مسئولان باید مراقب کارگران باشند و تولید را تسهیل کنند

[ad_1]

ایسنا/ یزد نماینده مردم یزد، اشکذر و ندوشن بخش و رئیس کمیسیون داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتصاب چندین سال پیش رهبر معظم انقلاب برای مسائل مربوط به کار و تولید. اهتمام همه کارکنان به کارگران و تسهیل تولید در کشور الزامی است.

ˈمحمد صالح جوکارˈ در پیامی به مناسبت روز کارگر اظهار داشت: کار و کار در دین مبین اسلام دو کلمه بسیار مورد تاکید است و در آیات و روایات متعددی به آن پرداخته شده و یکی از مهم ترین فرمایشات ائمه (ع) است. )” در ارتباط با اقشار مختلف جامعه به کارگران شریف توجه می کند.”

وی افزود: به ویژه در تربیت دینی، کار مایه پایداری، رشد و توسعه جامعه است و به عنوان ارزشی تلقی می شود که توسط کارگران تولید می شود و از این رو کارگر از ارزش بالایی برخوردار است. امیرالمومنین علی (ع) می فرماید: قوام انسان کار ارزشمند اوست و کار مفید جامعه را به اهدافش می رساند.

جوکار در این پیام گفت: پیشرفت و توسعه هر کشوری در گرو تلاش و تلاش کارگران عزیز است، اما حفظ کرامت کارگران در بسیاری از نقاط جهان مورد توجه قرار نمی گیرد. “انقلاب وجود دارد”.

نماینده مردم یزد در پایان تصریح کرد: با توجه به انتصاب سال های اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص مسائل مربوط به کار، تولید و فعالیت کارگران عزیز، همه کارکنان باید به وضعیت اسفبار کارگران توجه کنند. و تولید را در کشور تسهیل کند. من می خواهم.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.