ژیرو جایگزین بنزما در تیم ملی فرانسه شد

[ad_1]

دیدیه دشان اولیویه ژیرو را به تیم ملی فرانسه دعوت کرد تا جایگزین کریم بنزما شود.

به گزارش ایسنا، اولیویه ژیرو مهاجم میلان جایگزین کریم بنزمای مصدوم در تیم ملی شد. این بازیکن فرانسوی پس از خروج اجباری از زمین به دلیل مصدومیت در دیدار مقابل مایورکا تحت درمان است. تست های روز جمعه نشان داد مصدومیت او آنقدرها که ابتدا تصور می شد بد نبود، اما او به موقع بهبود نیافت.

مهاجم میلان از ژوئن گذشته، زمانی که فرانسه در یورو 2020 حذف شد، برای کشورش بازی نکرده است. او در 110 بازی برای کشورش 46 گل به ثمر رسانده است که او را در لیست بهترین گلزنان تاریخ تنها پس از تیری آنری قرار می دهد. تاریخچه این تیم

با این حال، مصدومیت کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید از ناحیه مچ پا، که او را از بازی یکشنبه مقابل بارسلونا محروم کرد، باعث شد تا ژیرو برای بازی های دوستانه آتی برابر ساحل عاج و آفریقای جنوبی به تیم ملی فرانسه دعوت شود. فدراسیون فوتبال فرانسه این خبر را در سایت خود اعلام کرد و افزود که تیم فرانسوی برای بنزما آرزوی بهبودی سریع دارد.

دشان روز پنجشنبه پس از حذف ژیرو از ترکیب 23 نفره خود، در مورد عملکرد ژیرو صحبت کرد و به فرم چشمگیر این 35 ساله برای میلان اشاره کرد. ژیرو به میلان در هدایت سری آ کمک کرد و در 20 بازی لیگ 8 گل به ثمر رساند.

دشان به ژیرو گفت: “الان همه چیز برای او خوب پیش می رود.” او با میلان گل های مهمی می زند. من برای او خوشحالم. من باید تصمیم بگیرم. من می دانم که اولیویه می تواند با ما چه کند. در فرانسه موجود است. هشت ماه تا جام جهانی قطر باقی مانده است. فرانسه در 25 مارس در مارسی به مصاف ساحل عاج می رود و سپس به مصاف آفریقای جنوبی می رود.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.