280 بستری عروق کرونر در گلستان/ نگران ایام عید نوروز هستیم

[ad_1]

ایسنا/ گلستان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به کاهش تعداد بیماران عروق کرونر در بیمارستان های این استان گفت: نگران ایام نوروز هستیم.

دکتر در گفت وگو با ایسنا، سعید گلفیروزی با اشاره به کاهش موج سنگین کرونا در ششمین پیک گفت: با همکاری خوب مردم و تدابیر مناسب مدیران ارشد استانی با تلاش مستمر کادر درمانی و بیمارستان های استان گلستان در استان کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد بیماران بستری در بیمارستان های استان گلستان 280 نفر است، افزود: تعداد بیماران نیازمند به مراقبت های ویژه 72 نفر است و 34 نفر به دستگاه تنفس مصنوعی یا ونتیلاتور متصل هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با قدردانی از همکاری خوب اعضای تیم کرونا استان با دانشگاه علوم پزشکی خاطرنشان کرد: نهادهای دولتی و خصوصی بررسی و به مشکلات و دغدغه‌ها رسیدگی می‌شوند.

گلفیروزی با تاکید بر اینکه نباید بگذاریم نوروز برای ملت شریف ایران اسلامی تلخ باشد، گفت: مرگ بر تاج.

وی با ابراز نگرانی از چرخه های فرار در ایام نوروز، از همه مردم خواست از برگزاری مهمانی های شلوغ و بدون رعایت پروتکل های بهداشتی خودداری کنند و افزودند: امیدوارم بتوانیم با درک درست از وضعیت کشور از وقوع حوادث جلوگیری کنیم. خودمان، خانواده هایمان و هموطنان عزیزمان.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان همچنین از برگزاری ستاد استانی پیشگیری و مبارزه با کرونا در استان در ساعت 14 امروز شنبه خبر داد و تاکید کرد: اقدامات لازم برای کنترل هوشمند وضعیت سلامت در نوروز امروز انجام شود. تعطیلات قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.