کمپرسور دانفوس (Danfoss) (4)

کمپرسور دانفوس (Danfoss)
کمپرسور دانفوس

معروف ترین محصولات دانفوس درکشور ما کمپرسورهای یخچالی تولید این شرکت هستند. شرکت دانفوس -در گذشته- انواع کمپرسورهای خانگی و صنعتی را تولید و عرضه میکرد اما حالا کمپرسورهای یخچالی دانفوس توسط برند سکاپ تولید و عرضه میشود. کمپرسورهای برند دانفوس در مدلهای مختلف و با ظرفیتهای متفاوت تولید میشوند. مدل کمپرسور اسکرال دانفوس خود دارای سه سری کمپرسور با نام های SY-H-SM است؛ که به طور خلاصه توضیحاتی پیرامون هریک ارائه میدهیم. کمپانی دانفوس در سال 1933 میلادی فعالیت خود را در کشور دانمارک آغاز کرده است. همان طور که در یکی از مقالات پیشین خود توضیح دادیم، شرکت دانفوس در سال ۱۹۳۳ میلادی و در کشور دانمارک فعالیت خود را آغاز کرده است. همچنین این نوع از کمپرسور دانفوس در برابر ضربه در هنگام ورود مایع به مبرد از خود مقاومت بسیار خوبی نشان میدهد و باوجود پوششهای آکوستیک صدای کمی دارد. این نوع از کمپرسور دانفوس در برابر ضربه در هنگام ورود مایع به مبرد از خود مقاومت بسیار خوبی نشان میدهد.

کمپرسور دانفوس

هر کدام از کمپرسورهای پیستونی و اسکرال خود به سه سری تقسیم شده اند. کمپرسورهای اسکرال دانفوس سه سری H ، SMو SY دارند که در ادامه همین مقاله در مورد هر یک توضیحات مختصری خواهیم داد. یکی دیگر از مزیت های اصلی این سری از کمپرسورهای دانفوس، مقاومت بالای آنها در برابر ضربه وارده در هنگام ورود مبرد به کمپرسورها است. در هنگام ورود مایع به درون مبرد مقاومت بسیار بالایی دارند. کمپرسور های دانفوس به علت تنوع کارایی و داشتن ظرفیت های برودتی نزدیک به هم بسیار پر مصرف هستند. این سری از کمپرسورهای دانفوس به علت پوشش آگوستیک کمپرسور در حین کار صدای کمی تولید می کنند که این یکی از مزیت های خوب این سری است و علاوه بر این، سری H کمپرسورها در برابر ضربه های ناشی از ورود مایع به آن مقاومت بسیار خوبی دارد. شرکت دانفوس در زمینه های مختلفی از جمله تولید سیستم های گرمایشی، سیستم های تبرید و تهویه مطبوع، اتوماسیون صنعتی فعالیت دارد.؛ علاوه بر این، کمپرسور دانفوس جزو مشهورترین محصولات این شرکت معتبر است که در دنیا شناخته شده است.

کمپرسور دانفوس کاربردهای فراوانی در سیستم های تبرید و تهویه مطبوع دارد. کمپرسور دانفوس در سیستم های تبرید و تهویه مطبوع کاربردهای فراوانی دارد. این شرکت در زمینه سیستم های گرمایشی، سیستم های تبرید و تهویه مطبوع، اتوماسیون صنعتی درحال فعالیت میباشد. به علاوه، این دو نوع از کمپرسور Dasfoss قابلیت سازگاری با گازهای R22 ، R404A، R507A و R407C برای عملکرد صحیح در محیطهای صنعتی را دارند. مدل های مختلف کمپرسورهای دانفوس توانایی تولید برودت در کاربردهای دارای دمای بالای صفر تا زیر صفر را دارند و در صورت انتخاب صحیح کمپرسورها و روغن مصرفی با گاز های R22 ، R407C، R404A، R507C سازگاری کامل دارند . بنابراین برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را در خصوص خرید انواع کمپرسور دانفوس داشته باشید، پیشنهاد میکنیم با کارشناسان فروش شرکتهای سرمایشی معتبر تماس گرفته و از آنها راهنمایی بگیرید؛ تا بهترین انتخاب را در خصوص خرید کمپرسور دانفوس داشته باشید. کمپرسور اسکرال دانفوس، توسط این شرکت مطرح برای عملکرد مناسب سیستمی ارائهشده است، تا عمل خنکسازی در بهترین وضعیت و با بالاترین کیفیت صورت پذیرد. Th is art᠎icle h​as ᠎be​en writt en by G SA C᠎onte nt᠎ Gen᠎er᠎at​or Demov᠎er​si᠎on .

در سه مدل اصلی MT، MTZ و NTZ توسط این شرکت ارائهشده است.

شرکت دانفوس کمپرسور اسکرال را برای عملکرد مناسب سیستمی طراحی و به بازار عرضه کرده است تا عمل خنکسازی را در بهترین وضعیت و با بالاترین کیفیت انجام دهد. مناسب برای استفاده های تبریدی طولانی است. عمرش در راستای استفاده های تبریدی طولانی است. درحالت کلی می توان گفت امروزه شرکت دانفوس یکی از بزرگترین کمپانی های تجهیزات برودتی و تبریدی می باشد. از کمپرسورهای دانفوس می توان در شرایط دمایی بالای صفر و زیر صفر استفاده نمود. کمپرسور Dasfoss منیروپ که نوع دیگری از کمپرسورهای شرکت دانفوس است، در سه مدل اصلی MT، MTZ و NTZ توسط این شرکت ارائهشده است. در سه مدل اصلی MT، MTZ و NTZ توسط این شرکت ارائهشده است. کمپرسورها که یکی از اجزای بسیار مهم سیستم های برودتی است، با ایجاد فشار، گاز مبرد را که عامل اصلی خنک کاری است در سیستم به جریان می اندازد. همانطور که میدانیم کمپرسور وظیفه اصلی را در سیستمهای سرمایشی برعهده دارد. جهت خرید انواع کمپرسور دانفوس می توانید با شرکت های معتبری که در زمینه سیستمهای سرمایشی فعالیت میکنند تماس بگیرد و یا بصورت حضوری به آنجا مراجعه کنید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از نمایندگی کمپرسور دانفوس در ایران ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال

پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و قابل انعطاف افزارهای اورجینال خرید آنتی ویروس , خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.