23 مصدوم در حوادث رانندگی امروز در خوزستان

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان مدیر امور عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدومیت ۲۳ نفر در حوادث رانندگی امروز در استان خوزستان خبر داد.

عارف شرحانی اصل در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حادثه برخورد یک دستگاه تریلر با پژو که ساعت 6 و 13 دقیقه بامداد امروز (14 فروردین) در محور هندیجان – دیلم رخ داد، 3 نفر مجروح و به این شهرستان منتقل شدند. بیمارستان بقیه الله دیلم با آمبولانس. منتقل شدند.

وی افزود: در حادثه دیگری بر اثر برخورد دو دستگاه پژو که امروز در محدوده بعد از تقاطع در محدوده زارس رخ داد، هشت نفر مصدوم شدند.

شرهانی گفت: دو مصدوم این حادثه به اورژانس لردگان تحویل و 6 نفر از مصدومان پس از رهاسازی توسط جمعیت هلال احمر به بیمارستان شهدای ایذه منتقل شدند.

مدیر امور عمومی و مدیریت اورژانس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: همچنین بر اثر تصادف موتور سیکلت در مضرم یک نفر مجروح شد که به بیمارستان شهدای ایذه برای تکنسین های اورژانس 115 منتقل شد.

شرهانی گفت: در حادثه واژگونی وانت مزدا که ساعت 13 و 39 دقیقه امروز در محور اهواز – حمیدیه حدفاصل عین 2 و سیدهادی رخ داد، 6 مرد مجروح شدند که توسط تکنسین های اورژانس 115 به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شدند.

وی بیان کرد: در حادثه واژگونی خودرو پژو که ساعت 15 و 33 دقیقه امروز در سوسنگرد رخ داد، فردی در داخل کابین خودرو گرفتار شد که وی نیز از کابین خودرو رها و نجات یافت و سپس به داخل کابین منتقل شد. بیمارستان انتقال نفت یافت شد.

شرهانی گفت: در حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو پراید که ساعت 16 و 35 دقیقه امروز در مسیر تونل دلا رخ داد، سه نفر مجروح و توسط تکنسین های اورژانس 115 به بیمارستان 22 بهمن مسجدسلیمان منتقل شدند.

مدیر روابط عمومی و مدیریت حوادث اورژانس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در حادثه واژگونی خودرو پژو پارس که ساعت 18 امروز در جاده امیدیه – میانکوه رخ داد، راننده مصدوم و به بیمارستان امام رضا (ع) اورژانس 115 منتقل شد. تکنسین ع.) امیدیه منتقل شد.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.