مدیرعامل مس رفسنجان: به هر دروغی واکنش نشان نمی دهیم/ قرارداد ما با ربیعی صادقانه است

[ad_1]

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان درباره حواشی تیم فوتبال این باشگاه پس از حذف از جام حذفی توضیحاتی داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه مس رفسنجان، مجید زیندی، مدیرعامل این باشگاه درباره حواشی ایجاد شده پس از شکست مس رفسنجان مقابل خلیج فارس ماهشهر در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال و شایعه استعفا از ربیعی توضیحاتی داد. : متاسفانه در روزهای اخیر اخبار جعلی در فضای مجازی منتشر شده است که فضای تیم و باشگاه ما را به حاشیه برده است. بلافاصله نسبت به اخبار جعلی و شایعات مجازی واکنش نشان ندهید و بیانیه ای صادر کنید، تیم ما در جام حذفی شکست خورد و به همین دلیل همه اعضای تیم در زمان شروع شایعات در استراحت بودند.

وی افزود: تنها واکنش رسمی باشگاه مس رفسنجان جریمه 15 درصدی تمامی اعضای تیم بود که فردای بازی توسط روابط عمومی باشگاه منتشر شد. با این حال از محمد ربیعی مربی محترم تیممان خواستیم که برای بررسی وضعیت تیم به رفسنجان بیاید و در مورد همه مسائل صحبت کردیم. فراموش نکنید که ربیعی مربی ای نیست که تازه وارد باشگاه ما شده باشد. او سه سال در این باشگاه است، این تیم را لیگ برتری کرده، شهروند افتخاری رفسنجان است و فراتر از مسائل فوتبالی، چه در این باشگاه و چه در شهر رفسنجان، همیشه جایگاهی داشته و خواهد داشت.

مدیرعامل مس گفت: عملکرد آن در این 3 سال نیز مشخص است. او همان مربی ای است که تا چند هفته پیش در میان برترین مربیان فوتبال ایران طی دو سال گذشته در همه نظرسنجی های رسانه ای حضور داشت. در حال حاضر هیچ اتفاقی نیفتاده است و این اولین بار نیست که در مقطعی از فصل با هم با این شرایط مواجه می شویم. هر تیم فوتبالی در جهان با فراز و نشیب هایی روبرو است و ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم. در همین جام، استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در حضور هزاران هوادار خود شکست خوردند و از جام حذفی کنار رفتند. در مسابقات قهرمانی که وضعیت ما فوق العاده است و با وجود کم بازی ها، بر خلاف آمار و جریان بازی، به طور اتفاقی و به دلایل مختلف امتیاز از دست دادیم، اما برای یک تیم در رده پنجم جدول قرار داریم. دومین سال حضورش در لیگ برتر یک امتیاز بسیار خوب

زیندی درباره تعلیق جریمه 15 درصدی مسیاس بیان کرد: در جلسه هیئت مدیره و پس از صحبت با مربی محترم مقرر شد 5 درصد جریمه قطعی بماند اما 10 درصد آن تعلیق و انشاالله تصمیم گیری شود. ، زمانی که تیم به شرایط ایده آل بازگردد این جریمه هرگز اعمال نخواهد شد که به زودی اتفاق خواهد افتاد.

زیندی در پایان تصریح کرد: مس رفسنجان 3 فصل فوق العاده و فراموش نشدنی را با هدایت محمد ربیعی گذراند. اولین سالی که این تیم پس از سال ها انتظار به لیگ برتر رسید، سال گذشته در اولین فصل حضورش هشتم شد و لیگ را در نیمه بالای جدول به پایان رساند و حالا در پایان هفته 24 در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد. این عملکرد خارق العاده باعث شد تا سطح انتظارات مس رفسنجان بسیار بالا برود وگرنه از نظر منطق فوتبالی تاکنون مس عملکرد بیش از حد انتظار بوده است.

وی ادامه داد: همه ما به عنوان مسئولین باشگاه و مردم رفسنجان همیشه قدردان زحمات محمد ربیعی هستیم و از او بابت تمام تلاش هایی که در این سال ها برای تبدیل مس رفسنجان به یکی از بهترین ها انجام داده تشکر می کنیم. بازیکنان قدرتمند فوتبال ایران.” ما یک سال و نیم دیگر با آنها قرارداد داریم و مفتخریم که تا پایان قرارداد به آنها خدمت کنیم. علاوه بر این قرارداد رسمی، قراردادی بین ما وجود دارد که هرگز منقضی نمی شود.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.