کولر گازی پرتابل

کولر گازی کوچک

ظاهر و بعدها کولر در ادامه منازل هم دارای ویژه ای دارااست تا در ادامه موقع کارگزاشتن با دکوراسیون منزل تهیه شود؛ از همین منش کمپانی های تولید کننده نوع های متفاوتی را طراحی کرده و روانه گشوده می نمایند که تنوع همین متاع دست مشتریان را به جهت تعیین گشوده می نماید و می توانند پایین هر شرایطی به یک متاع مطلوب دست یابند. کولرهای گازی پنجره ای به نوع ای طراحی شده اند تا اتاق های ریز را خنک کنند. اجنرال یکی از از برگزیدگان برندهای تولید کننده کولر های گازی در ادامه سراسر جهان می باشد و با میزان مرغوب بودن بالایی که کولرهای گازی همین کمپانی دارای برخوردار هست همین کمپانی را به یکی از از دوستداشتنی ترین کمپانی های جهان به جهت مردمان تبدیل کرده است. که اکثر آوازه خویش را از تولیدات با میزان مرغوب بودن با طراحی بی نقص گرفته است. کولر های گازی اینورتر به نوع ای طراحی شده اند که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل میکنند. همین اسپیلت ها در ادامه تنوع ظرفیتی متفاوتی از BTU/H 9000 تا BTU/H 36000 میباشند که اکثر اوقات از کمپرسور اینورتر به جهت کمتر مقدار مصرف در ادامه همین نوع ها به کارگیری می شود.

این کولر ها وظیفه دارا هستند مصرف انرژی را کمتر دهند، شتاب موتور را تهیه کنند، سوای نیاز داشتن به انقطاع و وصل نمودن الکتریسیته کلیدی موتور را خاموش کنند، ارتفاع قدمت اثرگذار کولر را ارتقاء دهند، از زخم دیدن موتور خودداری نمایند و هنگامی که ولتاژ محل ورود تغییر و تحول می نماید قابلیت فعالیت موتور را آماده کنند. همین کولرها اشکال متفاوتی دارا هستند که هر کدام از آن ها تلاش متمایز دارا هستند و همه به جهت تعدیل دمای محفظه به فعالیت می روند. کارگزاشتن و خط مش اندازی اشکال کولر گازی از خدماتی هست که هوم سرویز در ادامه تمامی روزها سال ارائه می دهد. کولر گازی پرتابل گری می تواند به جهت همه فصول سال متناسب باشد. ما‌درها در ادامه همین نوشته قصد داریم به مطالب ذیل بپردازیم تا چنانچه درصدد خرید کردن پرتابل گری هستید، تصمیم گیری را به جهت شما ریلکس خیس نماییم براین اساس در ادامه ادامه با ما‌درها ملازم باشید. اما چنانچه اعضا از کولر های گازی دست دوم به کارگیری کنند، می بایست مبلغ قبض دوچندان تری پرداخت کنند. براین اساس چنانچه به محفظه خارج دارای می دهید کولر گازی پرتابل بهترین آیتم است. در ادامه کولر گازی های اسپلیت دیواری در ادامه وضعیت سرمایش درواقع گرمای محفظه جذب می شود و به واسطه گاز فریون و لوله کشی به پنل بیرونی منتقل می شود و بالعکس در ادامه وضعیت گرمایش سرمای هوا از محفظه جذب شده و به واسطه لوله کشی و پنل بیرونی به محفظه دیتا می شود.

به برهان این که اواپراتور یا این که هامن پنل داخلی بر بر روی دیوار کارگزاشتن می شود، به همین اسپلیت ها، اسپیلت های دیواری میگویند. همه کولر های گازی دیواری اسپلیت از الکتریسیته تکفاز به کارگیری می نمایند . هوای مکش شده به وسیله کولرگازی ایستاده جهت خنک کاری از بغل یا این که از پائین دستگاه هست که پس از عبور از فیلتر از روزنه خروجی هوا بیرون می شود .تمامی نوع های همین دستگاه مهم روزنه تماشا فیلتر هستند. آن ها در ادامه فرآیندهایشان به جذب و حذف ناخالصی تکیه می کنند، به طوری که آنچه باقی می ماند هوا جدید به جهت تنفس است.این فیلترها به طور اکثر به جهت حذف ترکیبات خطر آفرین در ادامه سیستم های تصفیه هوای منزل به کارگیری می شود. با امداد همین نوع می توان هوای جدید به محفظه تزریق کرد هر چندین که متراژ لوله کشی طولانی باشد. به برهان این که در ادامه کولر های گازی هوای جدید به کارگیری نمی شود، قابلیت تهویه و تولید فشار مطلوب در ادامه ساختمان آماده نخواهد بود. همچنین، به مراد تولید موقعیت تهویه مطبوع ایده آل، مطلوب هست که کولر گازی سیار در ادامه نزدیکی پنجره استقرار پیدا کند. کولر پنجره ای به جهت اپارتمان های ریز ایده آل هست و می تواند هوای اتاق را به لطف خنک کند. همین گونه کولر گازی کوچک از طراحی ریز و توده و جوری برخوردار اند و اکثر اوقات بر روی پنجره اتاق کارگزاشتن می شوند و صد رد صد بارها و بارها آن ها را بازدید نموده اید.

می دانیم به جهت خنک نمودن فضاهای مختلف، می بایست کولرهای گازی متفاوتی طراحی کرد تا هر کولر متناسب با فضا تعیین شود و بهترین عملکرد را داشته باشد. مد حیث قرار دادن موقعیت کارکرد دستگاه و مرحله مصرف انرژی، از دیگر موردها حائز دارای در ادامه زمان تعیین کولرهای گازی قابل حمل قلمداد می گردد. مطابق آمارهای به دست آمده در ادامه شش ماهه اولیه سال را می توان نکته اوجی به جهت مصرف کولر های گازی در ادامه حیث گرفت. از حیث همین که کولر های گازی با اعتنا به قدرتشان چندین متر مربع از محفظه را پایین اثر گذاری قرار می دهند می توان گفت: کولر گازی BTU/H 9000، به جهت مساحت 12 تا 20 متر مربع و BTU/H 12000، به جهت مساحت 20 تا 30 متر مربع و BTU/H 18000 به جهت 30 تا 45 متر مربع مطلوب است. با ارتقاء گنجایش کولر، میزان مساحت مطلوب هم ارتقاء می یابد که به جهت پایانی گنجایش کولر گازی به این معنی که BTU/H 48000، مطلوب ترین مساحت 90 تا 120 متر مربع است. اما با اعتنا به برندهای گوناگون همین میزان ممکن هست مقداری تغییر و تحول کند. گونه و اقتدار موتور، انتخاب کننده مقدار بهره وری کولر هست اما میزان مرغوب بودن نصیب های دیگر هم مؤثر میباشند البته موتور نقش بیشتری دارد.

مطلب پیشنهادی

چگونه بازدید و ویو لایو اینستاگرام را بالا ببریم؟

شاید شما هم به صورت مستمر در اینستاگرام فعالیت می کنید. و شاید در بسیاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.