می باشد و برای اندازه گیری فشار سیالات گازی و مایع که چسبناک و یا متبلور نباشند و اندازه گیری فشار سیالات با فشار پویا و ارتعاشات بالا مورد استفاده قرار می گیرند. برای اندازه گیری فشار نقاطی که دارای فشار بیش از حد دیفرانسیل می باشند. این نوع پرشر سویچ ها با قطر 100 و 160 میلی متر در حالت ثابت کل محدوده فشار را اندازه گیری می کنند، در حالت نوسانی 0.9 و مدت زمان کوتاهی 1.3 کل محدوده فشار را اندازه گیری می کنند. گیج فشار wika ابزاری با کیفیت و پر فروش در زمینه اندازه گیری فشار می باشد.

به دلیل اندازه آن که دارای قطر ۱۶۰ میلیمتر است، میتوان آن را در محیطها و فضاهای وسیع استفاده نمود. گیج دیفرانسیل ویکا جهت استفاده از ابزار های القایی در مناطق خطرناک و ابزار هایی دارای رابط سوئیچ برای برنامه های PLC به کار می رود. در مدل های عقربه ای ارتباط مکانیکی بین عقربه و حسگر وجود دارد. اگر نیاز به مشورت دارید میتوانید به طور مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فنی رایگان می توانید با ما در تماس باشید. مانومتر های ویکا در صفحات ۶۳ و ۱۰۰ و ۱۶۰ میلیمتر تولید می گردد. اگر فضا کم باشد معمولاً از گزینه افقی استفاده میشود و گزینه عمودی برای مخازن و سیستم های لوله کشی بزرگ انتخاب بهتری است. گیج فشار ویکا یا پرشر گیج ویکا (Wika Pressure Gauge) به عنوان یک ابزار دقیق برای اندازه گیری فشار شناخته میشود که یک قسمت برای اعلام نتایج اندازه گیری خود دارد.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.