پیام بی ثباتی و بقای مشهد در لیگ دسته دوم فوتبال!

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی تیم فوتبال پیام مشهد چند هفته مانده به فینال لیگ دسته دوم فوتبال کشور جام آزادگان برای بقا می جنگد.

تیم فوتبال پیام پس از احیاء و حضور در مسابقات دسته دوم فوتبال کشور در سال اول فعالیت خود نتایج خوبی کسب نکرد و در فاصله 6 هفته تا پایان مسابقات جزو تیم های پایین رده قرار دارد. جدولی که برای بقا تلاش می کند. تنها نماینده فوتبال خراسان رضوی در لیگ 2 با 4 برد، 9 شکست و 7 تساوی با تنها 19 امتیاز از 20 بازی و ثبت میانگین کمتر از 1 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار گرفت.

در لیگ دسته 2 تیم های سیزدهم و چهاردهم به دسته 3 سقوط خواهند کرد و اگر پیام بخواهد در فصل آینده در لیگ دسته 2 بازی کند باید با 16 امتیاز از شهرستان بم مراقبت کند که از دسته سیزدهم عقب است. . مشهدی ها خوش شانس بودند که جوانان ایرانی بوشهری در این جمع هستند و تکلیف سقوط آنها از مدت ها قبل تعیین شده بود. ایرانجوان که با انواع و اقسام مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند، تنها 5 امتیاز دارد و در قعر جدول قرار دارد.

پیام بی ثباتی!

تیمی که در رده دوازدهم جدول قرار دارد قطعا مشکلات ریز و درشتی دارد اما یکی از دلایل اصلی ناکامی پیام، نیمکت ناپایدار این تیم است. آنها فصل را با محمد بابایی شروع کردند، با حسن سروری ادامه دادند و حالا به عباس شریف رسیده اند.

صرف نظر از اینکه هر یک از این سه نفر شایسته حضور در نیمکت تیم به عنوان نفر اول هستند یا خیر، انتخاب 3 مربی برای 20 هفته نشان از بی ثباتی و ذهنیت غیرحرفه ای در مجموعه تصمیم گیری پیام رسانی دارد. در مورد شهر خودرو هم همین اتفاق افتاد و در این تیم لیگ برتری فوتبال خراسان رضوی هم دیدیم که فصل با مهاجری شروع شد، با میثاقیان ادامه پیدا کرد و در نهایت به سید عباسی رسید. .

نکته عجیب اما متناقض در تصمیمات مدیران پیام است. هر چقدر اطرافیان باشگاه مدعی هستند هدف این تیم در فصل اول تثبیت جایگاهش در لیگ 2 بوده است، اما مجموعه تصمیمات به ویژه اخراج بابایی نشان می دهد که آنها اهداف بزرگ تری را در سر داشته اند و با تساوی اندک همراه بوده اند. و شکست، بلافاصله تیمش را شوکه کرد.

تصمیمات عجیب مدیران پیام اما به بی ثباتی محدود نمی شود. سوال این است که حمایت مبهم از عباس شریف در فاصله 5 تا 6 هفته ای تا پایان مسابقات و در شرایطی که هر بازی یک فینال برای پیام است چه معنایی دارد؟ مدیران پیام یا معتقدند عباس شریف گزینه خوبی برای انتقال پیام در پایان فصل است یا به مهارت و دانش فنی او اعتقادی ندارند. اگر مدیران این باشگاه تیم را به شریف سپرده اند چرا رسما او را به عنوان سرمربی باشگاه معرفی نمی کنند؟

پایان پول بی پروا!

پیام مشکل مالی حداقل در ابتدای این فصل نبود. انجام چند بازی خانگی در ورزشگاه امام رضا (ع)، پخش زنده مسابقات از طریق فضای مجازی و هزینه های جزئی پیرامون این تیم به عنوان تیم لیگ برتری نشان می دهد که این تیم مشکل مالی ندارد، اما چرا؟

شاید پاسخ این سوال را باید در توصیه هایی به مدیران پیام جستجو کرد. مشاوران این مدیران در کدام باشگاه در نقش مدیران و مشاوران موفقی ظاهر شدند که اکنون در پیام تغییرات و تصمیم گیری ها نقش اول را دارند؟

سوال بعدی این است که آیا منابع مالی به درستی مدیریت می شود و آیا تیم همچنان مانند گذشته وضعیت مالی خوبی دارد؟ بهتر نیست برای حمایت از تیم و بازیکنانش تا پایان فصل، باشگاه را مدیریت کنیم؟

مدیران پیام می توانستند مشاوران خود را بهتر و با احتیاط بیشتر انتخاب کنند تا شاهد این نتایج تلخ در لیگ 2 نباشیم. تیمی با شخصیت بومی اکنون تا پایان مسابقات 5 یا 6 پایان سخت دارد و مهم ترین چیز. حفظ آرامش تیم است تا حداقل یک نماینده از خراسان رضوی در لیگ دسته دوم باقی بماند.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.