کاربرد کندانسور صفحه ای چیست

کندانسور صفحه ای چیست و چه کاربردی دارد- گروه صنعتی سلام سرما – نیوز اسپات
کندانسور صفحه ای , کندانسور صفحه ای, خرید کندانسور صفحه ای, قیمت کندانسور صفحه ای, قيمت كندانسور, خرید کندانسور, خرید کندانسور یخچال, خرید کندانسور کولر گازی, کندانسور صفحه ای نیروگاه

سیال در حالت گاز داغ وارد کندانسور شده و با طی کردن سه مرحله ترمودینامیکی به مایع با دمای کمتر تبدیل میشود.

برخی از ساید بایدساید ها از دو درب، در برخی از سه درب و برخی دیگر از چهار درب استفاده شده است که بسته به سلیقه افراد خریداری میشوند.

کاربردهای تبرید آن ها برگشتند. استفاده از لامپ های LED برای نورپردازی ، ساختار بیرونی و داخلی زیبای آن ، بدون ایجاد برفک با قیمت مناسب به بازار عرضه می گردد. Th is was g en᠎er ated by G SA Conte nt Ge​nerato​r  DEMO!

ورودی های مربوط به نسبت مسئله عبارتند از : ساختار کندانسور صفحه ای، آرایش جریان ، ابعاد طراحی، جزئیات کامل مواد و هندسه سطح در هر دو طرف ، از جمله مشخصات افت فشار و انتقال حرارت اسکالر ، نسبت های جریان سیال، دماهای ورودی و عوامل رسوب گیری .

• در مبدل های صفحه ای به دلیل در هم بودن جریان و عدم وجود نقاط راکد و مرده رسوب کمتر تشکیل می شود .

نصب فلوسوئيچ درمسيرآب خروجي از کندانسور چيلر تراکمی آبی به برج خنک کننده بمنظور خاموش شدن اتوماتيک چیلر تراکمی درزمان قطع عملکرد پمپ های آب برج ضروري است.برای عملکرد صحیح و ایمن چیلرهای آبی وجود جریان آب در کندانسور و اواپراتور این چیلر ها ضروری است، بنابراین برای جلوگیری از هرگونه مخاطره ای که در اثر عدم وجود جریان آب در کندانسور و یا اواپراتور چیلر ممکن است ایجاد شود باید فلوسوئیچ ها را در مدار آب خروجی از کندانسور و اواپراتورقرار دهیم تا در صورت عدم وجود جریان آب در این مسیر از روشن شدن پمپ های آب برج خنک کننده و کمپرسورها ی چیلر جلوگیری نماید.

اگر حجم اواپراتور دستگاه نسبت کندانسور زیاد باشد وجود رسیور ضرورت دارد. امروزه به دلیل گرانی یخچال فریزر و نیاز ضروری هر خانه ای به این وسیله، لازم است در خرید یخچال فریزر که عمده نیازهای آشپزخانه شما را برای سالیان دراز برآورده می کند، با دقت زیاد تحقیق و بررسی کنید.

برند هیمالیا در انواع یخچال دو قلو، یخچال فریزر بالا و پایین با کیفیت بالا، در طرح های متنوع تولید می شود.

میزان فضای ذخیره سازی مواد غذایی در کابین بالای یخچال فریزرها حدود ۱۴.۵ تا ۲۴ فوت ، در کابین های پایین آن ها حدود ۱۹ تا ۲۵ فوت، در یخچال های ساید بای ساید ایرانی ۲۰ تا ۲۹ فوت ، یخچال دوقلو ایرانی ۳۲ تا ۴۱ فوت و درب فرانسوی ۱۸ است.

بنابراین بهتر است یخچال در کنار فضای مناسب برای ذخیره مواد غذایی، از زیبایی و امکانات خوبی نیز برخوردار باشد.

ابعاد یخچال فریزر را بنا بر میزان فضای آشپزخانه، اندازه ورودی آشپزخانه و مقدار فضای موجود برای باز شدن درب یخچال انتخاب کنید.

