«مقام مهدی» تبلور فرهنگ دفاع مقدس بود

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: فیلم مصیبت مهدی(عج) تبلور تمام فضایل اخلاقی و فرهنگ دفاع مقدس بود و امیدوارم این فیلم الگویی برای همه کسانی باشد که می خواهند در این عرصه فعالیت کنند. دفاع مقدس

عابدین خرم در دیدار با عوامل فیلم «وضعیت مهدی» گفت: بازیگران این فیلم نیز مانند رزمندگان دفاع مقدس به کار خود ایمان داشتند و همچون روحی در بدن های مختلف حقیقت را به نمایش گذاشتند. این بار دوباره

وی با بیان اینکه وضعیت مهدی از لحاظ احساسی نیز فیلم زیبایی بود، افزود: چهره ها و صحنه های نمایش داده شده در این فیلم بسیار به واقعیت زندگی شهید مهدی باکری و یارانش نزدیک بود.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به استقبال خوب از این فیلم گفت: بعد از سال ها شاهد کارهای خوبی در سینمای دهه 60 بوده ایم و امیدوارم این فیلم الگویی برای همه کسانی باشد که می خواهند در سینما فعالیت کنند. حوزه دفاع مقدس».

کارگردان مهدی صادق وی همچنین در این نشست گفت: امثال شهید مهدی باکری و حمید باکری سرمایه های ملی هستند و امیدوارم این فیلم ها مردم را فارغ از نسب و جناح دور هم جمع کند.

سیدهادی حجازی‌فر وی ادامه داد: ما تمام تلاش خود را کردیم و عوامل این فیلم به کار خود ایمان کامل داشتند و این فیلم در شرایط سختی ساخته شد.

استاندار آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیر از خانم ها و آقایان سیدهادی حجازی فر کارگردان و بازیگر، حبیب ولی نژاد تهیه کننده، ژیلا شاهی بازیگر، معصومه ربانی نیا بازیگر، روح الله زمانی بازیگر، امیر زاغری طراح صحنه تجلیل کرد. سجاد نصراللهی مجری و وحید حجازی فر بازیگر این فیلم از جایگاه مهدی تمجید کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، اکران مردمی فیلم مهدی برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر از امروز در سینماها و نسخه تلویزیونی آن در قالب یک مجموعه هفت قسمتی آغاز شد. به زودی از رسانه ملی پخش خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.