پرستار سالمند در منزل یا مراقب سالمند در منزل؟

از آنجایی که بیشتر سالمندان زندگی مستقل را انتخاب می کنند، اعضای خانواده و مراقبان باید انتخاب های مهمی در مورد مراقبت روزانه خود داشته باشند. در اکثر این مواقع، مراقبین اولیه، کودکان کار سالمندانی هستند که زمان و توانایی محدودی برای ارائه مراقبت روزانه دارند. بسیاری برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت از خانه خارج می شوند. اولین فکر بسیاری برای استخدام پرستار در منزل است. اگر خانواده سالمند واقعاً به یک پرستار یا مراقبت در منزل نیاز داشته باشد، این یک گزینه مناسب اما پرهزینه است. اما برای بسیاری، یک پرستار در منزل چیزی نیست که برای مراقبت روزانه آنها مورد نیاز است. گزینه ها ممکن است محدود به یک پرستار سالمند در  منزل نباشد، بلکه ممکن است شامل یا فقط به یک نگهدار سالمند در منزل نیاز داشته باشد. ممکن است فقط یک موضوع ارزیابی نیازهای شما باشد. (بیشتر)

پرستار در منزل چه می کند؟

یک پرستار در منزل به سالمندان یا هرکسی که قادر به ترک خانه نیست کمک پزشکی می کند. پرستار مراقبت از منزل در واقع یک پرستار آموزش دیده با گواهی نامه مربوطه و مجوز های قانونی است که مراقبت های پرستاری را در خانه ارائه می دهد. برای مثال، درمان‌ها شامل زخم، تنفس، تراکئوتومی، دیابت و مراقبت از کولوستومی و همچنین تزریق سایر داروها است. یک پرستار سالمند در منزل برخلاف مراقبت های روزمره زندگی، درمان های مرتبط با پزشکی را ارائه می دهد.

یک مراقب سالمند در منزل چه می کند؟

نگهداری از سالمند و مراقبت از  سالمند در منزل یک ارائه‌دهنده خدمات غیرپزشکی و در منزل برای سالمندانی است که برای کارهای ساده و کارهای خانه به کمک نیاز دارند.  مراقبت از سالمند، مراقبت از سالمندان، مراقبت شخصی و مراقبت های تنفسی را برای کمک به افراد مسن برای ادامه زندگی در خانه های خود در صورت نیاز به کمک اضافی ارائه می دهد. این خدمات بر خلاف خدمات ارائه شده توسط پرستار در منزل، خدمات غیرپزشکی هستند.

 

 

برخی از خدمات ارائه شده توسط یک  مراقب سالمند در منزل که یک پرستار مراقبت در منزل ارائه نمی کند:

 

کمک های بهداشتی

آماده سازی وعده غذایی / نظارت بر رژیم غذایی

خانه داری سبک

سفارشات و خرید

همراهی شاد

موقت یا بلند مدت

آخر هفته ها، تعطیلات

هزینه‌های پرستار سالمند در منزل چقدر است ؟

باید بدانیم که هزینه پرستار در منزل با نرخ‌های گوناگونی محاسبه می‌شود. هزینه پرداختی به پرستار بر اساس نوع خدماتی که به سالمند بیمار ارائه می‌شود و شیف‌های کاری مشخص می‌شود. این مراقبت‌ها در قالب‌های مراقبت ساعتی، روزانه و شبانه روزی ارائه می‌شود. با توجه به شرایط کاری و شیفت کار میزان دستمزد پرستار مشخص می‌شود.

 

هزینه پرستار برای فعالیت‌های شبانه روزی

هزینه پرستار به صورت روزانه

هزینه مراقب به صورت مقطعی

لازم به ذکر است اگر سالمند ما دچار بیماری خاصی نباشد و به اصطلاح سالمند سالم باشد نرخ این خدمات به گونه ی دیگری محاسبه خواهد شد و اگر سالمند دچار بیماری مزمن و یا حادی باشد با توجه به تخصص پرستار اعزامی هزینه تغییر خواهد کرد.

اطرافیان سالمند و وظایف پیش رو

به عنوان یک خانواده و همراه، ارزیابی نیازها و دانستن تفاوت بین یک پرستار سالمند در منزل و یک مراقب سالمند در منزل به شما کمک می کند بهترین انتخاب را هنگام مراقبت از والدین سالمند و عزیزان خود داشته باشید. ماندن در خانه اغلب بهترین مکان برای بودن است، اما دریافت بهترین مراقب مناسب برای زندگی روزمره باعث می شود همه چیز سر جای خودش قرار بگیرد.

 

موسسه پرستاری و خدمات یزندگی برتر مراقبت های غیرپزشکی سالمندان، مراقبت از سالمندان، مراقبت های شخصی، مراقبت های خدماتی و مراقبت همراه را به عنوان مراقب سالمند و پرستار سالمند در خانه در خانه های تهران و کرج ارائه می دهد.

 

اگر به خدمات مراقبت در منزل دلسوزانه ما برای خود یا یکی از عزیزانتان علاقه مند هستید، همین امروز با با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

شرکت پرستاری زندگی برتر اکسین

زندگی برتر اکسین، خدمات درمانی و مراقبتی برای گروه‌های مختلف را تحت عنوان پرستار کودک ، پرستار سالمند، پرستار بیمار در دستور کار خود قرار داده است. این خدمات خود را به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای سال ارائه می‌دهد .

 

ما در زندگی برتر اکسین امیدواریم بتوانیم برترین کیفیت خدمات مراقبتی را به شما عزیزان ارائه دهیم. مراقبین زندگی برتر اکسین افرادی با تحصیلات و سابقه کاری مرتبط هستند که قادرند وظایف محوله را با بهترین کیفیت و مبتنی بر دانش روز دنیا ارائه دهند.

منبع: https://digitalino.blogspot.com/2022/02/salmand.html

 

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.