کوهیان: به نظر می رسد قهرمانی ذوب آهن در لیگ بسکتبال عجیب بود!

[ad_1]

سرمربی بسکتبال ذوب آهن اصفهان گفت: به نظر می رسد این نگرش وجود داشت که اگر ذوب آهن قهرمان لیگ شود، اتفاق عجیبی است.

به گزارش ایسنا، فرزاد کوهیان، سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان پس از شکست در فینال و کسب مقام دوم در لیگ برتر، توضیح داد: بازیکنان ما عالی کار کردند و زحمت کشیدند. کاری که آنها انجام دادند فراتر از حد انتظار بود و پاداش زحماتشان را گرفتند، هرچند معتقدم قهرمانی ما دور از دسترس نبود.

وی ادامه داد: متأسفانه به نظر می رسد این نگرش وجود داشت که اگر ذوب آهن قهرمان شود چیز عجیبی است. به هر حال به بازیکنانم خسته نباشید می گویم و از عوامل باشگاه هم تشکر می کنم. امیدوارم در سال های آینده با برنامه ریزی بهتر نتایج بهتری حاصل شود.

مربی بسکتبال ذوب آهن اصفهان درباره اعتراض این تیم به بی نظمی هواداران شهرستان گرگان نیز گفت: به نظرم درهای سالن را باز کنند و همه هواداران را راه بیندازند یا اگر گفتند بیایید این پروتکل را اجرا کنید. . این یکی از مسائل اصلی بود و باید بهتر مدیریت می شد.

وی همچنین درباره تاثیر عدم حضور بازیکن خارجی در ترکیب ذوب آهن گفت: قطعا نبود بازیکن خارجی تاثیرگذار است. متأسفانه عده ای از سخنان من سوء تعبیر می کنند. بازیکن خارجی از نظر توزیع وزن، بار و فشار بازی برایم مهم است وگرنه با تیم هایی که بازیکن خارجی دارند مخالفت نمی کنم. از اول فصل فشار زیادی روی تیم ما بود و بازیکنانم فراتر از انتظار عمل کردند و مردانه کار کردند.

کوهیان در پاسخ به این سوال که آیا فصل آینده با ذوب آهن در لیگ حضور خواهد داشت؟ او اظهار داشت: قرارداد من به پایان رسیده است و اکنون نمی توانم در مورد آن صحبت کنم.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.