یخچال های فریزر بالا و پایین از دو قسمت یخچال و فریزر تشکیل شده اند که در قسمت بالای آن محفظه یخچال و در قسمت پایین فریزر تعبیه شده است و با برعکس.

به عنوان مثال یک خانواده کوچک نیازی به ذخیره مواد غذایی برای مدت طولانی ندارند، بنابراین پیشنهاد ما برای این خانواده یخچال فریزر بالا پایین می باشد.

این یخچال را می توان بهترین یخچال فریزر بالا و پایین ایرانی برای مقابله با باکتری و بوی بد معرفی کرد.

Po st w᠎as gener᠎at᠎ed by G SA Conte nt Genera to᠎r DEMO᠎.

بهترین یخچال ایرانی ۲۰۲۰ یخچال فریزر دیپوینت است که مجهز به آخرین تکنولوژی های دنیا ، که در ساخت آن بهترین مواد و متریال و عایق کاری به کار رفته است.

همانطور که می دانید یخچال علاوه بر این که فضای زیادی را در آشپزخانه شما اشغال می کند برای خرید آن هم باید هزینه بیشتری را در نظر بگیرید.

قیمت یخچال فریزر نکته بسیار مهمی است که قبل از اقدام به خرید این دستگاه بایستی بودجه خود را تعیین کنید.

همچنین یخچال فریزر ساید بای ساید برند پاکشوما یکی از بهترین مدل های یخچال و فریزر که با گارانتی ۲۴ ماهه به بازار عرضه می شوند.

یکی از بهترین یخچال ایرانی برند پاکشوما از نوع یخچال فریزرهای ساید بای ساید ایرانی است که با قیمت های مناسب در سایز و رنگ های متنوع با ۲۴ ماه ضمانت معتبر عرضه شدند.

میتوان گفت که ساختمان مبدلهای پوسته و لوله شامل تعدادی لوله است که در داخل یک استوانه قرار میگیرند و دو سیال مورد نظر که یکی سرد و دیگری گرم است، بدون اینکه بطور مستقیم بایکدیگر برخورد کنند از طریق دیواره فلزی لولهها با یکدیگر تبادل حرارت خواهند کرد.

مبدل های صفحه ای دانفوس این قابلیت را دارا می باشند که به عنوان اواپراتور، کندانسور، اکونومایزر و دی سوپر هیتر در چیلرها و هیت پمپ ها و البته سیستم گرمایش مرکزی ساختمان بجای منبع دو جداره و موارد بسیار دیگری استفاده شوند.

در فصل های گرم مثل تابستان به علت روشن ماندن کولر در تمامی ساعات شب سبب سرما خوردگی و بیماری افراد استفاده کننده از این نوع کولر شود که البته کولر گازی این مشکل را ندارد و خوشبختانه این مشکل با استفاده از کلید هوشمند کولر آبی قابل حل می باشد.

ولی باید این موضوع را نیز در نظر داشت که در نوع پوسته و لوله که از آب برای کاهش دمای سیال گازی داغ استفاده می شود به یک برج خنک کننده نیز جهت خنک کاری آبی که گرم شده است، نیاز است.

با در نظر داشتن موضوع استفاده از جریان آب برج به عنوان جریان خنک کننده (Coolant) داخل کنداسور آبی، دمای چگالش یعنی همان دمایی که در آن فاز جریان مبرد از بخار به مایع تبدیل می گردد،بستگی به دمای خیس محیط (Wet bulb) دارد.

یخچال فریزرها به عنوان پر مصرف ترین لوازم برقی به شمار می آیند، به همین دلیل با بهره گیری از تکنولوژِی اینورتر و تعبیه موتورهای خطی اینورتر دار سعی شده است مصرف انرژی به حداقل برسد.

این فریزرها در مقایسه با فریزر های ایستاده فضای کمی را اشغال می کنند، به همین دلیل در فروشگاه های با متراژ های کم بسیار کاربردی می باشند.

فریزر صندوقی برفاب، یکی از بروزترین فریزرها می باشد، که اغلب در فروشگاه های برای ذخیره سازی مواد غذایی و یا بستنی مورد استفاده قرار می گیرد.

