پرسپولیس در روز بد برد/ یحیی نباید از دربی بترسد

[ad_1]

پیشکسوت پرسپولیس می گوید پرسپولیس در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان عملکرد فنی درخشانی نداشت.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با نتیجه دو بر یک نفت مسجد سلیمان را شکست دهد و در دربی پایتخت پیروز شود. دو گل پرسپولیس در این دیدار را رضا اسدی روی پاس مهدی ترابی به ثمر رساند.

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد فنی شاگردان یحیی گل محمدی اظهار کرد: پرسپولیس در روزی پیروز شد که خوب نبود و آنجا جای تشکر دارد. پرسپولیس عملکرد فنی خاصی نداشت و در دو ضربه ایستگاهی موفق به گلزنی شد. این می تواند چیز خوبی باشد و نشان می دهد که قرمزها برنامه های ضربات ایستگاهی دارند، اما برای بازی های بزرگتر، تیمی که برای قهرمانی می جنگد، همیشه باید برنامه های متنوع تری داشته باشد.

او در مورد تامیروف گفت: “او شبیه یک مهاجم دونده به نظر می رسد، اما نقص هایی دارد.” مهاجم نباید مدام مدافعان حریف را زیر سوال ببرد و در کارهای تهاجمی کمتر نفس بکشد. او با داور هم دعوای زیادی داشت و این خوب نیست. او باید به موقعیت صحیح توجه کند تا در هنگام زدن ضربه نهایی در وضعیت صحیح قرار گیرد. او با استعداد است اما برای هماهنگی بیشتر و آمادگی کامل به زمان نیاز دارد.

فنونی زاده درباره شانس پیروزی پرسپولیس در دربی توضیح داد: ما دوست داریم پرسپولیس برنده شود و بتواند فاصله خود را با استقلال کم کند، اما برای بردن دربی نباید خجالتی بود و با 1-3-2 بازی کرد. سیستم -4.” گل محمدی اگر بخواهد برنده شود باید حداقل با دو مهاجم بازی کند. تقابل استقلال با صنعت نفت نشان داد که آبی ها از ابتدا هجومی دارند و پرسپولیس برای خنثی کردن این تاکتیک باید کوارتر اول را کنترل کند.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.