واکنش مربی تنیس روی میز به انتقاد بازیکنان

[ad_1]

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: من قوانین انتخابی تیم ملی را تدوین نکردم و برای رفع مشکل یک دور انتخابی دیگر برگزار کردیم.

جمیل لطف الله نسبی در گفت وگو با ایسنا، درباره انتقاد برخی از بازیکنان تنیس روی میز از قوانین اشتباه انتخابی و تهیه پیش نویس این قوانین توسط مربی گفت: من قوانین را تعیین نکردم و 12 نفر در جلسه حضور داشتیم. برای آن مشکلی در کار بود و جلسه داشتیم و در نهایت تصمیم بر این شد که یک دور دیگر برای بازنده ها انتخاب شود تا این مشکل حل شود تا کسی حق را از دست ندهد و نفر پنجم انتخاب شود. انتخاب شد.

وی ادامه داد: پیش از این نفر پنجم توسط تیمی انتخاب می شد که بدون توجه به نتیجه بازی انتخابی می توانست بازیکن را انتخاب کند، اما این را از خود گرفتیم و دور انتخابی دیگری را انجام دادیم که سروش امیری نیا موفق شد به عنوان بازیکن انتخاب شود. عضو تیم ملی.» .

لطف نسبی در پاسخ به این سوال که چرا وقتی متوجه شدند مقررات را تغییر ندادید؟ وی افزود: جلسه ای با رئیس فدراسیون و سایر دوستان داشتیم و گفتند که ما نباید آیین نامه را تغییر دهیم، اما انتخاب دیگری می کنیم تا حقی ضایع نشود و هرکسی که می خواهد بیاید بازی کند اما این دو نفر. آنها نیامدند و ما آمدیم. بنابراین همه شانس دارند و اگر مشکلی در مقررات وجود داشته باشد آن را برطرف خواهیم کرد.

وی درباره ترکیب تیم ملی برای بازی های کشورهای اسلامی، بازی های آسیایی و قهرمانی تیم های جهان گفت: ترکیب تیم را بازیکنان باتجربه و جوان تشکیل می دهند. امیرحسین هدایی بازیکن جوان و با انگیزه ای است که با نوشاد، نیما و افشین نوروزی تیم خوبی تشکیل داده است. سروش امیری نیا برای اولین بار به عضویت تیم ملی درآمد. او در لیگ و انتخابی تیم ملی خوب بازی کرد و به تیم ملی راه یافت. امیدوارم آنها را برای مسابقات پیش رو به خوبی آماده کنیم و تمرینات خوبی داشته باشند و در نهایت به بهترین نتیجه برسند.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.