خانواده های پرجمعیت که احتمالاً میزان ذخیره سازی مواد غذایی آن ها در حجم بالایی باشد، از این رو آن ها می توانند از فریزرهای ساید بای ساید یا دوقلو استفاده کنند.

در این مدل ها از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است و در طراحی های مختلف تولید شده اند.

امرسان یکی از مطرح ترین برند یخچال فریزر ایرانی است، که در انواع مختلف یخچالهای تک درب، یخچال فریزر بالا پایین، یخچال دوقلو، یخچال فریزر دوقلو، یخچال ساید بای ساید، فریزر صندوقی تک درب تولید می شوند.

این مدل یخچال فریزر ایرانی از دو عدد یخچال تکی به هم پیوسته تشکیل شده، که می توان به صورت جداگانه نیز آن ها را استفاده کرد.

بعد از تعیین بودجه نوبت به بررسی ویژگی ها و امکانات تعبیه شده در برندهای انتخابی شما می باشد. کولر گازی و ادوات داخلی و خارجی آن اگر به درستی نصب نشده باشد ممکن است بعد از گذشت مدتی صداهای عجیبی از خود به نمایش بگذارد.

به تدریج با بهینه شددن اجزا، قطعات و روشهای ساخت این نوع مبدل حرارتی، از دهه 1960 به بعد شرایط استفاده از آنها در سایر صنایع مهیا شد.

به جز اواپراتور سردخانه که وظیفه سرد کردن محیط سردخانه را بر عهده دارد، سایر قطعات مانند کندانسور و بقیه قطعات در قسمت بیرون از سردخانه و بر روی یک شاسی سوار شده اند.

اما در هنگام خرید یخچال فریزر ایرانی دیجیتالی باید به گارانتی قطعات الکترونیکی و خدمات پس از فروش مارک مورد نظر نیز توجه داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم نکاتی را برای خرید بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی ارائه دهیم تا شما به هنگام خرید بتوانید متناسب با بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

متخصصان و سازندگان کولر گازی امروزه در تلاش اند که کولر گازی را طراحی کنند که کمترین صدای ممکن را از خود تولید کند.

شما تنها باید به سلیقه و زمینه کاری خود توجه کرده و سپس یک گزینه مناسب با بودجه خود را انتخاب کنید.

یخچال فریزر ساید قیمت قابل قبولی دارد و با کیفیت بالا می تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد. تنوع مارک ها، قیمت ها، جنس و آلیاژ به کار رفته در ساخت این وسیله، کارایی و رقابت در مارک های خارجی و بهترین یخچال فریزر ایرانی، امکان دارد شما را در انتخاب بهترین گزینه دچار سردرگمی کند.

این برند جزء بهترین یخچال فریزر ایرانی منطبق بر فناوری روز دنیا است. کندانسور تبخیری به نوعی گفته می شود که ترکیب دو روش water-cooled و air-cooled می باشد و این دو را با یکدیگر ادغام کرده است.

اسنوا بهترین یخچال فریزر ایران با کیفیت متوسط رو به بالا است. قیمت فریزر صندوقی برفاب در مقایسه با آپشن های خاصی آن، بسیار ارزان است.

این یخچال در رده بندی یخچال های ایرانی قابل مقایسه با برندهای خارجی است و می توان گفت قیمت یخچال ایرانی دیپوینت با توجه با تجهیزات تعبیه شده در آن، بسیار منصفانه می باشد.

این فاصله برای تطبیق دادن صفحه شناور لولهها با پوست میباشد. از کاربردهای اصلی مبدل های صفحه ای یا پلیتی اوندا ONDA در سیکل تبرید کاربری اواپراتور می باشد.

این تنوع تولید باعث شده اکثریت مصرف کنندگان، مبدل های صفحه ای را به سایر مبدل ها ترجیح دهند. یخچال فریزر رومیزی امرسان نیز از با تکنولوژی نوفراست از مقرون به صرفه ترین یخچال ها می باشد.

