34 شهر ایران با حداکثر تعطیلات ورزشی تا 26 فروردین + اسامی

[ad_1]

بر اساس آخرین رنگ‌بندی شهرهای کشور، وضعیت محدودیت‌ها و تعطیلی فعالیت‌های ورزشی به‌گونه‌ای است که شدیدترین محدودیت‌ها در هفته گذشته از ۳۶ شهر به ۳۴ شهر با وضعیت قرمز کاهش یافته و در ۶۹ شهر شاهد ممنوعیت هستیم. در فعالیت های ورزشی گروه 3.

به گزارش ایسنا، بر اساس آخرین اصلاحیه طرح مدیریت هوشمند، محدودیت‌های متناسب با وضعیت وضعیت و روند بیماری کووید-19 در شهرهای کشور، مصوب 52. در تمامی شهرها حتی در شرایط قرمز است. ) اینها مشاغل گروه دو (مجاز برای کار در شهرهای نارنجی)، مشاغل گروه سه (مجاز کار در شهرهای زرد) و مشاغل گروه چهار (مجاز کار در شهرهای آبی است).

بر اساس آخرین اطلاعیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش و پرورش، با پایان تعطیلات نوروزی، تعداد شهرهای قرمز رنگ از 36 شهر به 34 شهر رسیده است که 69 شهر در ایالت نارنجی و 291 شهر در ایالت زرد کرونا قرار دارند.

گروه بندی مشاغل ورزشی

با توجه به بررسی و ویرایش طرح هوشمند مهار جامع، فهرست تغییرات اعمال شده در گروه بندی کارهای مربوط به فعالیت های باشگاه های ورزشی گروه اول شامل استخر روباز، تیراندازی (هدف های پرنده، فضای باز)، تیراندازی با تیراندازی با کمان. ، چوگان، دو و میدانی، سوارکاری، قایقرانی (به جز دراگون بوت)، کوهنوردی، موتورسواری و اتومبیل رانی، دوچرخه سواری.

گروه دوم شامل وزنه برداری، اسکی، بولینگ و بیلیارد، تنیس روی میز (داخلی)، شمشیربازی (سرپوشیده)، سه گانه، تیراندازی داخل سالن، بدمینتون، فوتسال، روستایی (داخلی)، والیبال (داخلی) و قایقرانی و گروه سوم شامل انجمن می باشد. هنرهای رزمی، بوکس (سرپوشیده)، شنا (استخرهای سرپوشیده و پارک های آبی)، تکواندو (سرپوشیده)، جانبازان و معلولین، ژیمناستیک (سرپوشیده)، هاکی (سرپوشیده)، کاراته (سرپوشیده)، کبدی (سرپوشیده)، کشتی (سرپوشیده) کونگ فو و هنرهای رزمی (سرپوشیده) برای نابینایان، ناشنوایان، نجات غریق (سرپوشیده)، هنرهای رزمی، ووشو (سرپوشیده) و زورخانه (سرپوشیده).

ورزش رایگان در مناطق زرد، نارنجی و قرمز

اعلام رنگبندی جدید شهرها با توجه به وضعیت کرونا، فعالیت در حوزه استخرهای روباز، تیراندازی (اهداف پرنده، فضای باز)، تیراندازی با کمان، چوگان، دو و میدانی، اسب سواری، قایقرانی (به استثنای اژدها)، کوهنوردی، موتورسواری و موتورسواری و دوچرخه سواری در تمامی شهرهای کشور حتی شهرهایی که دارای تاج قرمز هستند بلامانع است.

ورزش رایگان در مناطق نارنجی و زرد

بر اساس تغییرات جدید، فعالیت در رشته های بدنسازی، اسکی، بولینگ و بیلیارد، تنیس روی میز (سرپوشیده)، شمشیربازی (سرپوشیده)، سه گانه، تیراندازی داخل سالن، بدمینتون، فوتسال، ورزش روستایی (سرپوشیده)، والیبال (سرپوشیده) و قایق اژدها در شهرهای نارنجی رنگ عاری از شیوع ویروس کرونا است و این رشته ها فقط در شهرهای قرمز مجاز نیستند.

ورزش رایگان در مناطق زرد

همچنین با توجه به لیست جدید تغییرات ایجاد شده در گروه بندی مشاغل مرتبط با فعالیت باشگاه های ورزشی، رشته های مرتبط با انجمن ورزش های رزمی، بوکس (سرپوشیده)، شنا (استخرهای سرپوشیده و پارک های آبی)، تکواندو (سالن بدنسازی) برای جانبازان و معلولان، ژیمناستیک (سرپوشیده)، هاکی (سرپوشیده)، کاراته (سرپوشیده)، کبدی (سرپوشیده)، کشتی (سرپوشیده)، کونگ فو و هنرهای رزمی (سرپوشیده)، نابینایان، ناشنوایان، نجات غریق (سرپوشیده)، هنرهای رزمی، ورزش‌های ووشو (سرپوشیده) و زورخانه‌ای (تالارها) تنها در شهرهای زرد به دلیل شیوع ویروس کرونا قابل بازگشایی هستند و فعالیت آنها در شهرهای با رنگ‌های نارنجی و قرمز ممنوع است.

تیم های ملی و لیگ های بزرگ

لازم به ذکر است، بر اساس آخرین اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا در ورزش به ایسنا، مصوبه اجازه فعالیت تیم‌های ملی و لیگ‌های تابعه در رشته‌های مختلف در تمامی شهرهای کشور به قوت خود باقی است.

وضعیت تعطیلی ورزش در پایتخت

با تغییر رنگ تهران از نظر شیوع ویروس کرونا و زرد شدن، رشته های مربوط به انجمن ورزش های رزمی، بوکس (سرپوشیده)، شنا (استخرها و پارک های آبی سرپوشیده)، تکواندو (سرپوشیده) جانبازان و معلولین، ژیمناستیک (سرپوشیده) هاکی (داخلی)، کاراته (سرپوشیده)، کبدی (داخلی)، کشتی (سرپوشیده)، کونگ فو و هنرهای رزمی (داخلی)، نابینایان، ناشنوایان، نجات غریق (داخلی)، هنرهای رزمی، ووشو (داخلی)) و زورخانه ورزش (تالار) در تهران امکان فعالیت و بازگشایی خواهد داشت.

34 شهر ایران با حداکثر تعطیلات ورزشی تا 26 فروردین + اسامی

34 شهر ایران با حداکثر تعطیلات ورزشی تا 26 فروردین + اسامی

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.