4 آوریل آغاز یک تغییر پایدار در تاریخ معاصر است

[ad_1]

ایسنا/ ایلام نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: 13 فروردین سرآغاز تحولی ماندگار در تاریخ معاصر است که سیطره دین را در مقابل چشمان حیرت زده نظریه پردازان جهان نشان داد و نگاه آنان را به هویت، اعتقاد و کارکرد دین تغییر داد. .

حجت الاسلام والمسلمین «الله نور کریمی تبار» به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی پیامی صادر کرد:

به نام خدا
وررد أن نمنعلی الذیناستضعفوافی الأرضونجعلهم أئمةونجعلهم الارث. داستان: 5

درود بر ارواح طیبه شهدا و امام شهدای انقلاب اسلامی که ما را از بردگی طاغوت رهایی بخشید و بر سر سفره پیروزی خود به ما عید داد.

یقیناً بزرگترین دستاورد قرن اخیر برچیده شدن نظام ستم شاهی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در 12 فروردین 1358 با اراده مردم و رهبری جمهوری اسلامی ایران انجام شد. روحانیون این روز آغاز تحولی پایدار در تاریخ معاصر است، منظره ای که حاکمیت دین را در معرض دید حیرت زده نظریه پردازان سراسر جهان قرار داد و دیدگاه آنها را نسبت به هویت، دینداری و کارکرد دین تغییر داد.

شعار برخاسته از شعور استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به قدری ریشه در دین مردم دارد که حاضر بودند برای ایجاد و حفظ آن بهای صدها هزار شهید، جانباز و ایثارگر را بپردازند و همه توطئه ها را خنثی کنند. از استکبار جهانی

اهتزاز پرچم عزت اسلام در دوازدهم فروردین، در دومین مرحله از انقلاب اسلامی، نشان از شایستگی مردم شهیدپرور، صبور و وفادار ایران اسلامی در زمینه سازی برای ظهور مصلح جهان حضرت حجت بن آل ال.ع. حسن، و به فضل الهی، تلاش جوانان. نخبگان و شایستگی کشور و پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، رسیدن به پیروزی نهایی و غلبه بر مشکلات موجود قریب الوقوع است.

انتهای پیام

[ad_2]
soursec

مطلب پیشنهادی

راهی برای نجات کارگران از اجاره های سنگین

[ad_1] یک فعال کارگری معتقد است بهترین راه برای خانه دار شدن کارگران ایجاد تعاونی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.