هنگام خرید یخچال فریزر، مهم است که ابتدا درک کنیم که چه انتظاری از یخچال فریزر دارید. بهترین مارک های یخچال فریزر ایرانی که در ایران قابل اعتماد و ارزش خرید دارند، می توان یخچال فریزرهای اسنوا ، یخچال و فریزر الکترواستیل، یخچال و فریزر هیمالیا ، امرسان ایستکول، ایکس ویژن، برفاب، بست،پارس را نام برد.

قیمت یخچال فریزر الکترواستیل با امکانات پیشرفته و تنوع محصول در مقایسه با محصولات مشابه ایرانی و خارجی بسیار مناسب می باشد.

بر اساس این دسته بندی اگر در شهر های گرم همچون خوزستان یا بوشهر زندگی می کنید بهتر است کولر گازی با برچسب انرژی T3 انتخاب کنید.

این یخچال ها در مدل های ساید بای ساید نیز تولید می شوند و به طور کلی دارای طرح های متنوعی هستند.

در واقع بودجه یکی از عواملی است که به طور خودکار بسیاری از مارک ها به هنگام خرید حذف می کند.

مهمترین نکته برای خرید مبدل ها، کاربرد آن است. کندانسورها (condensers) نوعی مبدل حرارتی هستند که در آنها حرارت بخار داغ به یک سیال دیگر همانند هوا یا آب منتقل و در اثر آن بخار ابتدا تا دمای اشباع سرد و سپس به مایع تبدیل میشود.

کندانسورها اندازه های مختلفی دارند که از اندازه های کوچک قابل حمل با دست تا اندازه های بزرگ صنعتی در صنایع متغییر هستند.

این دستگاه در صنایع زیادی از جمله در چیلرهای هوا خنک و چیلرهای آب خنک، چلیرهای جذبی و تراکمی، سردخانه های زیرصفر و بالای صفر و تونل انجماد، کولرهای خانگی، یخچال های خانگی، پالایشگاها و صنایع پتروشیمی، نیروگاها و تولید الکتریسیته، صنعت خودرو سازی، صنایع شیمیایی و غذایی و دارویی، تهویه مطبوع ساختمانی و…

Liter 031/0-030/0 و با میزان دبی آب تانک Liter/hr 8/0 و Liter/hr 4/0 ثبت گردید (6). بیلگیل و هیرلاکگلو به صورت تجربی تاثیر وجود پمپ خلأ جهت کاهش فشار داخلی سیستم (mmHg 660-584) و همچنین تاثیر دمای کاری را مورد بررسی قرار دادند.

این باعث افزایش میزان کار توربین می شود (برق خروجی). این نوع میکروفون برای مکالمه نزدیک کاربرد دارد و طوری طراحی شده است که کاملا به دهان فردی که در حال صحبت کردن است، نزدیک باشد.

حفظ تازگی و طراوت مواد غذایی عمده ترین دغدغه های هر خانه ای است، از این رو یخچال فریزر به عنوان مهم ترین و اساسی ترین عضو آشپزخانه قلمداد می شود.

قیمت یخچال فریزر هیمالیا بسیار معقول بوده و از پرفروش ترین و بهترین یخچال ساخت ایران می باشد. در ادامه برای اطلاع از قیمت و مشخصات فروش برد کندانسور کولر گازی ال جی با ظرفیت 80000 با ما در کرج قطعه همراه باشید.

با وجودی که در بعضی از سیستمهای تبرید گاهی از آب نمک یا مبردهای انبساط مستقیم به عنوان عامل جذب حرارت یا تقطیر استفاده میکنند ولی بیشتر هوا یا آب و یا ترکیبی از آنها به کار برده میشوند. Artic le w as g᠎en erated by GSA Content G en​erat or Dem ov er᠎si᠎on.

در کندانسور پوسته و لوله ، آب در داخل تعدادی لوله موازی جریان یافته و سیال مبرد در حجم پوسته ای که اطراف لوله ها قرار دارد در جریان است.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.