واقعیت: عده ای به دنبال برهم زدن وحدت بین مردم چهارمحال و بختیاری و اصفهان هستند.

[ad_1]

نماینده شهرکرد در تشریح وضعیت دو پروژه انتقال آب بن بروجن و تونل گلاب 2 گفت: عده ای به دنبال برهم زدن وحدت بین استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری هستند در حالی که وحدت بین مردم مثال زدنی است و نمی شود. قطع شود

به گزارش ایسنا، احمد راستینه در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس در تذکر شفاهی به وزیر نیرو گفت: در صورت اجرای طرح قانونی آب شرب، نیمی از جمعیت استان چهارمحال و بختیاری موسوم به طرح قانونی بن بروجن خواهد بود. وزیر نیرو در تابستان امسال عملیاتی نشود، مسئول بحران آب در مرکز استان و شهرها و شهرستان های این استان و همچنین سلامت مردم است.

وی در تذکری به وزیر کشور گفت: همچنین هرگونه بحران اجتماعی و امنیتی ناشی از کنارگذاشتن اقدام تامین امنیت اجرای مخزن این پروژه مستقیماً به وزیر کشور خواهد رسید. “

نماینده شهرکرد تاکید کرد: تونل غیرمجاز گلاب 2 که به گفته وزارت نیرو صرفا جنبه دفاعی دارد و تخصیص آب ندارد، بی صدا به دنبال برداشت آب است. این تصمیم برخلاف سیاست های احیای زاینده رود است. مردم بدانند که این تونل غیرمجاز محموله جدید زاینده رود است و نه پروژه آب شرب مربوط به نیمی از جمعیت آب شرب استان چهارمحال و بختیاری که تنها 40 میلیون مترمکعب آب دارد.

راستینه در پایان اعلام کرد: متاسفم برای افرادی که قصد دارند طرح قانونی انتقال آب نیمی از جمعیت استان چهارمحال و بختیاری و با تونل غیرمجاز گلاب 2 را بدون مجوز زیست محیطی غیرقانونی بدانند. نام بدون تخصیص قانونی آب. این افراد به دنبال شکستن اتحاد بین مردم دو استان هستند، وحدت بین این مردم مثال زدنی است و قطع نخواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.