کربکندی: فوتبالیست بودن کمکی به مجیدی نمی کند

[ad_1]

یک پیشکسوت فوتبال می گوید اخراج عزیزی خادم به اعتبار بین المللی فدراسیون فوتبال لطمه زده و باعث می شود فوتبال ایران اعتبار خود را از دست بدهد.

رسول کربکندی در گفت وگو با ایسنا، درباره انتخاب میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: او بازیکن خوبی بود و تمام سطوح فوتبالی را پشت سر گذاشت، اما به نظر من رئیس فدراسیون باید وابستگی ها و ارتباط هایی با او داشته باشد. مسئولان ارشد چرا که فدراسیون اکنون در آستانه جام جهانی هزینه زیادی برای آماده سازی می خواهد.

او گفت: «فوتبالیست بودن نمی تواند کمکی کند. در دنیا کمتر اتفاق می افتد که رئیس فدراسیون را بیاورند و بعد اخراج کنند. دوست دارم ابتدا موقعیت و رزومه یک فرد را بررسی کنند. یک سال از اختلاف او با هیئت مدیره نمی گذرد و این استعفا اعتبار بین المللی ما را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث می شود فوتبال ایران اعتبار خود را از دست بدهد.

وی گفت: به عنوان مثال صفایی فراهانی فوتبالیست نبود اما موفق ترین رئیس فدراسیون فوتبال ما بود زیرا مربی بود و وابستگی او به دولت می توانست خیلی مهم باشد. مسائل مالی و امکانات به فوتبال ما کمک می کند. به نظر من فقط فوتبالیست بودن دلیلی برای موفقیت در فوتبال نیست.

وی افزود: این اتفاقات می تواند به تیم ملی ضربه بزند چرا که تا زمانی که مربی وارد نشود انتخابات برگزار می شود و وقت ما را تلف می کند. درست است که به جام جهانی رسیده ایم اما نباید اعتبار فوتبال خود را خدشه دار کنیم. آنها باید هر چه سریعتر همه چیز را جمع و جور کنند و اگر نتوانند همه چیز را به حالت عادی برگردانند، فوتبال ایران بیشترین آسیب را خواهد دید.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.