پرس برک رباتیک نتربوتیک

پرس برک رباتیک – نتربوتیک
خم برک, خمکاری برک, پرس برک

قالب ها معمولاً شامل بخش های مختلفی هستند. این نوع دستگاه ها معمولا برای خم کردن ورق و تغییر شکل آنها ( مخروطی- دایره ای ) در ابعاد و شکل های مختلفی ساخته می شوند. از این دستگاه به صورت معکوس جهت صاف کردن ورقهای فلزی نیز استفاده میشود. استفاده می شود. این روش اساسی ترین روش و سریع ترین روش در تولید باکس های فلزی است. در دستگاه خمکن ورق فولدینگ CNC پشتیبان و نگهدارنده ورق یکپارچه وجود دارد. تقسیمبندی دیگری که برای دستگاههای خمکن ورق فلزی وجود دارد، آنها را به دو دسته خمکن برقی و خمکن دستی تقسیم میکند. در هنگام انجام پروسههایی مانند پانچ، برش و رول کردن صفحه فلزی دچار ترک یا انحنا نمیشود. استفاده کردن از سیستم کنترل الکترومکانیکی. استفاده از دستگاه برک سی ان سی یکی از دقیقترین و بهترین روش های خمکاری است که با روش کنترل عددی انجام میشود. برای کنترل فرایند خمکاری و نیز جهت حفظ و حمایت از ورق، از یک فشار انداز در حین فرآیند خمکاری استفاده میشود. از نظر قدرت این نوع پرس ها درمقایسه با پرس های هیدرولیکی از قدرت کمتری برخوردار هستند به عبارتی برای خم کاری و فرم دهی ورق های ضخیم مناسب نیستند. ​This content w as done by GSA C᠎ontent G enerat​or Demov᠎ersi᠎on᠎!

به عنوان مثال در مدل CNC حرکت جک ها توسط خود نرم افزار دستگاه کنترل شده و از این طریق ، پایین آمدن فک بالا کاملا بالانس خواهد بود و در نتیجه زوایا در تمام طول ورق یکسان خواهد بود. 8. می توانید طول میز ، عرض میز و ابعاد حدودی دستگاه خم مد نظر خود را مشخص کنید. زاویه خم میتواند از پایه اشتباه زده شود و هم امکان دارد در طول فرآیند خم اشتباهی پیش آید. از جمله مزایای این دستگاه میتوان به کاربرد آسان و احتمال خطای بسیار کم، تعمیر آسان و هزینه نگهداری کم، نظافت آسان، امکان جایگزینی غلتکهای فوقانی با قطرهای مورد نیاز و قابلیت ایجاد انواع مخروط با زوایای بزرگ اشاره کرد؛ اما مشکلاتی که دارد، عدم توانایی در ایجاد قوسهای چندبخشی و سرعت نورد کم در مقایسه با نوع چهار غلتکی است. لولههای فولادی با درصد کربن کمتر از 2/1 درصد امکان خمکاری در حالت سرد را دارند. Th​is article has been done with G SA Content G​enerat​or DE MO .

خمکاری برای لولههای فولادی با توجه به زاویه و جهت خمش به سه صورت خمش معمولی، خمش Uشکل و خمش 180 درجه انجام میشود. ظرفیت خم لولههای فولادی متغیر بوده و وابسته به درصد کربن به کار رفته در آلیاژ سازنده آن لوله است. با توجه به مطالب عنوان شده، مشخص است که عملیات خمکاری لوله و ورق جایگاه مهم و پرکاربردی در صنعت فلزات دارد. بنابراین مشخص است که قیمت انواع ورق از عوامل مهم تاثیرگذار بر قیمت نهایی قطعات فلزی است. ورق استیل، محصولی فلزی از جنس فولاد زنگنزن است که میتواند کاربردهای بسیاری در صنایع مختلف داشته باشد. لولههای فلزی که جهت انتقال سیالات کاربرد دارد، در دو نوع توکار و روکار استفاده میشود. ورق فلزی از بین دو غلتک عبور کرده و نیروی وارده باعث ایجاد شکل هندسی در آن میشود. تیر فوقانی دارای صلبیتی مشابه رم پرس برک است که مولفه رو به بالایی که روی غلتک فوقانی پرس انجام می دهد را خنثی می سازد. این پرس ها از طریق یک اسکروبال (Ball Screw) و تسمه (Belt) نیروی سرور موتور های را به رام دستگاه منتقل می کنند. این دستگاه ها به جای تانکر روغن هیدرولیک، پمپ هیدرولیک، فیلتر و تصفیه، مجهز به یک سروو موتور هستند که با فرمان مینی پی ال سی PLC کار می کنند.

برخی از مدل ها توانایی ایجاد فلنچ را دارند ولی سایر اشکال هندسی را پشتیبانی نمی کنند. دستگاه های پرس برک علاوه بر خمکاری ورق های فلزی قادر به عملیات دیگری نیز می باشند، مثلا می توانند در ورقه سوراخ ایجاد کنند. در صنعت، ایجاد انحنا در لولههای فلزی توسط عملیات خمکاری لوله انجام میشود. این دستگاه تنوع در ایجاد اشکال مختلف، درجه بالایی از اتوماسیون و قابلیت تجهیز به سیستم تغذیه دارد و قبل از انجام عملیات تنها یکبار به بارگذاری و تنظیم ورق نیازمند است. پس از مهار قطعه توسط دستگاه پرس، ربات مطابق با برنامه از قبل نوشته شده زاویه دلخواه را به ورق خواهد داد. موتور، پمپ روغن، سوپاپ به مخزن سوخت متصل می شوند، به منظور اطمینان از پر شدن مخزن روغن با روغن زمانی که قوچ به سرعت در حال سقوط است، ساختار شیر پرکننده اتخاذ شده است، که نه تنها سرعت سفر را بهبود می بخشد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از خم برک در تهران ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.